Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga sonka


MementoMorii

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: MementoMori
Nick admina: Sonka
Powód: Obraza administracji
Wyjaśnienie: Uwaga uwaga, sytuacja wyglądała następująco. Podczas gdy czytałem na głos podanie drogiego kolegi na range Administrator FFA pan Maryjan nałożył mi zakaz mówienia poprzez wymianę słów która brzmiała mniej więcej tak: "Wiesz że wszyscy potrafią czytać? - Tak wiem ale będziesz tego słuchał i ch*j. Tutaj wszystko się zgadza, napisałem na chacie cytując, "cała polska śpiewa z nami wypierdalać z maryjanami". Gdy dostałem po chwili unmute powiedziałem że jeśli jesteś z/w to siedź cicho (nawiązując do jego aktualnego nicku na ts - Maryjan z/w. Nie widzę tutaj w żaden sposób obrazy administracji, wszystko było w formie żartobliwej jak to u nas bywa. Proszę o ukaranie administratorki Sonki za brak kompetentności oraz obiektywności przy wykonywaniu swoich obowiązków.
Dowód [nagranie na yt, screenshot]: Logi oraz ss
Świadkowie [mogą się wypowiadać jeśli są na dowodzie]: Oj sporo, wymienie paru. Orzeł Werka Madzia Szef panda itp

Pozdrawiam MementoMori.

ss.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja moze sie wypowiem 
Użytkownik byl proszony o nie czytanie na glos podania, ponieważ przeszkadzal w rozmowie innym użytkownika kanalu.
Na Brak reakcji na moja prosbe zostal "zakaz mowienia na kanale" 
Następnie napisał jakiś wierszyk na swoim poziomie obrażający moja osobę. 
Poniewaz bylem zajety czyms innym Admin @ SonkaTS3 nałożyła słuszną kare na użytkownika.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skarga_odrzucona_csowicze2021.png

Admin poprawnie dostosował się do regulaminu serwera TS3. Następnym razem uważaj na słowa jakie kierujesz do administratora serwera głosowego ts3, gdyż kolejne kary będą surowsze i mogą trwać nawet na okres nieokreślony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie