Skocz do zawartości

Zablokowane Podanie o strażnika


adrianeekxd

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: AdrianeekXD
Imię: Adrian
Wiek: 23

Doświadczenie: Grałem w CS`a od najmłodszych lat, przewijałem się po różnych typach serwerów między innymi serwerach JB

Coś o sobie: Jestem zwykłym chłopaczkiem, lubię pograć sobie w CS`a szczególnie na tym jednym serwerze CSOWICZE JB <3 , jestem kulturalną osobą, potrafię się dobrze dogadywać z rówieśnikami, cierpliwością także mogę dorównać nie jednemu z was. :) 

Dlaczego Ty chcesz zostać strażnikiem:? Chciał bym zostać strażnikiem gdyż, jestem aktywnym graczem, potrafię dobrze dogadywać się z ludźmi , chciał bym także czuwać gdy na serwerze nie będzie żadnego z adminów/strażników czy opiekunów by grało się miło , i swobodnie bez problemowych graczy typu cheterzy, lub osobami bez mikrofonu w CT.

Posiadasz steam? (Jesli tak dodaj stema id) : 76561199214972271

Składka (TAK/NIE):TAK

Ile czasu możesz przegrać na serwerze tygodniowo?: Różnie, w zależności od zmiany w pracy . Myślę od 10-30 godzin

Link do GT:https://www.gametracker.com/player/AdrianeekXDD/51.83.215.2:27015/
Znajomość AMXX [0/10]: 4/10 (szybko załapie :D )

Znajomość regulaminu [0/10]:7/10 (znam podstawy, i co raz więcej się uczę)

Znajomość moda JB [0/10]:10/10
Posiadasz mikrofon?: TAK

Edytowane przez ViruOff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • adrianeekxd zmienił tytuł na Podanie o strażnika

No to może przełamię pierwsze lody..

 

+  grasz juz troche

+  widac cie w ct

+  wydajesz się ogarnięty

+ skladka/steam

- z tego co wnioskuje po amxx, jedna z pierwszych posad na serwerze

 

 

Jestem za okresem próbnym ze względu tego, że szczerze nie mam do czego się przyczepić, ale też za dużo o tobie powiedzieć nie mogę.

Strzeżcie się Czyngis-Chana !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okres próbny 14-dniowy :
Masz plusy jak i lekkie niedociągnięcia, ale myślę że jak wszystkie pójdzie git to można cię przyjąć z otwartymi rękami.

+ Wiek

+ Steam

+ Składka

+/-  Prowadzenie w ct

Baśka Mostowiak życiem/./

20220320183452_1.jpg.3738f86a0af71a9872756d2db1c32d0c.jpg.ef22f7ce481f647f563e02282410d0a1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie jestem za okresem próbnym, aktywność przez ostatnie dni znacznie wzrosła a jeśli chodzi o amx to jest wystarczający na posadę strażnika.

Dodatkowo widać cię w CT, regulamin do zweryfikowania a skomplikowany się nie wydaję. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak 

-Nigdy niewidziałem go żeby z kimś spinał itp, zawsze podchodzi do wszystkich można powiedzieć przyjacięlską ręką :P
-Wiek
-Jak nikogo nie ma zawsze wbija do ct
-Składka
-Ja tam go często widzę na serwerze

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie