Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Dwie spalone akcje z dwóch demek i ban?


Boski Z Polski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie wiem co tu się stało, ale opiekun ubt zbanował gracza za 2 akcje na b+ z dwóch demek. Wtf? 

 

 

 

1. Regulamin

11. Rozpiska na bana powinna zawierać min. "3 spalone" akcje (przez spalone rozumie się akcje , które w żaden logiczny i normalny sposób nie są do wytłumaczenia). Jeśli nie ma 3 akcji spalonych ,gracz nie może zostać zbanowany.

 

"przez spalone rozumie się akcje , które w żaden logiczny i normalny sposób nie są do wytłumaczenia"

 

 

2. Logika

Znalezienie 3 akcji w paru demkach jest o wiele prostsze niż znalezienie 3 akcji w jedynym demku. 

 

1 demko = 3 akcje, a każde kolejne demko to powinny być kolejne akcje, chociażby dwie. Takim sposobem można każdego zbanować. 

 

Pss.

+/- to nie jest 1/2 b+ :kekw:

Szanujmy się

 @ Opiekun UBTeam CS 1.6

 

 

Mały update 

Widzę, że demka są z tej samej mapy, ale i tak nie mają 3 akcji na b+

 

 

 

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, z dnia na dzień co raz dziwniejsze rzeczy dzieją się w tym UBT

 

 

Gość dostaje ub ponieważ UBT @ El Jokeros postanawia obejrzeć demko z hltv i według niego, demko jest czyste.

Po prawie 48h wchodzi @ .:TR@kToR:. w temat i zamyka go:


brakub.png

 

Panie @ .:TR@kToR:., pytanie. Od kiedy ssy są ważniejsze niż demko?
Sytuacja jest dziwna, gość stawia pomieszaną kolejność ssów bez dwóch sztuk, ale nadal decyzja jest niezrozumiała. Skoro demko jest czyste, to pewnie ssy również będą.

Z resztą, jak to mówi stare przysłowie. Jeżeli raz mu się upiekło, to drugi raz mu się nie uda. Pozdro 

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.02.2022 o 10:27, Boski Z Polski napisał:

Witam, nie wiem co tu się stało, ale opiekun ubt zbanował gracza za 2 akcje na b+ z dwóch demek. Wtf? 

 

Witam, nie wiem co tu się stało, ale opiekun serwera piszę pytanie bez zapoznania się z tematem ten tytuł straszny "clickbait" dwa demka? Wtf? 

 

W dniu 23.02.2022 o 10:27, Boski Z Polski napisał:

1. Regulamin

11. Rozpiska na bana powinna zawierać min. "3 spalone" akcje (przez spalone rozumie się akcje , które w żaden logiczny i normalny sposób nie są do wytłumaczenia). Jeśli nie ma 3 akcji spalonych ,gracz nie może zostać zbanowany.

 

"przez spalone rozumie się akcje , które w żaden logiczny i normalny sposób nie są do wytłumaczenia"

Tak, dokładnie 3 spalone akcję, nie wiem kiedy Ty byłeś Ubkiem, ale logika prosta jedna akcja +b = dwie akcje +/-b tak 0.5 + 0.5 = daje 1 
Wydawało mi się to logiczne przynajmniej na sieciach które śledzę i oglądam demka z ciekawości, ale widocznie nie.

 

W dniu 23.02.2022 o 10:27, Boski Z Polski napisał:

2. Logika

Znalezienie 3 akcji w paru demkach jest o wiele prostsze niż znalezienie 3 akcji w jedynym demku. 

 

1 demko = 3 akcje, a każde kolejne demko to powinny być kolejne akcje, chociażby dwie. Takim sposobem można każdego zbanować. 

2. Logika pisanie tematu bez sprawdzenia danych informacji.

 

I proszę jesteś niedoinformowany nawet nie przejrzałeś demka od razu piszesz zarzuty.
Tak samo jak w temacie sam admin napisał "Demka trzy bo co chwile wychodził i wchodził na serwa."


image.png

 

W dniu 23.02.2022 o 10:27, Boski Z Polski napisał:

Pss.

+/- to nie jest 1/2 b+ :kekw:

Szanujmy się

 @ Opiekun UBTeam CS 1.6

Po tym wpisie stwierdzam, że Ty nie masz pojęcia co oznacza +/-

Dobry musiał być z Ciebie ubt od 2k17 

Szanujmy się

@ Opiekun Serwera CS 1.6 [DD2 #2]

 

Część dalsza. 

3 godziny temu, Boski Z Polski napisał:

Eh, z dnia na dzień co raz dziwniejsze rzeczy dzieją się w tym UBT

 

Hmm widzę, że chcesz zabłysnąć próbuj dalej.

 

 

3 godziny temu, Boski Z Polski napisał:

Gość dostaje ub ponieważ UBT @ El Jokeros postanawia obejrzeć demko z hltv i według niego, demko jest czyste.

Po prawie 48h wchodzi @ .:TR@kToR:. w temat i zamyka go:

 

Był temat, KLIK akurat Ringo wspomniał o tym temacie więc postanowiłem się nim zająć ponieważ widziałem, że został złamany regulamin,

image.png
Temat był prosty użytkownik twierdził, że nie ma ssków co oczywiście po treści dało się wywnioskować że kłamie.

 

3 godziny temu, Boski Z Polski napisał:

Panie @ .:TR@kToR:., pytanie. Od kiedy ssy są ważniejsze niż demko?

 W regule ssy są ważniejsze gdy masz je wstawić, dziwne by na demku pokazały mu się jakieś kwadraciki inne rzeczy Panie Opiekunie Serwera.

 

3 godziny temu, Boski Z Polski napisał:

Sytuacja jest dziwna, gość stawia pomieszaną kolejność ssów bez dwóch sztuk,

Nie wiem czy Ty tak serio czy tylko udajesz. Screeny robią się po kolei więc jedynie pomieszało to Ci się w głowie.

 

3 godziny temu, Boski Z Polski napisał:

Po prawie 48h wchodzi @ .:TR@kToR:. w temat i zamyka go:

Ps. Znowu jesteś niedoinformowany nie zamykałem go temat już był zamknięty. 

 

Także widzę jedynie, że szukasz "zaczepki" na siłę z kimś tym razem trafiła kosa na kamień. 

Mam nadzieję, że odpowiedziałem Ci na twoje problemy/pytania. 

 

 

 

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ .:TR@kToR:. Twierdzisz, że 2x b+/- dają 1 . To dlaczego nie przyklepałeś gościa którego rozpisałem 2xb+ + 2xb+/- . Na moje lekko myli się to z celem, stwierdziłeś, że za mało dowodów, a każdy członek ubt wypowiedział się tak samo co do sytuacji. 

 

1231231.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Let's go. Witamy przed 2017  XD 

 

Godzinę temu, .:TR@kToR:. napisał:
W dniu 23.02.2022 o 10:27, Boski Z Polski napisał:

Witam, nie wiem co tu się stało, ale opiekun ubt zbanował gracza za 2 akcje na b+ z dwóch demek. Wtf? 

 

Witam, nie wiem co tu się stało, ale opiekun serwera piszę pytanie bez zapoznania się z tematem ten tytuł straszny "clickbait" dwa demka? Wtf? 

 

Dwie spalone akcje z dwóch demek i ban? <--- tytuł

d1.png

Tytuł adekwatny do sytuacji. 

 

Godzinę temu, .:TR@kToR:. napisał:
W dniu 23.02.2022 o 10:27, Boski Z Polski napisał:

1. Regulamin

11. Rozpiska na bana powinna zawierać min. "3 spalone" akcje (przez spalone rozumie się akcje , które w żaden logiczny i normalny sposób nie są do wytłumaczenia). Jeśli nie ma 3 akcji spalonych ,gracz nie może zostać zbanowany.

 

"przez spalone rozumie się akcje , które w żaden logiczny i normalny sposób nie są do wytłumaczenia"

Tak, dokładnie 3 spalone akcję, nie wiem kiedy Ty byłeś Ubkiem, ale logika prosta jedna akcja +b = dwie akcje +/-b tak 0.5 + 0.5 = daje 1 
Wydawało mi się to logiczne przynajmniej na sieciach które śledzę i oglądam demka z ciekawości, ale widocznie nie.


Odpowiadając na pytanie.  2017, 2018, 2019


Logika nie jest prosta :kekw: Widziałem na pewnym forum, żeby dwie akcje +/- oznaczały b+, ale do tego forum odniosę się później.
+/- to akcja neutralna, której nie da się w żaden sposób ocenić. Może być to spalona akcja, a może nie być. To jest proste i logiczne.


 

Godzinę temu, .:TR@kToR:. napisał:
W dniu 23.02.2022 o 10:27, Boski Z Polski napisał:

2. Logika

Znalezienie 3 akcji w paru demkach jest o wiele prostsze niż znalezienie 3 akcji w jedynym demku. 

 

1 demko = 3 akcje, a każde kolejne demko to powinny być kolejne akcje, chociażby dwie. Takim sposobem można każdego zbanować. 

2. Logika pisanie tematu bez sprawdzenia danych informacji.

 

I proszę jesteś niedoinformowany nawet nie przejrzałeś demka od razu piszesz zarzuty.
Tak samo jak w temacie sam admin napisał "Demka trzy bo co chwile wychodził i wchodził na serwa."


image.png


Jak można zauważyć, to fragment został przekreślony. Uważam, że zrobiłem błąd dodając ten drugi punkt, ale i tak pierwszy punkt jest kluczowy.

 

Godzinę temu, .:TR@kToR:. napisał:
W dniu 23.02.2022 o 10:27, Boski Z Polski napisał:

Pss.

+/- to nie jest 1/2 b+ :kekw:

Szanujmy się

 @ Opiekun UBTeam CS 1.6

Po tym wpisie stwierdzam, że Ty nie masz pojęcia co oznacza +/-

Dobry musiał być z Ciebie ubt od 2k17 

Szanujmy się

@ Opiekun Serwera CS 1.6 [DD2 #2]


Xkur**D, chłopie nie masz pojęcia o czym piszesz. Ktoś Ci głupot nagadał, a Ty w to brniesz.

 

39 minut temu, Śpiochu. napisał:

@ .:TR@kToR:. Twierdzisz, że 2x b+/- dają 1 . To dlaczego nie przyklepałeś gościa którego rozpisałem 2xb+ + 2xb+/- . Na moje lekko myli się to z celem, stwierdziłeś, że za mało dowodów, a każdy członek ubt wypowiedział się tak samo co do sytuacji. 

 

Tyle w temacie.


 

Godzinę temu, .:TR@kToR:. napisał:
5 godzin temu, Boski Z Polski napisał:

Gość dostaje ub ponieważ UBT @ El Jokeros postanawia obejrzeć demko z hltv i według niego, demko jest czyste.

Po prawie 48h wchodzi @ .:TR@kToR:. w temat i zamyka go:

 

Był temat, KLIK akurat Ringo wspomniał o tym temacie więc postanowiłem się nim zająć ponieważ widziałem, że został złamany regulamin,

image.png
Temat był prosty użytkownik twierdził, że nie ma ssków co oczywiście po treści dało się wywnioskować że kłamie.


:pepeklaun:
S.Y.S.T.E.M R.O.Z.J.E.B.A.N.Y
Skoro UBT sprawdził demko i stwierdził, że jest czyste, to coś musi być na rzeczy. Tak jakby nie patrzeć, to gość nie dostał ub tylko dlatego, że nie wrzucił ssów. Demko czyste, ale ssów nie wrzucił. FCK LOGIC

 

Godzinę temu, .:TR@kToR:. napisał:
5 godzin temu, Boski Z Polski napisał:

Panie @ .:TR@kToR:., pytanie. Od kiedy ssy są ważniejsze niż demko?

 W regule ssy są ważniejsze gdy masz je wstawić, dziwne by na demku pokazały mu się jakieś kwadraciki inne rzeczy Panie Opiekunie Serwera.


XD
SSY > DEMKO :kekw: 
DEMKO ZAWSZE PRAWDE CI POWIE!!!

 

Godzinę temu, .:TR@kToR:. napisał:
5 godzin temu, Boski Z Polski napisał:

Sytuacja jest dziwna, gość stawia pomieszaną kolejność ssów bez dwóch sztuk,

Nie wiem czy Ty tak serio czy tylko udajesz. Screeny robią się po kolei więc jedynie pomieszało to Ci się w głowie.


Nie wiem jak na to odpowiedź. Może dlatego, że sam stwierdziłem, że sytuacja jest dziwna? Na chatboxie również to pisałem, ale wnioskuję, że nie przeczytałeś. 

Skoro już tak manipulujesz, to może ja pokażę co jest po przecinku.

 

Cytat

Sytuacja jest dziwna, gość stawia pomieszaną kolejność ssów bez dwóch sztuk, ale nadal decyzja jest niezrozumiała

"ale nadal decyzja jest niezrozumiała"

Nie wiem o co Ci chodzi @ .:TR@kToR:.

 

Godzinę temu, .:TR@kToR:. napisał:
6 godzin temu, Boski Z Polski napisał:

Po prawie 48h wchodzi @ .:TR@kToR:. w temat i zamyka go:

Ps. Znowu jesteś niedoinformowany nie zamykałem go temat już był zamknięty. 

 XDDDDD


Temat zostaje zamknięty przez @ El Jokeros we Wtorek o 23:11. Dzisiaj o godzinie około 15, otwierasz temat i go zamykasz. Nie da się ponownie zamknąć, zamkniętej rzeczy bez otwierania jej. 

b2.png

b3.png

 


Nie sądziłem, że kiedykolwiek będę musiał czytać poglądy osób z BlackListed, a co dopiero wchodzić z nimi w dyskusję. ale cóż. 
BlackListed, forum, gdzie pseudo znawcy oceniali demka. Różne sieci współpracowały z nimi i konsekwentnie banowali osoby zbanowane na tym ściekowym serwisie. Ci, którzy siedzą trochę dłużej, to pamiętają te czasy, gdzie można było tam zapłacić, aby kogoś ujebać na wszystkich sieciach czy zapłacić za fake werdykt. 2 +/- = +b było tam powszechnie stosowane, gdy trzeba kogoś było udupić, więc rozumiem skąd opiekun zna takie zasady.  


b1.png

"Platforma Steam bez bana na na AC/BL itp."
Kto to wymyślił? @, obecny twórca regulaminu UBT?


Tak na marginesie. AC/BL jeden ch**
Pozdrowienia dla lulekzoid, przydupasów typu fern i innych ścierwo znawców  

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png

Szczególnie w momencie, kiedy technik serwera dał jasno do zrozuimienia ze gość który się odwołuje coś kręci.

 

image.png

przeciez nawet nie wiesz o czym mowa to po co sie do tego odnosisz? XD

Tyle w temacie. 

 

Osoba która ma tutaj najwiecej do powiedzenia nawet nie zbyt dobrze potrafi ruszac się w tej grze wiec o czym my wogle rozmawiamy :japierd:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu sobie odświeżę i pozwolę zapytać o zdanie pozostałych członków @ UB Team CS 1.6 co sądzą na ten temat. ( @ de_presja, @ El Jokeros, @ Tyler)


Dla przypomnienia tematy:

1. 2 akcje na b+, 2 +/- to b+

2. ssy > demko

Pewna osoba dała mi dobre spostrzeżenia.

 

Tutaj gość dostaje bana z powodem wrzuć ssy, demko zostaje rozpisane i opiekun UBT stwierdza, że demko spalone, więc brak ub. 

 


Tutaj gość dostaje bana z powodem wrzuć ssy, demko zostaje rozpisane i opiekun UBT stwierdza, że nie ma 5 screenów, więc brak ub. 

 

W dniu 24.02.2022 o 21:06, .:TR@kToR:. napisał:

 W regule ssy są ważniejsze gdy masz je wstawić, dziwne by na demku pokazały mu się jakieś kwadraciki inne rzeczy Panie Opiekunie Serwera.


Hallo @ .:TR@kToR:., skąd ta zmiana decyzji?
 

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tayquil

Boski Ty serio nie widzisz różnicy? XD

 

Karolinek dostał ssy, ale dodatkowo zostało nagrane demko jako dowód , w razie gdyby ssy nic nie wykazały (np antyssy lub granie z ziomblem który daje dokładne info więc gracz wie więcej), więc demo zostało dodane jako dodatkowy dowód w sprawie. 

 

Drugi gracz dostał ssy, gdzie powinien wstawić 5, a wstawia 3 z pominięciem dwóch (numeracja na to wskazuje). Jokeros rozpisuje demo, ale ban zostaje z tego powodu, że powodem bana jest WSTAWIENIE SSOW, dokładniej 5.

 

Więc tak reasumując, w pierwszym przypadku gracz wstawił ssy, ale demko wykazało, że jednak coś ma. 

 

W drugim przypadku gość kombinuje coś z ssami. Demo czyste więc z jakiego powodu nie wstawił pozostałych dwóch? 

 

Robisz w tym momencie trochę dziwke z logiki, bo to są dwa inne przypadki. Rozumiem, że gdyby w pierwszym wypadku gracz dostał UB za ssy, a później byłby zgłoszony z dema to wtedy już ok? xD. 

Edytowane przez Tayquil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

7 godzin temu, Boski Z Polski napisał:

Znowu sobie odświeżę i pozwolę zapytać o zdanie pozostałych członków @ UB Team CS 1.6 co sądzą na ten temat. ( @ de_presja, @ El Jokeros, @ Tyler)


Dla przypomnienia tematy:

1. 2 akcje na b+, 2 +/- to b+

2. ssy > demko

Pewna osoba dała mi dobre spostrzeżenia.

 

Tutaj gość dostaje bana z powodem wrzuć ssy, demko zostaje rozpisane i opiekun UBT stwierdza, że demko spalone, więc brak ub. 

 


Tutaj gość dostaje bana z powodem wrzuć ssy, demko zostaje rozpisane i opiekun UBT stwierdza, że nie ma 5 screenów, więc brak ub. 

 


Hallo @ .:TR@kToR:., skąd ta zmiana decyzji?
 

1. Temat

Gracz dostaje ssy które były czyste, żeby nie tworzyć kolejnego (nowego) tematu w "zgłoś czitera" admin który nadał bana postanowił że wykorzysta temat, wrzuci demko i rozpisze. Nie widzę w tym problemu jeżeli jest to ten sam gracz.

Co do "2x -/+ = +b" nie jestem tego zwolennikiem. Czy to jest poprawne? nie powinno, nigdy tak nie robię i jest to w moim mniemaniu zbyt naciągane żeby z dwóch akcji +/- których nie da się podpiąć pod spalone ani pod niespalone robić magicznie +b, a jest to jedynie znak dla mnie żeby przyrzec się dokładnie demku jeszcze raz i wyciągnąć wnioski jeżeli zbyt dużo się takich akcji dzieje.

 

2. Temat

Tu występuje zbieżność bo jeżeli gracz miał zrobione 5 ssów a wstawia tylko 3 to jest to oczywisty Ban, ale jeżeli UBT wykaże dobrą wole w takim  przypadku powinien mieć możliwość sprawdzić dokładanie demko i jeżeli jest czyste podjąć wtedy decyzje. Jeżeli następnym razem wystąpiła by ta sama sytuacja u tego samego gracza, UBT nie powinien już wtedy sprawdzać demka.

 

Mam nadzieję że wszystko zrozumiałem bo skupiłem się tylko na tematach.

Przedstawiłem swoje zdanie

Pozdrawiam

Edytowane przez de_presja

giphy (1) (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jako iż zostałem oznaczony również wypowiem się na dany temat. Jest to 1 sieć na której spotkałem się z takim czymś  że b+/b- jest równoznaczne z 1/2 B+, co to jest dla mnie absurdalne, bo akcja b+/b- jest dawana gdy dana akcja nie nadaje się na b+ ani na b-, czyli jak ktoś da ci całą rozpiske z b+/b- tez zbanujesz? Takie coś nie powinno się zdarzyć bo akurat to jest bezsensowne.

 

 

 

Temat 2

Zawsze mnie uczono, że demko jest ważniejsze od ssow i mam takie same zdanie jak @ de_presja, to dobra wola UBT że sprawdził demko. Bo akurat takim czymś pokazałeś jakby ssy> demko, to może na aima też róbmy ssy. Rozumiem chłop wrzucił ssy w ilości 3 szt,  lecz to był 1 raz w których miała sytuacje taka akcja,  więc nwm w czym problem że zostało sprawdzone demko. Gdyby to sie zdarzyło kolejny raz by mial brak UB. 

 

 

 

@ misiek223 pierw zacznij uczyć administrację co to sgs i gs ( jeśli sam wiesz co to wgl jest ) bo jak narazie tylko duzo gadasz na tym forum a mało robisz. 

 

HatefulScratchyBarebirdbat-size_restricted.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tayquil

Mam wrażenie, że nie rozumiecie trochę z tym, że demko ważniejsze od ssów. 

 

Tak, oczywiście demo jest ważniejsze od ssów w przypadku czyste ssy lecz spalone demo. Wtedy gracz mimo czystych ssow i tak dostanie bana. 

 

Tutaj jest całkiem inna sytuacja. Gracz dostał ssy więc powód bana to,, wrzucenie ssow ". Gracz wrzucił 3 ssy z 5.

Okej, demo czysto, fajnie fajnie ALE jaką macie pewność, że na tych 2 brakujących ssach nie było np. modeli esl lub na nich jednak było coś więcej. 

Co Ci po demie, skoro gracz mógł się nieźle ukrywać i tego nie zauważyłeś, może używał innych ułatwień, które na demie nie są tak oczywiste? 

 

Z wyżej wymienionych powodów dlatego gracz gdy dostanie ssy MUSI wstawić wszystkie. 

 

Idąc waszą logiką pokrętną to może dajmy ub każdemu graczowi który dostał ssy ale mu się nie chciało wstawić lub coś przy nich majstrował? Najwyżej będzie się codziennie bansa sprawdzało i jak ktoś dostał ssy to hltv będzie trzeba oglądać. To na bank wzmocni nasza współpracę! 

EDIIIT

 

@ Boski Z Polski

No właśnie Ty nie rozumiesz xD

 

,, Ty nie rozumiesz. 

 

Mówimy tu o całkowicie innej sytuacji ponieważ UBT podjęło się oceny demka.  Jest to błąd UBT, ale lepiej popełnić jeden błąd niż dwa, a z pewnością błędem jest pozostawienie bana graczowi, który ma czyste demko".

 

Jak pisałem wcześniej pewnych rzeczy demo Ci nie pokaże, jak inne modele etc. 

Więc pytanie, czemu gracze którzy pisali, że nie mają ssów nie dostawali ub, a ubt nie sprawdzał w takich przypadkach hltv? 

W obydwu przypadkach musisz wstawić 5 ssów zgodnie z regulaminem. Koniec i kropka. 

Błędem było dawanie mu ub na podstawie dema, w sytuacji gdzie nie wstawił wszystkich ssów. 

 

,, Ty twierdzisz, że ja chcę aby graczom, którzy nie wstawili ssów, sprawdzało by się demko, a ja piszę tylko o tym, jednym przypadku, gdzie UBT ocenił demko, że jest czyste, a opiekun zamyka sobie z brakiem UB."

 

To akurat było trochę prowadzenie dalej waszego toku myślenia. 

Masz regulamin, zrobisz wyjątek jeden, to później każdy będzie mógł się powoływać na,, oo on nie wstawił wszystkich ssów i ma ub bo demko obejrzeli, a ja nie mam ssow w folderze i ub nie mam". 

No nie, jak pisałem wyżej skoro ma wstawić WSZYSTKIE ssy, to niech wstawi wszystkie. Nie wstawi wszystkich to ban zostaje. Nie ma pewności, czy te dwa były okej. 

 

Jak na początku demo jest ważniejsze, gdy ssy są czyste a demo spalone. Jednak gdy gracz kombinuje z ssami, to pomimo tego że demo jest czyste to i tak nie powinien dostać ub, bo brakujące ssy lub ich brak jest niewiadomą na niekorzyść gracza. 

Edytowane przez Tayquil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Tayquil napisał:

Gracz dostał ssy więc powód bana to,, wrzucenie ssow ". Gracz wrzucił 3 ssy z 5.

Ty nie rozumiesz. 

Mówimy tu o całkowicie innej sytuacji ponieważ UBT podjęło się oceny demka.  Jest to błąd UBT, ale lepiej popełnić jeden błąd niż dwa, a z pewnością błędem jest pozostawienie bana graczowi, który ma czyste demko.

 

53 minuty temu, Tayquil napisał:

Idąc waszą logiką pokrętną to może dajmy ub każdemu graczowi który dostał ssy ale mu się nie chciało wstawić lub coś przy nich majstrował? Najwyżej będzie się codziennie bansa sprawdzało i jak ktoś dostał ssy to hltv będzie trzeba oglądać. To na bank wzmocni nasza współpracę! 

Absolutna głupota.

Ty twierdzisz, że ja chcę aby graczom, którzy nie wstawili ssów, sprawdzało by się demko, a ja piszę tylko o tym, jednym przypadku, gdzie UBT ocenił demko, że jest czyste, a opiekun zamyka sobie z brakiem UB. 

 

Idziesz od razu w ogół patologi, a ja w pojedynczy przypadek.

 

@ Tayquil

 Logiczne, że nie pokaże wszystkiego, ale w całej Twojej wypowiedzi sugerujesz błąd UBT i tak jak pidslemy, jest to błąd. Uważam, że gdyby UBT nie ocenił demka, to nikt by tego tematu nie poruszył.

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież jokeros to taki ubt że ja wogle nie rozumiem co on jeszcze robi na tej randze xD jego ocena demka nie ma się co sugerować panowie

 

@ El Jokerosprzeciez to admini z ffa wylozyli sie na gsj :kekw: 

chlopie ty nawet nie wiesz co sie dzieje u ciebe w dziale xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Tyler brakuje Twojej wypowiedzi w tym temacie. 

 

Temat dość długo otwarty i warto by się nim zainteresować

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat jest już wyczerpany, myślałem że jest już dawno wyjaśniony i zamknięty. Widocznie Rumcajs nie podjął jeszcze decyzji.  Choć wątpię czy moja opinia coś tu zmieni. Skoro się upominasz o moja wypowiedź tak bardzo to napiszę parę słów.

 

Jeżeli gracz wstawia ssy, które są de facto czyste a admin miał większe wątpliwości co do gracza i jeżeli nagrał mu pov'a, bądź wstawia demko z rozpiską to jest kolejny argument do bana. Bardzo częsta i rozpowszechniona forma u adminów na różnych sieciach.

 

Jeżeli chodzi o "2x -/+ = +b" to nie jestem zwolennikiem takiej rozpiski, choć niejednokrotnie pojawiały się u mnie w rozpisce, były raczej traktowane jako fart. Staramy się jasno określać czy akcja jest spalona czy clear.

 

2. Temat.

Na poprzednim forum był zapis, o którym pisał de_presja ale nigdy nie byłem jego zwolennikiem, rzadko kiedy nie robiło komuś ss'ów ale brakowało może jednego często przez lagi a takim przypadku były by dwa takie same ssy. A w tej sytuacji brakuje 2 ssów. Szczerze ? Dla mnie brak Ub,

 

 

 

IzAa1EY.gifHMmrJqZ.gifCi9gE0L.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat_zamkniety2_csowicze2021.png

Gracz dostanie UB a ubt jest już po rozmowie na ten temat.

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie