Skocz do zawartości

Zablokowane skarga na szybkiegogrzesia


boyo

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę: boyovca

 

Nick gracza oskarżonego+SID (można sprawdzić wpisując "status" w konsoli) : szybkigrzesiu

 

Powód skargi: Ban za nic + nieznajomość regulaminu. Grzesiu trzymał granat HE którym celował we mnie a zgodnie z regulaminem mogę zabić takiego gracza bez ostrzeżenia. Po tym jak zapytał się za co został zabity grzecznie mu odpowiedziałem a później dał mi bana za "zrobienie fk z premedytacją". Później na pw mi napisał że nie ma takiego pktu w reuglaminie co potwierdza to że nie zna on regulaminu a posiada admina czy tam strażnika. Warto dodać że spłakany grzesiu przedłużył mi bana za obrażenie gdzie 2 rundy wcześniej zwyzywał mnie od debili podczas wybierania życzenia:) 

 

image.png.068d560f95d56f455d44d58427d27b79.png

 

 

Dowód(świadkowie/Demo/Screen): 

UnFriendly, Wtykson, Assasssin i pare innych osób które były wtedy na serwerze 

Czwartek początek rundy

http://800388.node28.pukawka.pl/hltv-2202122141-jail_kakao_beta-1644698460-1644700680.zip 

 

Czas zdarzenia: wczoraj po 21

Edytowane przez boyo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to nie ja ci przedłużyłem bana tylko Wtykson 

Po drugie zabiłeś mnie a gdy spytałem za co odpowiedziałeś "celujesz do mnie z granata"  to ciekawe że celowałem do ciebie z granata będąc afk patrząc się w kraty celi odwrócony od ciebie w innym kierunku o jakieś 45stopni. Na demku widać jak otwierasz cele i od razu wbiegasz do mojej żeby mnie zabić bez dania czasu na poprawę.

Dodam jeszcze ze S-vip automatycznie daje losowe granaty

2000.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie ma to znaczenia czy Szybkigrzesiu celował w strażnika granatem czy też nie, ale

6666655444.png

 

Pierwszy ban nie słuszny, drugi już tak.

Regulamin jasno i wyraźnie mówi o tym przykładzie w punkcie 3.10 , nie ważne czy byłeś afk czy celowałeś w ziemie, trzymałeś granat wybuchowy i mogłeś zostać zabity bez ostrzeżenia. Jako Admin powinieneś mieć taką wiedzę i nie powinieneś popełnić takiego błędu.

Proszę też abyś roztropniej dobierał słowa do graczy na serwerze, wczoraj zapewniłeś mnie, że słowa typu " dobra morda" itd. zostały wypowiedziane w sposób żartobliwy/koleżeński oraz gracz @ boyo nie wziął ich do siebie, mimo to gdyby tak było nie zostałoby to uwzględnione w skardze. Podsumowując czy mówi coś się w żartach czy nie ADMIN powinien roztropniej dobierać słowa.

Cytat

2. Admin/Strażnik powinien wykazywać wysoką kulturę osobistą.

 

Podsumowując:

-za obraźliwe słownictwo w stronę gracza

-za luki w Twojej wiedzy w regulaminie

-za nie słusznego bana

 

Otrzymujesz 1/3 pkt karnego, oraz zostaniesz ponownie przepytany z regulaminu.

skarga_przyjeta_csowicze2021.png

Edytowane przez aDk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie