Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Ub frolix v2


FrolixTaicho

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: FrolixTaicho / low sens aim player

IP / Steam ID* 

 

STEAM_1:0:198011159

Admin banujący: ??

Data i godzina otrzymania bana*: z 20 min temu

Runda:??

Serwer*: only mirage 1

Powód: ??

Link do demka*: https://611.gotv.pro/srv56779/auto0-20220113-140455-1365050938-de_mirage-_______________PL______CSowicze.pl______MIRAGE_________TR128___1s1k.pl.dem.zip

Wycinek z konsoli*: brak

Krótki opis sytuacji*: grałem sobie, po czym nagle dostaje bana nie wiem od kogo i za co. bana nawet nie ma w sourcebansie, więc nie wiem o co chodzi. jak wchodzę na serwer to mam komunikat, że otrzymałem bana a czasami również "dostęp do serwera jest zablokowany"

 

Edit: UB mi odrzuciłeś za niezłożenie go terminowo xDD jak ja złożyłem podanie 20min (przecież grałem na serwerze, co widać na denku xDDD) po otrzymaniu bana, poza tym skąd takie wnioski skoro bana nie ma w source bansie :) widać że po najniższej linii oporu poszedłeś i nawet demka nie sprawdziłeś. Ewidentnie jakiś bug jest skoro nie widać w sb mojego bana. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak_ub_csowicze2021.png

To żaden bug. 

Ban jest widoczny w sourcebans. :) 

Dokładnie z dnia 19.12.2021 ;) 

 

Kilka dni temu może i był problem z sb ale wszystkie bany wróciły na swoje miejsce.

UBTeam zostosował się do regulaminu. Każdy gracz zbanowany ma 72 godziny na odwołanie się od bana.

Każda kolejna próba napisania tematu wiąże się z konsekwencją ostrzeżenia na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie