Skocz do zawartości

Zablokowane 200 score czelendź propozycja


gandalf

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowne Państwo, kochani moi

 

Jak co tydzien na 200 score challenge mamy do czynienia z bólem pupci bo mapa z nie tego świata

i fakt mimo że sam staram się nie narzekać bo np dd2 lustro było dla mnie fajnym eksperymentem to niektóre takiego komfortu gry już mogą nie dawać zwłaszcza jak całymi dniami na każdym serwerze grane jest dd2

w związku z tym proponuje utworzyć pulę map spośród których będzie losowana co tydzień jedna albo gracze będą informowani która mapa będzie w danym tygodniu żeby mogli się z nią wcześniej zapoznać 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubię jak nam chłopaki serwują niespodzianki, a moim zdaniem to na serwer  ogólnie powinno być wrzucone kilka dustow bo tym zwykłym to już zygam XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa propozycja. Myślę, że tak jak napisałeś, warto ustalić na forum pulę map, nie wiem z 5/6, które mogą pojawiać się na konkurs i każdy będzie miał możliwość oswojenia z mapą. Tylko nie każdy na to forum zagląda. Jakoś trzeba by to rozwiązać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie najlepiej dzień przed dodać temat z propozycjami map na konkurs a admini by ogłaszali na serwerze przez ten dzień i następny że taki temat istnieje i zachęcać do wyboru

76561198354588383.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

@ anY^^ kilka dodatkowych map zostało wgranych i są losowo po przegraniu 6 razy z rzędu mapy de_dust2. Jak zostaje 30 sekund do końca mapy, to pokazuje się informacja o innej mapie. ;) 

@ scofiield na chwilę obecną mam około 10 map na konkurs. Zawsze możecie podawać swoje propozycje. ;) 

@ gandalf, @ Fatal1tY propozycja zostaje przyjęta i następna mapa jaka będzie podczas konkursu ukażę się przy każdym podsumowaniu wraz z linkiem do pobrania. Już 6 marca zostanie rozegrana mapa de_dus2tec, która jest już na serwerze i czasami na niej gramy. ;) 

 

Link do tematu z konkursem:

 

 

propozycja_przyjeta_csowicze2021.png

Edytowane przez snuffy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie