Skocz do zawartości

Zablokowane Modernizacja regulaminu Discorda


R1ng0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzisiaj zauważyłem pewne niejasności i błędy w regulaminie Discorda, które powinny zostać zreperowane/usunięte. Let's start.
§1.3 Administracja zawsze ma rację, wszelkie kłótnie są zbędne.
Wg mnie ten podpunkt powinien być usunięty, dzisiaj w skardze
csowicze.pl/topic/75806-skarga-na-technika/
Pan administrator poczuł sie zbyt pewnie i zmutował uzytkownika bez powodu, tym razem administracja też miała rację? :kekw: 
§2.8 Reklamowanie jakichkolwiek serwerów minecraft, stron www, serwerów discord itp. bez zgody administracji jest karane.
Kolejny podpunkt z du*y
obraz_2022-02-18_213426.png.aec1a87ed4cb
Pierwsze co da sie zauważyć, to reklama innego Discorda u administratora :lul: 470 użytkowników, jakbym obleciał, to pewnie z parunastu sie znajdzie, co reklamują inne serwery discord xd no i co z tego?
1. 99% osób nie wchodzi na takie reklamy, bo poprostu nie patrzą się, co dany użytkownik ma napisane na SWOIM PROFILU DISCORDOWYM
2. TO JEST NASZ PROFIL DISCORDOWY, mozemy sobie pisać cokolwiek chcemy, heloł wolność słowa widzisz mnie? :kekw: 
Albo modernizacja tego podpunktu albo usunięcie go, bo tworzy niepotrzebny bałagan
§2.16 Karą za złe używanie emotikonów jest warn. :waitwhat:

Tego to kompletnie nie rozumiem XD do usunięcia imo.
§3.4 W przypadku gdy chcesz np. kichnąć lub na chwilę odejść od komputera wejdź na kanał AFK lub wyłącz mikrofon
Ojejku ojejku kichnięcia się boicie :kekw: też do usunięcia ten fragment z kichaniem, bo mogę go rozumieć tak, że chce mi się kichać, to muszę iść na kanał afk :waitwhat:
2. Reklamowanie innych serwerów/sieci serwerów (tyczy się to też nicków) - (Kick) | Ban 7d | Ban perm
Modernizacja razem z podpunktem 2.8
To tyle ode mnie, ciao :buzi:

ringo.png
xd.jpg.0bb1eabc3eaf7fded24fb10f1ed1584a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lee123

Co do §2.8 mówiącym o tych reklamach itd. i o tym co napisałeś nt. profilowego opisu, to moim zdaniem to i tak nie tylko wolność słowa na to pozwala (art 54 Konstytucji RP), a też pozwalają na to standardy discorda, które znajdują się pod linkiem niżej. Tyle ode mnie pozdrawiam
https://discord.com/terms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie