Skocz do zawartości

Zablokowane Odwołaj się od bana


KAPI123

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: KAPI
IP / Steam ID*:   Your SteamID : ' STEAM_1 : 0 : 1189724303 ' 
Admin banujący:
Data i godzina otrzymania bana*:   14.01.2022 chyba  nie wiem kiedy w ogóle nie grałem 
Runda:  
Serwer*:  chowany cs 1.6    IP 91.224.117.66:27080
Powód: niby za podszywke
Link do demka*
Wycinek z konsoli*: BUILD 2629 SERVER (0 CRC)
Server # 8
[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin FastKilleR. 
[AMXBans] There are 3 weeks , 6 days , 20 hours , 11 minutes and 4 seconds left of your ban. 
[AMXBans] Banned Nickname : DOM 
[AMXBans] Reason : ' Podszywka pod nick [K ][u ][B ][a ] ' 
Krótki opis sytuacji*: nie grałem wczoraj ani dzisiaj nie miałem czasu jak zagrać i chciałem wejść o 18:05 na serwer i niby miałem bana za podszywke jak mogłem to zrobić jak w ogóle nie grałem mam nadzieje że nie będę miał bana za nic czego nie zrobiłem .

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bana dostałeś na serwerze paintball. Bany są nadawane w obrębie całej sieci. Mając bana nie możesz wejść na żaden serwer sieci.

Ban jest za podszywanie się pod gracza o nicku "[K;][u'][B;][a;]" i założenie na jego nick hasła przy użyciu systemu rejestracji. Odkąd został on dodany miałem zajmować się sprawami kradzieży kont. Dobrze że ci perma nie dałem bo mogłem. Zakładanie hasła na czyimś nicku jest absolutnie niedopuszczalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, FastKilleR napisał:

Bana dostałeś na serwerze paintball. Bany są nadawane w obrębie całej sieci. Mając bana nie możesz wejść na żaden serwer sieci.

Ban jest za podszywanie się pod gracza o nicku "[K;][u'][B;][a;]" i założenie na jego nick hasła przy użyciu systemu rejestracji. Odkąd został on dodany miałem zajmować się sprawami kradzieży kont. Dobrze że ci perma nie dałem bo mogłem. Zakładanie hasła na czyimś nicku jest absolutnie niedopuszczalne.

no dobra ale ja nie grałem na tych sieciach i nawet na tym serwerze tylko na chowanym a na paintball w ogóle nie grałem to nie wiem dla czego dostałem tego bana 

Edytowane przez KAPI123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, FastKilleR napisał:

http://banicje.pl/amxbans/ban_list.php?bid=2089

Skoro masz bana to widocznie grałeś. Ty albo ktoś inny na tym komputerze. Chyba że nałożyły się IP to niech to sprawdzi ubt.

no to nie wiem ja nie grałem i nikt nie grał na moim komputerze  a możesz mi odblokować tego bana bo ja tego nie zrobiłem i nawet nie grałem na ty serwerze a chciałbym se zagrać na  chowanym 

Edytowane przez KAPI123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, KAPI123 napisał:

no to nie wiem ja nie grałem i nikt nie grał na moim komputerze  a możesz mi odblokować tego bana bo ja tego nie zrobiłem i nawet nie grałem na ty serwerze a chciałbym se zagrać na  chowanym 

To nie jest żadne wytłumaczenie że nic o banie nie wiesz. I tak nie jesteś w stanie potwierdzić że rzeczywiście jesteś inną osobą niż ta która dostała bana. A przypuszczam że po prostu kłamiesz żeby uniknąć odpowiedzialności.

Ja cię odbanować nie mogę. Mogą to zrobić @ Opiekun UBTeam CS 1.6. Jeśli oczywiście stwierdzą że należy to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, FastKilleR napisał:

To nie jest żadne wytłumaczenie że nic o banie nie wiesz. I tak nie jesteś w stanie potwierdzić że rzeczywiście jesteś inną osobą niż ta która dostała bana. A przypuszczam że po prostu kłamiesz żeby uniknąć odpowiedzialności.

Ja cię odbanować nie mogę. Mogą to zrobić @ Opiekun UBTeam CS 1.6. Jeśli oczywiście stwierdzą że należy to zrobić.

ja nie kłamie tylko chciałem wejść na serwer chowany i nie mogłem  pisało mi że mam bana 

i napisałem właśnie na forum żeby zobaczyć kto mi dał tego bana i za co mi go dał jak nawet nie grałem na tym serwerze  

Edytowane przez KAPI123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ El Jokeros jeśli nałożyły się IP to nie możesz po prostu zmienić typu bana na steamid ? Wszystkich steamid ns'ów jest 2 miliardy, jeśli on ma takie samo sid jakie zostało zbanowane to te raczej się nie nałożyły. Bo tak jeśli go całkiem odbanujesz to gracz który rzeczywiście powinien być zbanowany będzie tak jakby bezkarny. Cfgban niekoniecznie musi zadziałać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie