Skocz do zawartości

Zablokowane [Multi Admin] Biały -_-


`hex1e -_-

Rekomendowane odpowiedzi

Nick : `Bi [A] ły :>
Wiek: 18
Steam ID: STEAM_0:1:515242448

Na jakich serwerach chciałbyś być M@? [ CS 1.6 / CS:GO ]: Cs 1.6
Na ilu serwerach posiadasz admina?: Aktualnie na jednym
Znajomość komend AMXX / SOURCE MOD [ 1-10 ]: 6
Znasz i zatwierdzasz regulaminy? [ TAK/NIE ]: Zatwierdzam
Mikrofon:? Posiadam

 

Dlaczego właśnie Ty?: Ponieważ, widać mnie często na forum oraz na serwerach, może nie codziennie ale próbuję chociaż z nudów wbić na serwery i umilić swój czas na różnych trybach.

Ową rangę i uprawnienia posiadałem już, dobrze się sprawowałem jako M@, z przyczyn nie dogadania i kilka nie miłych słów w stronę Właściciela serwera JB, dostałem degradacje z owej rangi.

Jestem osobą bez konfliktową moim zdaniem ale nie mnie oceniać, w sumie kilka osób tutaj już mnie zna jedna będzie pozytywnie postawiona a druga negatywnie widząc we mnie wroga za to, że

"Przeszedłem na inne forum dla beki" Na CSowiczach jest moja atmosfera, mój klimat dzień bez wbicia na Ts i pogadania z Graczami to dzień stracony, jestem z wami zżyty, może tego nie widać ale jakbyście się postawili na moim miejscu wiedzielibyście co tak naprawdę potrafię, i jak potrafię spędzać z innymi graczami wspólne gierki. Chciałbym utrzymywać porządki na powierzonych serwerach.

Może jestem jeszcze młodą osobą, według was ale wymagania + / - spełniam. Co bym u siebie poprawił? Przede wszystkim spróbuję bardziej trzymać język, w sumie trzymam ale uczę się bardziej, bo czasem aż korci, żeby coś powiedzieć ale próbuję nie łamać regulaminów.  Nie chce mieć na forum oraz na serwerach wrogów, chce żebyście mnie poznali też i z drugiej strony.

Kilka osób nie toleruje mojej osoby, chce przykładowo pomóc przy serwerze lub na forum, to za chwile pod jakimś podaniem piszą, że piszę tylko dla kolorków. W celu naprawienia kontaktu miedzy graczami zapraszam na Ts'a, chciałbym się pogodzić ze wszystkimi osobami, z którymi mam spiny :D. Chce mieć czyste ręce na forum i być od nowa przyjęty jak nowa osoba, i żyć godnie z wami <- tak się rozpisałem nie na temat ale w końcu musiałem hehe :D
 

Kilka słów o sobie: Mam na imię Kamil, przeżyłem 18 wiosen prawie dokładniej mam za 4 miesiące  osiemnastkę w sumie się cieszę a z drugiej strony spadają na mnie obowiązki trudniejsze w życiu, posiadam kochającego pieska, która wabi się Welma <3 Uczęszczam do Szkoły ponadpodstawowej [Do Branżowej] wybrałem kierunek Mechanik, a dlaczego? Interesuję się budową oraz fizyką silnika, dodawaniem kolejnych koni mechanicznych w wybranym aucie. Od małego, mój Tata podczas robienia auta pomagałem mu, i sam się wtedy uczyłem. Został mi rok nauki, i czeka mnie egzamin mechaniczny, na którym będę musiał wymienić wszystkie  drobne rzeczy które posiada na przykład głowica czy rozrząd. Moja cała rodzina ukończyła szkołę mechaniczną i idę w ich ślady.

Mam w planach w przyszłości, gdy skończę szkołę otworzyć swój własny warsztat mechaniczny. I co tu mogę jeszcze napisać Miłego Wieczoru Kochani <3
 

Kontakt [ Steam / Faceebok ]:  Aktualnie można, ze mną się skontaktować na:  Facebook, Steam, TeamSpeak <- na którym codziennie przesiaduję oraz na GG.

 

Tak Po za Temat, żeby kolejnego postu nie pisać Przepraszam wszystkich Graczy, których kiedyś wyzywałem obrażałem, przychodzę do was z czystym sumieniem i nie chce wracać do starych czasów, gdzie odwałem jako małolat, może i to już 2 lata prawie ale każdy człowiek się zmienia i powinienem dostać drugą szansę :D

Jeszcze raz Miłej Niedzieli życzę wam wszystkich. <3

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzi użytkowników mówią same za siebie  :kekw:

Ps ludzie się nie zmieniają, zakładają tylko inna maskę 

Przez Tyler,

Ostrzeżenie słowne: (0)

 

4. Bezsensowne posty (np. w podaniu "jestem na tak") bez podania 3 argumentów za decyzją będą nagradzane warnem. 

- Wyjątkiem jest post w podaniu, który zawiera zawartość merytoryczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.02.2022 o 19:07, `Biały -_- napisał:

Wiek: 18

a nizej piszesz, ze dopiero za 4 msc wiec ile  w koncu masz lat? :kekw: 

 

Generalnie miałem nawet nie tracić czasu na to podanie ale jednak z racji, że inni użytkownicy jak widać nie mają ochoty a ja już zdążyłem poznać tego pana z każdej możliwej strony wypowiem się.

 

Gość należy do najwiekszych toxiców na tej sieci, nie toleruje krytyki, jest dziecinny i nie panuje nad emocjami. Okej zanim ktoś napiszę. że mną też często targają emocje to fakt, ale zwrócmy uwagę na to, że ja w 'wybuchu agresji' potrafie zachować się przyzwoicie tzn. nie wyzywam wszystkich wokół którzy mają odmienne zdanie, nie obrażam się na cały świat i potrafię zachować kulturę osobistą. Tutaj jak kolega sam piszę 'ludzie się zmieniają' - image.png tutaj przykład tego o czym napisałem wyżej.

W dniu 27.02.2022 o 19:07, `Biały -_- napisał:

Ponieważ, widać mnie często na forum oraz na serwerach, może nie codziennie ale próbuję chociaż z nudów wbić na serwery

Nie miałem okazji widzieć Cię na serwerach. Tylko na jednym ;p 

 

z tym, że poprzednio na randze sprawowałeś się dobrze również się nie zgadzam. Obrażałeś graczy co jest nie dopuszcalne, a na koniec zwyzywales administracje serwera za co po prostu zostałeś zdegradowany. 

W dniu 27.02.2022 o 19:07, `Biały -_- napisał:

Jestem osobą bez konfliktową

tutaj to oplułem monitor xD 

 

W dniu 27.02.2022 o 19:07, `Biały -_- napisał:

czasem aż korci, żeby coś powiedzieć ale próbuję nie łamać regulaminów

Ty nie masz próbować nie łamać regulaminów tylko masz ich przestrzegać i pilnować aby inni to robili, co nam z multiadmina który sam ma problem z pilnowaniem się :japierd:

 

Nie zapominajmy również, że już raz uciekłeś na 'kolorki' na inną sieć ;p gdzie wyższa range Ci zaproponują tam polecisz i juz sie o tym przekonaliśmy. 

Dla mnie jasne jest co z tym podaniem zrobicie niemniej jednak zaznaczam, że w wypadku gdyby podanie zostało przyjęte Pan na dd2#1 zarówno jak i na chowanym nie dostanie uprawnień. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podanie_odrzucone_csowicze2021.png

Wszystko zawarte w powyższych odpowiedziach. Dajmy troszkę więcej czasu sobie...

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie