Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Pulkownik!


MeryMery

Rekomendowane odpowiedzi

Witam gorąco! ! !

 

Moja propozycja dotyczy klasy, która zwie się Pułkownik

 

Kilka słów wstępu:

Jest to klasa zbyt silna w porównaniu do innych klas. Ten niewidzialny zabójca z ak + no recoli to mieszanka wybuchowa.

Ludzie boją się tej klasy i uciekają. Została usunięta klasa HardPremium która była w Premium, a Pułkownik jest silniejszy.

Cel postu:

Moja propozycja to dodać klasę Pułkownik do premium i dodać inną klasę do "Od 130lvl" lub całkiem ją usunąć.

 

Proszę o pozytywne rozpatrzenie propozycji. 

 

Z poważaniem MeryMery

37926212385048652808.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha tak dodaj pulkownika do premium zeby inni nie mieli totalnie czym grac i szybciej rezygnowali bo nie kazdy kupi premium. kolejna sprawa czepiasz sie niewidzialnosci i tego ze ma no recoil tylko ze ta klasa jest w polowie niewidzialna. w premkach wystarczy ten ninjutsu ktory jest bardziej niewidzialny i ma nielimitowane skoki i Jest juz pare osob na serwie ktore sobie poprostu lata tym po samej gorze + raszuje  bo ciezko ninjutsu dostrzec. (sory za ewentualne bledy) i po za tym zeby grac pulkownikiem ktos musi wpierw wbic inna klasa ten 130 lvl a uwierz mi ze powinien byc nizej niz 130 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie, będzie tak jak jest. Zanim ktoś wbije 130lvl żeby zagrać pułkownikiem to fiu fiu i jeszcze więcej. Więc zmieniane nic nie będzie.

luna.gif

 

 

 

1600 postów 19.01.2016 [°]

1700 postów 31.01.2016 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6Cod 201 - 31.186.83.196:27161Propozycje zmian"

do

"ŚmietnikArchiwum".

luna.gif

 

 

 

1600 postów 19.01.2016 [°]

1700 postów 31.01.2016 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie