Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Skarga na Matixa


Agnes

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Agnes

Nick oskarżonego: Matix

Dowody (Demko/ssy): demko sie jeszcze nagrywa (chodzi głównie o początek rundy) 

https://611.gotv.pro/srv56779/auto0-20220218-191504-1535724344-de_mirage-_______________PL______CSowicze.pl______MIRAGE_________TR128___1s1k.pl.dem.zip

Opis sytuacji:  Zaczne od tego że gram na tym serwerze od października i od kiedy pamiętam Matix zawsze nadużywa mikrofon, niektórzy admini go mutują a niektórzy nie. Sytuacja z przed chwili, zwracam mu uwagę aby nie nadużywał mikrofonu po czym inni gracze też to robią ale on to totalnie zlewa. Jak dla mnie powinien on w końcu dostać muta na dłużej, powtarza się mu kilkakrotnie aby nie nadużywał mikrofonu a on to totalnie olewa, nie wiem czy ma takie względu u Rumcajsa bądź Niunka i totalnie zlewa to co pół serwera do niego mówi. Bardzo dobrze wiem że mogłabym go zmutować przez tabele ale nie tylko Mi on przeszkadza więc może pora w końcu wyciągnać wobec niego jakieś konsekwecje żeby nauczył się nie nadużywać tego mikrofonu?

 

@ Nyguss tydzień to zdecydowanie za mało, już wystarczająco jesteście dla niego pobłażliwi i totalnie nic go to nie uczy, przed resetem bansa miał jeszcze większą ilość mutów. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tym mam bardzo dużo zgłoszeń od graczy, że nadużywa ciągle mikrofonu, w sourcebansie też ma pokaźną ilość mutów. Jak dla mnie to Mute na przynajmniej tydzień mu się teraz należy jeśli nie na zawsze. Tyle ode mnie 

gKQsvOW.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się ze skargą. Gracz wieeeeeeeeeelokrotnie upominany, mutowany i nadal się nie nauczył. Kiedy jest admin to czasami jeszcze potrafi się zachować lecz ostatnio przytrafiło mi się oglądać demko to klepał i klepał że się słuchać nie dało. Uczy adminów co mają robić, jak pracować a sam nie umie się zachować a gdy się go upomina mówi "dobra, dobra cicho tam". Moim zdaniem należy się perm mute.

Edytowane przez M1STRZU

 

 

500x200.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skarga_przyjeta_csowicze2021.png

Gracz matix otrzymał 3 tygodnie odpoczynku od mikrofonu. Wielokrotnie otrzymywał muty oraz prośby nawet ode mnie by nie nadużywał go, nie pomogło. 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie