Skocz do zawartości

Zablokowane [ZABAWA] W RAPERA.


DING DONG

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko przychodze do was z zabawą wymyslona przeze mnie :D zabawa polega na tym abyś napisał/napisała swój tekst jakis 
który wymysliłes/wymysliłaś i wstawiasz je tutaj połowa osób ocenia :D 

Moze byc to smieszny tekst ważne zeby był wymyslony przez ciebie ! 

a wiec moja nawijeczka leci tak :


Zycie sypie sie jak piasek siedzie juz tutaj kolejna ta dobe pale staf moje myslij sa juz chore nie wiem co stało gdzie podziałem głowe wszystkie mysli sa przetłaczane w obieg a ja mysle ciagle kur*a o niej co sie stało co zrobiłem kur*a powiedz pale staf juz kolejny zrzedu dzien Zycie sypie sie jak piasek i tak dzien kur*a za dniem teraz ja przepraszam wszystkich za moje czyny obiecuje nie popełnie juz kolejnej winy przepraszam cie mamo za wszystkie moje słowa chce zebys wiedziała ze cie kocham kur*a zoabcz pale ten szaj z jedej tej przyczyny by uciec gdzies w myslach nie szukac mojej winy by uciec z tej planety odleciec w malediwy zmienic nasze zyccie na lepsze tego juz nie chce Ja sie tutaj ziom dogrywam i troche tez napisze bo piasek mi sie sypie na całe moje zycie w sumie sam nie wiem co sie teraz dzieje robie feat z rodasem wiec rozpierdole ta scene lece tutaj dalej nie zatrzymuje sie ziomek bo juz nie jednemu spadł piasek na głowe pytasz znowu mnie co ja teraz robie dam pare tych słów w mojej mamy strone Dziekuje ci mamo ze mnie urodziłas ze mnie wychowałas i duzo nauczyłas Gdyby nie ty nie wiem co by było pewnie bym nie wiedział co to znaczy miłość miałem kiedys wzloty i upadki były teraz w czarnym dresie składam swoje rymy


Przepraszam za tyle przeklenstw :(

DING DONG (3).gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gangsta zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie