Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Podanie 2


Zoid

Rekomendowane odpowiedzi

Na starcie chcę zaznaczyć, dlaczego podejmuje się 2 raz podania, gdy pisałem je miesiąc temu. Gdy pisałem 1 podanie, było to bardzo spontanicznie. Nawet zapomniałem o wymaganiach jakie tam obowiązują. 

Teraz przychodzę tutaj z większą wiedzą o wszystkim, co jest wymagane oraz na co powinenem zwracać uwagę. (Jedyny warunek, którego dalej nie spełniam, to 16 lat lub mutacja)

 

  • Imię: Mateusz
  • Wiek: 13, (w kwietniu 14)
  • Nick z gry: Spermatozoid
  • Link do profilu GT na serwerze: https://www.gametracker.com/player/Spermatozoid/51.83.214.249:27015/ https://
  • Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198945567410/
  • Steam ID: STEAM_0:0:492650841
  • Dlaczego Ty?: Jestem osobą aktywną na serwerze, trudno mnie wyprowadzić z równowagi, gram około 2 miesiące, czas na serwerze mam spory, a także zawsze jestem gotowy i chętny do pomocy kiedykolwiek
  • Ile grasz dziennie?: 3/5h
  • Składka członkowska 5zł/msc (TAK/NIE): Tak
  • Znajomość sourcemoda (0/5): 3
  • Kontakt: Discord (Flatinoxx#9823), Facebook, Messenger, Steam, Snapchat

    Liczę, że teraz się uda

    Pozdrawiam :)
Edytowane przez Spermatozoid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczmy wymagania:

 

  • 15 godzin gry na serwerze  +
  • Minimum 16 lat lub mutacja -
  • Mikrofon +/-
  • Znajomość Sourcemod'a 3/5 (W skali Admina, czyli komendy, obsługa panelu admina) +/-
  • Opłacanie składki członkowskiej 5zł/msc +
  • Dawanie dobrego przykładu innym graczom -
  • 5 postów na forum +

 

+/- GT

+/- SM

- Wiek

-Kultura: Pamiętaj, że jeśli zostaniesz adminem na jakimś serwerze z sieci, musisz zachować kulturę na wszystkich serwerach jak i forum, czego nie można powiedzieć, po niektórych twoi akcjach na Only Mirage #1 

 

Ogólnie jestem na NIE. Pograj więcej dziennie, bo jak widzę to sporo jest takich 15,16,32 minuty. I zastanów się nad swoim zachowaniem. Dodatkowo tu masz komendy SM KLIK możesz się z nimi zapoznać. 

 

@Edit 1 

Posługuj się edycja postów. Wielu graczy piszę mi, że jeśli nie ma admina na serwerze pozwalasz sobie na za dużo. Sam nie jednokrotnie byłem świadkiem jak się z kimś wyzywałeś (będąc na sm_hide)

Edytowane przez Nyguss

gKQsvOW.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ NygussSpoko, szanuję i rozumiem to co napisałeś, jednak przykuło moją uwagę *moje zachowanie na Only Mirage #1*. Mogę wiedzieć o jakie akcje chodzi? 

 


46 minut temu, Nyguss napisał:

 

 

  • Mikrofon +/-
  • Znajomość Sourcemod'a 3/5 (W skali Admina, czyli komendy, obsługa panelu admina) +/-
  • Dawanie dobrego przykładu innym graczom -
  • 5 postów na forum +

 

-Kultura: Pamiętaj, że jeśli zostaniesz adminem na jakimś serwerze z sieci, musisz zachować kulturę na wszystkich serwerach jak i forum, czego nie można powiedzieć, po niektórych twoi akcjach na Only Mirage #1 

 

Ogólnie jestem na NIE. Pograj więcej dziennie, bo jak widzę to sporo jest takich 15,16,32 minuty. I zastanów się nad swoim zachowaniem. Dodatkowo tu masz komendy SM KLIK możesz się z nimi zapoznać. 

Jeszcze tak:
Mikrofon sprawny mam
SM- Znam podstawowe komendy, uczyłem się
A z tą kulturą, to nie wiem

Edit 1: To chodzi o Mirage'a?
Bo właśnie tam mi się przypomniało takich pare sytuacji. Jeśli osoby, które Ci to pisały, mówią o AWP'ach, to już nie przypominam sobie takiej ani 1 sytuacji, gdy kłóciłem się z kimś bez powodu (z toksyczności)

:)

Edytowane przez Spermatozoid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podanie_odrzucone_csowicze2021.png

Brak podstawowych wymagań.

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie