Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Super admin 0 prowokacji


Majonez

Rekomendowane odpowiedzi

Ehh.. Koło się zatacza tak jak zataczało, ale po kolei.

 

Mamy piatek/sobote: Smieje sie z grzesiem na serwerze wchodzi eziek i nagle zaczyna gadac zebym Cos powiedzial na cb radio zebym powiedzial  bajo jajo (jakies glupie zaczepki w moja strone ale nawet sie nie odezwalem) i mam nadzieje ze potwierdzisz drogi ezku ze tak bylo 

 

No drogi graczu tutaj musze to przyznać, że szybkigrzesiu komentował fatalny stan twojego mikrofonu poprzez słowa "cb radio", ja powiedziałem żebyś powiedział "bajo jajo". Co tu więcej mogę powiedzieć? Jeśli ja miałbym wytykać ci każdą prowokację w moją stronę to by mi chyba literek zabrakło, najświeższy przykład jest dzisiaj właśnie na ananasie kiedy sprowokowałeś mnie do dyskusji na temat czy powinien być ban za mfk czy nie co nawet Viru ci napisal, ze nie musze ci sie tlumaczyc, ale ja już chciałem żebyś wiedział. Mogę jedynie przeprosić, że zdarzyło mi się powiedzieć w twoim kierunku "powiesz bajo jajo?".  Swoją drogą postaraj sie  poprawic jakosc mikrofonu, sa problemy z tym podczas prowadzenia. Dziekuje

 

Mamy sobote chyba: Bylem se w cte jak gdyby nigdy nic gracz eziek wylosowal sobie fdaya i biegl w grupie 2/3 osob w tym 2/1 buntownika byly bunty wiec nie wiele myslac przeciagnalem full auto po glowach buntownikow a nasz admin eziek zamiast mnie poinformowac ze zrobilem fk na fdayu lub zbanowac za fk zaczal na admin voice pokazywac wyzszosc nad innym graczem nwm moze chcial podbudowac swoje ego czyms ale ale przechodzac do sedna zapytal czy go ozywie wiec grzecznie odpowiedzialem za co .... (chwila ciszy) i nagle slysze grozny glos poteznego admina ezka (masz ostatnia szanse na ozywienie mnie) ewidentnie musial pokazac ze cos znaczy od zwyklego prostaka (czyli mnie)

 

Słuchaj, każdy może mieć gorsze dni i niestety dla mnie to był jeden z nich. Nie miałem totalnie humoru przez sprawy prywatne, które nagle wydarzyły się u mnie w życiu i nawet jeśli to nie jest wytłumaczenie na "pokazywanie wyższości" to z mojego punktu widzenia przytoczę ci dialog który jako-tako pamiętam pomiędzy nami. Po zabiciu mnie spytałem się ciebie "Ożywisz mnie teraz/Ożywiłbys mnie teraz?" odpowiedziałeś, że nie masz za co albo spytałeś mnie za co, nie pamiętam bo w tamtej chwili to było ostatnie o czym myślałem. Nie wiem co tam mówiłeś, ale powiedziałem ci, żebyś przewinął sobie konsolę do góry i mnie ożywil. Powiedziałem po tym, że masz ostatnią szansę i zostałem ożywiony przez prudiego. I tak, użyłem admin voice, bo jest to najlepszy sposób komunikacji w takich przypadkach. Przepraszam również za to jeśli odczułeś się poniżony przeze mnie. Nawet jeśli ty poniżałeś mnie i dalej to robisz, to ja nie mam prawa się tak do ciebie odzywać. Mój błąd, aczkolwiek jak mówiłem miałem gorszy dzień i moglem byc roznie odbierany. Moglem napisac "mialem fd, ozyw prosze", ale koniec koncow sprawdzilem twoja czujnosc :d 

 

 

Dzien 3 chyba niedziela albo poniedzialek bylem sobie w cte bylo mnie elegancko slychac eziek napisal /powtorz oraz jeden gracz TAK TYLKO PRZYPOMNE ze na serwerze nie ma komendy /powtorz ale to szczegol 

a nasz kochany admin na y@@ ze sie poplulem/pluje (skarga dla mnie jak najbardziej sluszna) ale czy admin zwracajac sie do gracza ze sie oplul ma jakas kulture? Pani na polskim tez mowi zeby powtorzyl bo sie oplul? Ciagle zaczepki ciagle dodawanie swojego ja a pozniej jaki to on jest biedny bo ktos go obrazil. Juz widze jak admin eziek mowi do @ polkes zeby powtorzyl bo sie oplul

 

 

Nie wiem, muszę to komentować? Niżej zostawiam twoje odwołanie. @ El Jokeros oglądał też to demko i napisał "Za to co powiedziałeś to i tak mało dostałeś, ode mnie byś wyrwał minimum 3 dni za wjazd na rodzinę." odwolanie odrzucone.  

Żeby nie było przytaczam też moją rozpiskę którą kazali mi zrobić:

DEMKO: Minuta 22:00 zaczyna się prowadzenie, 30 sekund później mamy jasno napisane 2 razy /powtórz po niezrozumiałych poleceniach Dziecko lat 15, napisałem na @@ "powtórz bo plujesz" po czym tekst "pluje to twój stary pod sklepem coś tam frajerze coś tam, jeszcze coś do mnie mówił i na koniec "to zamknij pizde". Jak dla mnie po pierwszym zdaniu jasno widać wykroczenie, anyway to nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz, za grosz kultury nie ma ten człowiek.

Pozdrawiam cieplutko 

 

Obejrzyj to demko proszę, dałeś polecenia szybciej niż eminem i ty się jeszcze kłócisz, że zbanowałem cie za OBRAZE MOJEGO TATY? Zdanie "powtórz bo plułeś" jak dla MNIE jest zdaniem neutralnym. Nie jest to zdanie formalne którego użyłbym wobec pracodawcy, ale nie jest to też zdanie obraźliwe. Przynajmniej  w tym kontekście nie miałem na celu cie obrazic. Z resztą nie tylko ja i on nie zrozumielismy, bo zabiles doslownie 3 wiezniow jeszcze przez pierwsze pare sekund po otwarciu cel xd. CS 1.6 jest po to by "uciekac" od powaznego zycia i bycia wiecznie spietym. Pozostawię to jednak do oceny innym.

 

 

 

Sytuacja z dzisiaj rana:http://800388.node28.pukawka.pl/hltv-2202090912-jb_csowicze_xmas_ezk-1644394320-1644396720.zip- brak chetnego do cte shizer jako gracz wszedl sobie do cte zeby poprawidzic super i kreatywnie runde dolaczyl do niego admin assasin natomiast admin Eziek kazal mu isc do tt oczywiscie jako wzorowy gracz i wzorowy admin poszli do tt jak admin eziek kazal po czym zostala zbugowana mapa

(Jestem ciekaw ile jest takich akcji gdzie admin eziek rozkazuje innym nowym graczom ktorzy dopiero sie ucza i pokazuje ze jest lepszych od nich) Naprawde to sa akcje z dzisiaj najswiezsze jestem pewny ze by znalazlo sie ich bardzo duzo smutne troszke ze admin robi takie rzeczy

 

 

Nie było cię? To po co się wypowiadasz? Była to godzina 9 rano, powtarzam 9 rano. Shizer był rundy na poprzedniej mapie w CT, ja nawet na to nie zwróciłem uwagi, ale znowu muszę tłumaczyć. Shizer tóż po zmianie mapy dołaczył do CT, dosłownie szybciej niż ja. Assassin też dołączył. Jakiś gracz napisał, że shizer juz byl w CT i ze ma wyjsc/wypierd*lac. Ktoś poprosił mnie żebym go upomniał to powiedziałem "Shizer proszę cię o opuszczenie CT". Assassin w formie żartu spytał się mnie "Eziek ja też mam iść?", to też śmiejąc sie odpowiedzialem ze tak, bo oczywistym jest, ze shizer mogl byc w ct i tak. Nie wiem jak to się stało, ze wyszedl Assassin i shizer doslownie po nim, wiem tylko, ze napisal "[SVIP] TheProShizer : i nikogo ni ma hiihi" jesli cokolwiek to ma wniesc.   Ogólnie rzecz biorąc nie ja zbanowałem shizera i sam pisałem na u@ o tym ze bez sensu, bo to byl FREEDAY (doslownie gralismy mape 2 MINUTY). 

 

Co do zdania "(Jestem ciekaw ile jest takich akcji gdzie admin eziek rozkazuje innym nowym graczom ktorzy dopiero sie ucza i pokazuje ze jest lepszych od nich) Naprawde to sa akcje z dzisiaj najswiezsze jestem pewny ze by znalazlo sie ich bardzo duzo smutne troszke ze admin robi takie rzeczy"

Przykro mi się robi kiedy to czytam. Co jak co, ale wyrwałeś to z kontekstu tylko po to żeby mnie przysłowiowo chcieć "udupić". Ile to ja nocek grałem z nowymi osobami które dopiero się uczą, czy to mieli 12 lat czy nieco starsze.. Jeśli nie wierzysz mi na słowo spytaj się: cytrusqa, boom3k, zpiatnicynoboskad, Ne6atyw, gosciu z avatarem stitcha i na prawde MULTUM innych graczy, ktorych nickow nie jestem w stanie przywolac teraz. Niektorzy z nich grali tutaj doslownie kilka razy a ja i tak im pomagalem i tlumaczylem zasady. Nie będziesz w stanie przywołać mi sytuacji w której JA wyrzuciłem kogoś z TT za "nieogarnianie". Zamiast tego wchodzę do CT i pomagam ludziom, nawet jeżeli łamię regulamin i jest 3 CT na 13 osób. Jednak uważam, że co raz mniej jest osób chętnych do prowadzenia w CT i wolę pomagać i uczyć niż przerzucać za nic. Zdarzyło mi się dać bana na CT pare razy, ale tylko osobom robiacym mfk+obraza/reklama, albo tym ktorzy pchaja sie n-ty raz bez mikrofonu i bez zadnego kontaktu z ich strony. Nie zbanowalem jeszcze nikogo nawet na CT z powodem "Nieumiejętne prowadzenie" itd.

Także kłamiesz niemiłosiernie.

JESZCZE CO DO SHIZERA GRZESIA ASSASSINA:

Wszystko wyjaśniliśmy pomiędzy sobą na steam. Ciebie nawet wtedy nie było i nie wiem kto ci dał cynk, że coś takiego miało miejsce. Grzesiu wbił dopiero na serwer i nie wiedzial, ze shizer byl w poprzedniej mapie, dlatego go zbanowal a assassin nie spodziewal sie ze nie zdazy wrocic do CT zanim shizer tez wyjdzie. Stosujesz taką manipulacje i zmiane faktow, ze glowa mnie boli.

 

 

A tutaj mamy pokazane jak admin banuje jednego gracza na 3h bo go nie lubi i za to samo poucza 2 gracza bo sie przyznal.

Nie bylem swiadom zrobienia "Tk" chcialem otworzyc terrarium w celu wypuszczenia wiezniow niestety nie te przyciski ale no oczywiscie ja na pewno zrobilem to celowo.Oczywiscie eziek zanim to sprawdzil musial napisac 30 razy ze dorwie tego co to zrobil i ze nie wiadomo jaka kara go czego pokazujac swoja wladze zamiast po prostu sprawdzic demko no ale coz

 

Nie wiem, z tobą jest coś nie tak? Po drugim MFK pytalem sie NIEJEDNOKROTNIE kto zrobil mfk i ze i tak sprawdze demko. Demonex sie przyznal, ze podczas full auto w buntownika strzelil w przycisk. Nie zbanowalem go, chcialem sam to zobaczyc. TY natomiast tylko komentowales co chwile i podważałeś moje zdanie. Gramy następną mapę, jail_ananas. Pytam się znowu czy ktoś z obecnych zrobił tego MFK i, że lepiej jak się przyzna. Ty siedziałeś cicho jak myszka na serwerze co chwile dopowiadajac cos na ten temat. Demonex pytał sie mnie czy dostanie bana to powiedzialem, ze musze to uzgodnic z opiekunem. Spytałem się opiekuna @ ViruOffczy za to banować, powiedział ze wystarczy pouczenie jesli to prawda. Takim sposobem upomniałem demonixa za to w kulturalny sposob. Opiekun Viru napisal ci, ze nie musze z toba rozmawiac, ale ja i tak chcialem zebys wszystko wiedzial. A więc pobrałem demko, obejrzałem dokładnie obie sytuacje. Fakt - demonex strzelal do buntownika i przypadkowo strzelil (poniewaz prowadzacy moze strzelic  w KAZDY guzik na mapie, a nie tylko do tych przeznaczonych). Ty latałeś zbuntowany i klikałeś randomowe guziki na terarium. To nie ja klikalem za ciebie tych guzików, ponieś za to odpowiedzialnosc (czego chyba nie potrafisz). Tak więc obejrzałem demko, wbiłem spowrotem i byłeś obecny. Powiedziałem admin voice "Joker sory moglbym ci na chwile przerwac?" pozwolil mi, spytalem "Dziecko Lat 15, dlaczego nie przyznales sie, kiedy pytalem kto to zrobil wiele, wiele razy. Napisales ze nie wiesz do czego, kolejny raz robisz ze mnie glupiego.  Powiedzialem "Rozumiem, w takim wypadku zostajesz ukarany zgodnie z taryfikatorem. Jesli nie zgadzasz sie z ta decyzja napisz odwolanie". Juz bardziej oficjalniej tego powiedziec nie moglem. Dostałeś bana na 3h "Wprowadzanie w blad adm + mfk". Po czym szybko spamiles ze tamten tez ma dostac. Przemyslalem to i specjalnie zeby to bylo sprawiedliwe w stosunku do  ciebie dalem bana demoixowi na 30min za mfk. Jak wrocil po banie powieedzialem zeby mi wybaczyl, ale tak musialem i nie zywil do mnie urazy. Zaraz po tym jak dalem wam bany napisalem do Opiekuna ViruOFF czy mialem prawo tak postapic i czy na pewno dobrze zrobilem. Odpowiedzial mi, ze mialem, ale moglem nie dawac temu demonixowi w ogole za przyznanie sie i przypadek. 

 

ban turbo niesluszny ale oczywiscie nie ten temat (Chociaz za takie banowanie tez powinno byc osobne ostrzezenie na forum bo to chore ze admin se moze banowac kazdego z jamims powodem ktory nie mial miejsca)

 

Ban jak najbardziej sluszny. Wprowadzales mnie w blad i marnowales moj czas myslac, ze z tego wyjdziesz bez niczego. Dodam, ze juz na mapie jail_cyanpink YAMAHAMA, SZANTU i inny gracz pisal mi, ze maja 100% pewnosci, ze to ty. Ale ja wolalem upewnic sie sam, zeby nie doszlo do sytuacji która ma miejsce teraz. Ciagle marnujesz tylko moj i ludzi w to zamieszanych czas.

 

 

Podsmumowujac: Ciagle eziek cos odwala ciagle pokazuje swoja "wladze" bo ma flagi ciagle zaczepia i prowokuje ciagle czuje sie lepszy od innych,nawet rozmawialem z nim na tsie zeby mu wytlumaczyc co jest nie tak ale to nic sie nie zmienilo i dalej zaczepia i prowokuje wspolczuje tylko graczom ktorzy nie chca napisac skargi albo sie boja bo oni cierpia najbardziej pozdrawiam i licze na obiektywne rozpatrzenie skargi

 

Rozmawialismy. Mowiles mi tylko o tabaqu i ze ten "smi.c" "pier.olony" j"est zj.bem" bo mnie bronil kiedy mnie sprowokales o wiele bardziej niz ja ciebie tym "bajo jajo". Tabaq dobrze wie, ze ja jako admin nie moge odpowiadac na zaczepki i postawil sie za mnie. Oczywiscie nie popieram tego, dlatego rozmawialem z toba, nim, potem paulinka na TS3 o mojej osobie.

 

 

Słowami zakończenia, współczuję wlascicielom tyle czytania i takiej roboty. Myslalem, ze po tej rozmowie juz nie bedziemy sie do siebie niemilo odzywac, ale po akcji co zwyzywales mi rodzicow szczerze bez powodu stracilem nadzieje na jakikolwiek dobry kontakt miedzy nami. Jak pisalem dzis na serwerze - zwisasz mi totalnie i to jak do mnie mowisz, mam dystans, ale sa pewne granice, ktore lamiesz. Wracajac do prowokacji, @ aDk polecam zobaczyc prowokacje np. z mapy jail_mine_c i mape po niej, czy jakos tak. Jesli bedzie trzeeba poszukam demka, zebys ocenil kto tu kogo na prawde prowokuje. Dzisiaj tez z jokerem lecialy w moja strone dogryzki od ciebie. Szczerze to do jokera nic nie mam, nie wiem co on do mnie ma, ale nie bylo to fajne :P 

Mimo wszystko wciaz wierze w to, ze w koncu uda nam sie znalezc droge do porozumienia.

Powtarzam, jesli nie wiesz jak to wyglada z "zaplecza" to sie nie wypowiadaj. Zobacz sobie ile osob zbanowalem. Pierwszym moim powaznym banem byles ty, sytuacja z jail_kakao. Wolę rozwiązywać spory pomiędzy graczami, a banować dopiero w ostateczności. Może kiedyś zrozumiesz dlaczego ciebie zbanowałem już 3 razy.

 

Przepraszam za bledy, nie czytam tego drugi raz, ale dziekuje ze chociaz na chwile zajalem sie czyms innym :P 

(Wszystkie rozmowy ktore przytoczylem moga sie jakos roznic, bo nie pamietam slowo w slowo)

Strzeżcie się Czyngis-Chana !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolko sie zatacza? To jest pierwsza skarga w twoim kierunku ale ok 

 

Jesli uwazasz ze Ciebie ciagle prowokuje i tak jak uwazasz ze prudi mnie faworyzuje mowiac
o tym publicznie podeslij demka bo to jest glupie gadanie bez zadnych popartych dowodow.

 

Miales gorszy dzien? Ja tez mialem gorszy dzien jak mnie prowokowales i zaczepialas wiec?

 

I co z tego ze odwolanie odrzucone? Gdzie sie kloce? Ja mowie o prowokowaniu a ty mowisz o tym co powiedzialem jak udalo Ci sie mnie sprowokowac
Zabilem 3 wiezniow? a wiesz za co zabilem? Ja mowie o jednym a ty o drugim czytaj prosze ze zrozumieniem bo u Ciebie jest z tym malym problem bo 
mowisz o czym innym niz ja Cie "oskarzam"

 

Czemu sie wypowiadam jesli mnie nie bylo? Bo ucierpial na tym gracz nie pierwszy a nastepnym razem moge byc ja wiec nie przychodze obok tego obojetnie.

Co ze mna jest nie tak? XD Pan admin niech najpierw sie douczy co to jest MFK a pozniej mowi ze zrobilem MFK w tt xD

 

A gdzie Cie wprowadzilem w blad? To ty teraz wprowadzasz w blad wlascicielow.Jak moglem wprowadzic kogos w blad
jak sam twierdzisz "siedzialem jak mysz pod miotlom" Kiedy wprowadzilem Cie w blad? Prosze o dokladne slowa ktore powiedzialem.

 

Ban sluszny? Tak jesli by byl za MTK a nie za MFK+ wprowadzanie w blad.Najpierw sie poucz co znacza slowa a pozniej amdinuj.

Mowisz ze nie reagujesz na zaczepki a sam prowokujesz naprawde mam wrazenie ze nie czytasz co pisze tylko wymyslasz swoja bajke i ja opisujesz

 

Podsumowujac: Kazdy zarzucana Ci rzecz okazala sie prawda do czego sie przyznales wiec mam nadzieje ze adk wyciagnie wnioski lub inny wlasciciel i zrobi to co powinien zrobic wlasciciel

 

PS.Jak bys nie prowokowal ciagle to by nie bylo teraz tu tej rozmowy,naucz sie odzywac z szacunkiem a pozniej oczekuj na szacunek od kogos innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd ty bierzesz te informacje, ze niby mowie o faworce xD?

 

Nie komentuje tego co napisałeś teraz, z wyjątkiem małym. Ucierpiał gracz? Nie rozumiem czy ty jesteś jego adwokatem czy co, ale to nawet nie ja go banowałem, wręcz miałem pretensje do strażnika który go zbanował za to :D 

 

+Faktycznie pomyliłem termin MTK z MFK. Tutaj mnie zagiąłeś i przyznam racje. Jestem totalnie zdziwiony, że nikt tego nie zauważył na serwerze z administracji czy graczy, że źle dałem bana. Oczywiście ban dla demoixa - mfk.  Ban dla ciebie to nadal wprowadzanie w błąd. Wydaje mi się, że lecenie w wała kiedy admin przez 2 mapy pyta kto zrobił mtk/mfk zalicza się do wyżej wymienionego powodu. Tak długo gadaliśmy o mfk, że zostało to w mojej głowie automatycznie i oczywiście rozróżniam oba terminy. Za niezrozumiałość mojego komentarza przepraszam.

 

Still, aDk czy ktoś inny. Proszę o obejrzenie każdego demka uważnie. Musisz mi wybaczyć, ale dołączę te demka z jail_mine_c i mapie potem. Trochę więcej oglądania będzie i marnowania popołudnia po pracy.

 

Jbc edytuje ten komentarz.

Pozdrawiam.

Strzeżcie się Czyngis-Chana !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie