Skocz do zawartości

Zablokowane #10 Co Wybierasz?


Klusia

Co wybierasz? #10  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co wybierasz?

    • Móc zatrzymać czas (i wszystko co się dzieje w tym momencie) na pół godziny 3 razy w życiu.
    • Móc stać się niewidzialnym na pół godziny 3 razy w życiu.
  2. 2. Co wybierasz?

    • Spędzić tydzień na Saharze.
    • Spędzić tydzień na biegunie północnym.
  3. 3. Co wybierasz?

    • Przeszukanie Twoich kont przez policję.
    • Zhakowanie Twoich wszystkich kont przez najlepszego hakera.


Rekomendowane odpowiedzi

v2.png.9e3b46304839f24349bb3a9712ccbf85.png

Zachęcam do uargumentowania swoich wyborów w komentarzu :)

piekne.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

sygna.png.578a8aac197e6986e32fb654f07a6899.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

chodnikowy wilk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Móc stać się niewidzialnym na pół godziny 3 razy w życiu. --> Chciałbym aby w kilku sytuacjach moja fizyczna obecność nie była widoczna.

Spędzić tydzień na Saharze. --> Na pewno byłoby to ciekawe, a też nie lubię znacznego mrozu.

Przeszukanie Twoich kont przez policję. --> A niech sobie przeszukują, nie mam nic do ukrycia i też nie ma do czego się doczepić.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zatrzymujesz się i robisz co chcesz, a niewidzialność to mech, przypadkowo Ciebie jeszcze zabiją, mógłbym pomacać cycuszki pewnych lasek z forum, a tak to by czuły jak się unoszą i są mokre, więc jeszcze bym z liścia dostał.

 

2. A no na Saharze, mogę pozwiedzać, nago pochodzić, może znajdę jakąś oazę, nie muszę mieć ciuchów. A na biegunie to wiecie jak to jest, trafisz nago podczas seksu z koleżankami z forum i od razu umierasz z hipotermii. A tak to możecie kopać i wodę znajdziecie.

 

3. Wszystko co mam to jest tam, gdzie oni nie widzą. Nudesów mi nie przejrzą, a nawet jeśli coś znajdą to mają wyjebane razem z passami do konta itp. A haker to by mógł Ciebie skompromitować i udostępnić wszystko w sieci. 

 

@ Klusia ;) 

xsygna.gif.66ebbf00f9e26ca055baabe2ac67c1c2.gif.0e8a58ac9c163a6380034d5317c162b2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tayquil

1. Wybór padł na zatrzymanie czasu. Chciałabym w pewnych momentach go zatrzymać i przez ten czas cieszyć się chwilą i spokojem, bez tego tempa które towarzyszy na codzień. 

 

2. Biegun północy. Nie znoszę gorąca, a mrozy i śnieg lubię. Do tego zorze polarne. 

 

3. Znając zdolności polskiej policji to niech szukają :v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Skoro czas by się zatrzymał, to nie mógłbym oddychać i bym umarł, więc wolę bym niewidoczny :D

 

2. Jestem bardziej zimnolubny, więc wolę biegun. Zresztą łatwiej tam o wodę i jedzenie.

 

3. Lepsze byłoby przeszukanie kont przez policję, bo nic ciekawego w nich nie znajdą ^^

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Klusia usunął z polecanych i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie