Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane [Typer] TheProShizer?


TheProShizer

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Karol
Wiek: 15 :) 
Jaka dyscypliną sportu chcesz się zajmować: Tenis ziemny, E-sport 
Dlaczego Ty?: Chciałbym rozwinąć te działy które aktualnie stoją w miejscu, jestem osobą ambitną i zawsze wykonuje rzetelnie powierzony mi obowiązek.
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na forum?: Na forum można powiedzieć że jestem online cały czas czy to na telefonie czy na Kompie:) 
Plany na dalszy rozwój: Danie z siebie 100% i wymyślenie wraz  z innymi typerami nowości :D 

 

 

 

 

 

@ MrVarnaz jak masz widzieć jak nie zaglądasz do tego działu?

https://csowicze.pl/forum/1589-ciekawostki-ze-świata-csgo/ // głowne posty ale tez dodaje do innych działów 

 

@ P00F co do postów na games support, przyznaje sie ze 3/4 posty byly z neta, ale pozostałość jest mojego autorstwa.

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak że tego ... co mógłbym powiedzieć o tym człowieku? :D

 

Cytuje - jestem osobą ambitną i zawsze wykonuje rzetelnie powierzony mi obowiązek  ->>> więc tak skurkowany prawde mówi jak coś ma do zrobienia bądź chce tego osiągnąć nie ma nic co by mu przeszkodziło zawsze dopnie swego i to tak by nikomu nie zaszkodzic a jeszcze pomoc innym i sobie, pokazał mi to na naszym kochanym HNS co na niego stać w swoim wieku ;) Pozdro 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Nie 
- mała aktywność w typerze

- wątpię że robisz wszystko na 100%
- chciałbym zobaczyć twoje posty jako Game Support jakoś ich nie widzę
+/- wiek

@ SzefShizer Oczywiście że zaglądam tylko trochę mało tego widzę ale to tylko moja subiektywna opinia :) 


Kontakt: STEAM , FORUM 

sygnatura od kubusia eh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm wielki znak zapytania, dlaczego?

 

Tematy jakie dajesz jako Games Support są dosłownie jeden do jednego skopiowane, bez podania źródła. Tak nie robimy!

Aktywnością w dziale średnio powalasz, jednak każdy dostaje szanse.

Uwaga dla @ Marc3lprzypatrz się na tematy stworzone przez @ SzefShizer i podejmij słuszną decyzję.

 

Co do reszty nie wiem, czy podołasz tylu obowiązkom na forum + serwery. ^^

Neutral.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Dajesz jakieś linki do działu, gdzie Twoje tematy nie mają źródeł oraz są w pełni skopiowane;

- Nie widzę Twojego "większego" zaangażowania na funkcjach, które pełnisz teraz;

- Chcesz być wszędzie, kolorków już masz pełno, czy aby na pewno będziesz mieć tyle czasu?

-

W dniu 16.01.2022 o 16:36, SzefShizer napisał:

Plany na dalszy rozwój: Danie z siebie 100%

Daj te 100% z siebie na funkcjach, które pełnisz teraz, wtedy może uwierzę, że na nowej randze też dasz radę.

Oczywiście, że jestem na nie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjęty na okres próbny 14 dni.

podanie_przyjete_csowicze2021.png

Edytowane przez Marc3l

xsygna.gif.66ebbf00f9e26ca055baabe2ac67c1c2.gif.0e8a58ac9c163a6380034d5317c162b2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie