Skocz do zawartości

Zablokowane <span class="ipsBadge ipsBadge_green">Przyjęte</span> Mouse' Zaczyna Od Redaktora!


Mouse

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Aleks.

Wiek: 15 lat, w 2015 będzie 16.

Staż na Forum: 13 dni, czyli niedługo 2 tygodnie.

Ile godzin dziennie jesteś na Forum: Myślę, że jestem w stanie dosiedzieć do 5 godzin, może i więcej jak mam dużo czasu.

Znajomość ortografii: Nie mam żadnego problemu z ortografią, myślę, że jestem w tym bardzo dobry.

Coś o sobie: Mam na imię Aleks, jak wcześniej wspomniałem, 15 lat. Pochodzę z Kowar, blisko Jeleniej Góry, która może być Wam co poniektórym znana bardziej, blisko też mam do Karpacza. Co więcej o mnie? Hmm.. Chodzę do 3 klasy gimnazjum, około 176 cm piwnooki brunet o ciemnym kolorze karnacji. Interesuję się sportem, głównie piłka nożna jest moją pasją. Kibicuję Fc Barcelonie, gram nawet w klubie o nazwie "Olimpia Kowary", seniorzy mają IV ligę, nie jest źle. Potrafię w dużej mierze obsługiwać HTML/CSS, nie jest mi to obce, przyszedłem właśnie tutaj na sieć z zamiarem osiągnięcia czegoś, chciałbym zostać u Was za jakiś czas Junior Adminem, bądź moderatorem, kręcii mniee to! Lubię pomagać, taki właśnie jestem. Dodam jeszcze, że byłem kilkakrotnie opiekunem serwerów, redaktorem, dziennikarzem oraz moderatorem. Nic dodać, nic ująć.

Jakie są Twoje relację z użytkownikami?: Staram się by było jak najlepiej, aczkolwiek niektórzy mają do mnie problemy. Tak teoretycznie to z wszystkimi bardzo dobrze się dogaduję, pomagam i jestem w miarę aktywny, dlatego ludzie nie narzekają raczej na mnie.

Masz jakiekolwiek doświadczenie w byciu Redaktorem?: Tak, mam. Byłem dziennikarzem oraz redaktorem na sieci, wiem na czym to polega.

Dlaczego Ty?: Ponieważ mam doświadczenie, a także nie ma dużo osób na owej posadzie. Jestem ambitny i skłonny dużo pomagać, poza tym lubię strasznie pisać wywiady. Mam sporą ilość czasu i jestem pewny, że podołam zadaniu.

 

@Down

 

Przemek, czyżby "bul dópy" hyhy? xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje podanie mnie przekonało.

Jestem na tak.

+ może ty ogarniesz tą posadę.

+ ogar

+/- wiek, ale wydajesz mi się być ogarnięty.

Pozdrawiam SSG

Legend is only one <3 Wayne Rooney .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jestem na TAK!

+Ogarnięty

+wiek

+aktywność

+znajomość ortografii

+przekonujące podanie

+piłkarz !:p

 

Mamy nadzieje że ogarniesz posadę, jak ją dostaniesz!

<3 Pomogłem ? Zostaw reputację ;]! <3




09407238198872319213.jpg
CS jest bogiem! <- AWP nałogiem! <- M4 podstawą! <- banowanie zabawą.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za okresem próbnym - wysoko mierzysz jak na Junior Admina

+ Podanie ładnie napisane,

+ Aktywny

+/- Wiek

lyPNLBi.png

Vwl36ZZ.gif Piszę poprawnie po polsku, a wszystkie błędy w moich wypowiedziach są celowe. Jeżeli spodobał Ci się mój temat/post lub po prostu Ci pomogłem, możesz się odwdzięczyć, klikając "Lubię To".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie, gdy czytam argument typu 

 

+ może ty ogarniesz tą posadę.
+ ogar

 

To sie dziwie po co pisać post.. Dla nabijania ;x
 
Argumenty większość sa nijakie, tak jak posty osoby składające..
Bo jak osoba składająca podanie na redaktora rozpisuje swoje argumenty w postaci "nie znamy cie" gdzie sam jest zaledwie 2 tygodnie na forum to dziwne żebys znał wszystkich..
 
Argumenty na nie ?
Wiek -
Brak ogarnięcie na prawde - 
Czas na forum - 
Bez sensowne argumenty w podaniach jak i zdania... 
Większość twoich postów to są podanie.
00210609860131360226.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt często powtarzasz słowa co traci swoją magię w zdaniu :D życzę Ci abyś został JA albo MODem.. dobra co do podania - ładnie napisane, dość estetyczne, wiek też całkiem dobry więc jestem na tak :)

mME97MF_ed407.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minimum 16 lat. -

Minimum 50 postów. +

Minimum 2 tyg. na Forum. +

Dobra opinia wsród użytkowników. +?

Umiejętność współpracy z użytkownikami. +?

Znajomość regulaminu Forum. +?

Znajomość poprawnej polszczyzny (ortografia/stylistyka/gramatyka) +?

Doświadczenie w byciu Redaktorem. +?

Dużo wolnego czasu. +?

Brak aktywnych ostrzeżeń na koncie. +

 

Więcej jest plusów, ale masz przeprowadzić próbny wywiad i to właśnie tym wywiadem zobaczymy czy dasz radę. (Jak go przeprowadzisz, umieść go w dziale z Wywiadami).

76561198178264310.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty przez moderatora.

 

Powód: Podanie Zaakceptowane. Zgłoś się do administracji.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami.

Administracja CSowicze.pl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie