Skocz do zawartości

Zablokowane Podanie o admina


oskar faper

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: oskar faper

Wiek:  16

Doświadczenie: Nie byłem adminem ale wiem jak to wygląda dowiedziałem się co trzeba

Znajomość AMXX(1-10):7/10 ogarniam komendy np (głosowanie, zmiana mapy, kickowanie, banowanie , wiadomość na ekranie do tego kolory jak sprawdzić ip kogoś kto uciekł z servera jak dać komus bana na ip itp)

Link do profilu Steam: Społeczność Steam: Społeczność Steam :: Oskar faper (steamcommunity.com)

Link do twojego profilu GameTracker: https://www.gametracker.com/player/oskar%20faper/145.239.16.140:27015/

Kilka zdań o sobie: Bartek lat 16, zainteresowanie to gotowanie chodzę do technikum gastronomicznego wolny czas spędzam na serwerze.

Ile godzin poświęcasz na grę: W ciągu dnia wchodzę do gry tak z 3/4 razy tak na 2-3 godzinki w wolne więcej czego dowód jest w /topczas

Dlaczego chcesz zostać adminem?:Chce być adminem, gdyż chce pomóc obecnej administracji w zachowaniu kultury i spokoju na serverku.

Składka?(11.07zł):tak

Edytowane przez oskar faper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Podanie napisane inaczej niż na wzorze idzie się pogubić 

-brak linku do steam 

+AMXX 

+Składka 

+regulamin 

Ogólnie jest miły i fajnym graczem ale ostatnio łamał regulamin reklamował serwer discord i kłamał że można wygrać vipa na serwer cs 

Więc jestem stanowczo na NIE . Zobaczymy co reszta o tym sądzi 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+AMXX 

+Składka 

+regulamin 

Ogólnie jest miły i fajnym graczem ale ostatnio łamał regulamin reklamował serwer discord i kłamał że można wygrać vipa na serwer cs ( Tak jak pisał dziadek)

Więc jestem na NIE. 

Pozdrawiam Typowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie