Skocz do zawartości

Zablokowane Zbanowanie


f1x ;]

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*:  f1x ;]
IP / Steam ID*VALVE_6:0:69106249 /VALVE_6:1:215892174 / VALVE_6:1:1080247568
Admin banujący: ScybulkÄ… / I'm your Destiny <3/ radkovsky
Data i godzina otrzymania bana*16 sty 2022 - 16:29:46/16 sty 2022 - 18:16:48/16 sty 2022 - 18:35:43
Runda: nie wiem
Serwer*Only DD2 CLASSIC 
Powód: ab
Link do demka*: BRAK
Wycinek z konsoli*
[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! 
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : f1x ;]
[AMXBans] Powod : ' ab ' 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' VALVE_6 : 0 : 69106249 ' 
[AMXBans] Twoje IP : ' 31.11.128.144 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ CSowicze.pl 
Krótki opis sytuacji*: Dobry wieczór, zostałem zbanowany niesłusznie. Nigdy nie użyłem cheatów.  Dostałem trzy bany z czego tylko raz o 16 byłem obecny na serwerze. Nie rozumiem powodu bana. Chciałbym uzyskać jakieś tego  uzasadnienie.  Jestem po prostu dobry  w tę grę :)

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

Edytowane przez f1x ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tayquil

Właściwie na ten nick są nałożone 4 bany Screenshot_2022-01-17-08-35-13-635_com.android.chrome.jpg

 

I tutaj skoro mówisz, że byłeś tylko o tej 16 i wyleciałeś z aktywnym banem, to czemu nie przyszedłeś od razu na forum tylko wchodziłeś dalej na aktywnym? 

 

Znaczy, zgadza się, jest gracz który się podszywa pod innych więc profilaktycznie dajemy ab, skoro nick się nie zmienia, a jedynie Sid i ip. 

 

Więc sytuacja trudna, może ubtki rozeznają się w sytuacji i sprawdzą zakres ip. 

 

W sumie modek mógłby też sprawdzić z jakiego ip gracz sie loguje i porównać z tymi na jakich ip grał zbanowany. 

Edytowane przez Tayquil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 Bana nie zauważyłem, dlatego go nie dodałem, a poza tym jak mogłem wchodzić na jakimś aktywnym skoro nie mogłem wejść na serwer banie o 16? Komuś zaszkodzilem i cały czas się podszywa podemnie nie wiem czy sobie IP zmienia czy co, ale ja jestem bezpodstawnie zbanowany przez jakiś głupi nick,a że zobaczyłem ile jest banów na mój nick to się tym zainteresowalem i dodałem post tutaj, nawet na zdrowy rozsądek nie zgadzają się steam ID.. Idzie się domyśleć, że ktoś się podszywał specjalnie, więc proszę o rozpatrzenie tego w sposób pozytywny w moim kierunki. Pozdrawiam 


4 Bana nie zauważyłem, dlatego go nie dodałem, a poza tym jak mogłem wchodzić na jakimś aktywnym skoro nie mogłem wejść na serwer banie o 16? Komuś zaszkodzilem i cały czas się podszywa podemnie nie wiem czy sobie IP zmienia czy co, ale ja jestem bezpodstawnie zbanowany przez jakiś głupi nick,a że zobaczyłem ile jest banów na mój nick to się tym zainteresowalem i dodałem post tutaj, nawet na zdrowy rozsądek nie zgadzają się steam ID.. Idzie się domyśleć, że ktoś się podszywał specjalnie, więc proszę o rozpatrzenie tego w sposób pozytywny w moim kierunki. Pozdrawiam 

 
 
  • Kliknij, aby wybrać pliki
  • Wstaw inne media 
  • Maksymalny, ogólny rozmiar: 1 MB
  • Maks. rozmiar pliku: 1,95MB
To pole jest wymagane
  •  Włącz powiadamianie o nowych odpowiedziach
  • Dodaj odpowiedź

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gracz_odbanowany_csowicze2021.png

Twoje ip nie pokrywa się z pozostałymi banami , w tamtych banach początek ip jest taki sam dostajesz  UB, ale żeby uniknąć takich sytuacji najlepiej jak zmienisz nick. :)

 

HatefulScratchyBarebirdbat-size_restricted.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie