Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Brak zainteresowania serwerem


Samael

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym zgłosić brak zainteresowania serwerem AWP CS:GO ze strony Administracji. 

Zachęcam więc do otworzenia rekrutacji na Właściciela/Opiekuna serwera to może ktoś by się podjął dbania o serwer.
 

Może by wreszcie taka osoba zadbała by o to, aby z powrotem byli admini na serwerze, którzy grają a nie mają uprawnień i jakkolwiek by prowadziła ten serwer, który ma zajebistych graczy i wielu stałych. 

Ten temat to lekka sugestia/propozycja, ponieważ jako szary szeregowy admin dostaje multum wiadomości związanych z tym serwerem, a mimo wielkich chęci nie jestem im pomóc - liczę, że kogoś znajdziecie na to stanowisko, jeżeli w ogóle ktoś pamięta o tym serwerze. Myślę, że admini się podpiszą pod tym, że brakuje kogoś kto by się zajął serwerem :)

 

@ Admin CS:GO [AWP]

 


Pozdrawiam, Samael.

𝕵𝖊𝖘́𝖑𝖎 𝖑𝖚𝖇𝖎𝖘𝖟 𝖔𝖉𝖉𝖞𝖈𝖍𝖆𝖈́ 𝖕𝖊ł𝖓𝖆̨ 𝖕𝖎𝖊𝖗𝖘𝖎𝖆̨ – 𝖟𝖔𝖘𝖙𝖆𝖓́ 𝖜𝖎𝖐𝖎𝖓𝖌𝖎𝖊𝖒, 𝖆 𝖓𝖆𝖏𝖑𝖊𝖕𝖎𝖊𝖏 𝖜𝖎𝖐𝖎𝖓́𝖘𝖐𝖆̨ 𝖐𝖔𝖇𝖎𝖊𝖙𝖆̨, 𝖇𝖊̨𝖉𝖟𝖎𝖊𝖘𝖟 𝖔𝖉𝖉𝖞𝖈𝖍𝖆ł 𝖉𝖜𝖎𝖊𝖒𝖆.

RMvI13s.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, [*] napisał:

mnie weżcie na Admina ja sie nadaje tylko mi wieku brakuje

Admini są, jedynie brakuje im uprawnień. 

Brakuje kogoś kto ma czas i chęci do dbania o serwer.

𝕵𝖊𝖘́𝖑𝖎 𝖑𝖚𝖇𝖎𝖘𝖟 𝖔𝖉𝖉𝖞𝖈𝖍𝖆𝖈́ 𝖕𝖊ł𝖓𝖆̨ 𝖕𝖎𝖊𝖗𝖘𝖎𝖆̨ – 𝖟𝖔𝖘𝖙𝖆𝖓́ 𝖜𝖎𝖐𝖎𝖓𝖌𝖎𝖊𝖒, 𝖆 𝖓𝖆𝖏𝖑𝖊𝖕𝖎𝖊𝖏 𝖜𝖎𝖐𝖎𝖓́𝖘𝖐𝖆̨ 𝖐𝖔𝖇𝖎𝖊𝖙𝖆̨, 𝖇𝖊̨𝖉𝖟𝖎𝖊𝖘𝖟 𝖔𝖉𝖉𝖞𝖈𝖍𝖆ł 𝖉𝖜𝖎𝖊𝖒𝖆.

RMvI13s.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat_zamkniety2_csowicze2021.png

Jasno i wyraźnie napisałem, że robimy z serwerem. Dodatkowo informowałem, że mam pęknięta kość w dłoni co też spowalnia moje funkcjonowanie gdyż to prawa dłoń. Jak masz zamiar być niewyrozumialy i zniechęcać ludzi do serwera do dział rezygnacji wiesz gdzie jest. Dodatkowo o dłoni wiedziałeś bo prywatnie tez ci pisałem.

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie