Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [Multi Admin] Samael


Samael

Rekomendowane odpowiedzi

Nick : @ Samael
Wiek: jeszcze 24
Steam ID: STEAM_1:0:522948254  

Na jakich serwerach chciałbyś być M@? [ CS 1.6 / CS:GO ]: CS:GO
Na ilu serwerach posiadasz admina?: 3 (na 4 serwerze czekam na kontakt z wlascicielem, aby dodal)
Znajomość komend AMXX / SOURCE MOD [ 1-10 ]: SM: 9/10
Znasz i zatwierdzasz regulaminy? [ TAK/NIE ]: Tak
Mikrofon:? Oczywiscie
Dlaczego właśnie Ty?: Bo nie zawsze serwery sa zapelnione wiec biegam po serwerach. Jestem ogarniety i nie daje banow ani mutow na wieki, wychodze z zalozenia ze lepsze krotkie ale sensowne bany. Mam dobry kontakt ze spolecznoscia, a bywa, ze gnie zawsze jest administracja danego serwera i czesto sam mialem problem z graczami ktorzy byli toksyczni badz czitowali...
Kilka słów o sobie: Prowadze wlasna firme, wracam na silownie od poniedzialku, bywam ambitny jak sie nudze i wtedy lubie cos robic, zeby sie nie nudzic :)
Kontakt [ Steam / Faceebok ]: Staeam i Fb podany w profilu na forum :)

 

EDIT:

@ Nyguss gralem na samym poczatku pod innymi nickami, wiec te wyniki z GT są prawidłowe, natomiast jezeli chodzi o to dlaczego zlozylem podanie mimo nie wchodzenia obecnie czesto na serwery specjalnie to w zwiazku z tym ze czesto ludzie mowia ze nie ma adminow i wiele razy jak tylko wszedlem na mirage chyba 3 i ten csgo mod to daktycznie nie ma i jest masakra. Nie lece na range ani cokolwiek byś wyobrazil sobie. Niose chec pomocy - a nie skupiam sie tylko na serwerach gdzie mam juz uprawnienia bo niestety czesto sa puste wiec tez nie moge wiele pomoc ;) A dyskusja czemu sa puste to juz wgl inna sprawa. Wiec zeby sie nie nudzic z checia pobiegam po serwerach. Ale dzieki za wyrazenie zdania, bo na forum tez czasem sie doczekac jakichs ingerencji wiekszych to tez jak na filmach westernowych :D
Natomiast jezeli Ty chciałbyś miec multi admina to smialo skladaj podanie, jak mnie nie przyjma od razu mozesz byc Ty, a jak bardzo Ci zalezy to nawet zrezygnuje z wlasnego podania :) Bo odziwo szokuje mnie Twoje sprawdzenie mojej osoby - ale za to szacunek  @ Nyguss i cieszę się z Twojej opini i życzę też szczęścia i powodzenia na przyszłe plany. A i co do tego że miałeś też stanowiska - okej, mi wpadło też w uszy, że dostałeś druga szanse od Rumcyka, wiec jeżeli to prawda to czemu sam nie dasz szansy osobie, która tylko się oferuje a jak obecnie możesz zauwazyc, staram się być osoba aktualna i przykładając się chociażby na forum bo tyle najłatwiej zauważyć?Jezeli to co słyszałem to plotkaplotka to sory nie miałem na celu urazić.

 

 

@ Agnes smieszne ze komentujesz admina z csgo mod :D Bo nie dosc ze emerytowany ma urlop wiec nie tak latwo sie z nim skontaktowac bo czatowalem na niego zeby byl ONLINE, jak sie nie udalo to chcialem dodac na steam ale jest to nie wykonalne wiec napisalem PW na forum, odpisal i teraz musimy sie zgadac na ts tylko obecnie mam problem z netem. No i po za tym jest dzis 2 stycznia, a zaraz po zlozeniu podania byl sylwester tak w woli scislosci. Dzięki za czuwanie bo widze ze wklad w zainteresowanie porzadne i adekwatne! 

do rumcajsa żeby o coś się doprosic to trzeba czekać wieki, więc postanowiłem poczekac na wlasciciela serwera - a do Ciebie @ Agnesnie poszedłem bo zauważyłem że tam gdzie rumcajs ma właściciela serwera opiekuni to specjalnych uprawnień nie mają i na wszystko też czekają od wyższych stopniem - ale przypomnę - był sylwester 😊

 

Tak też dodam, jestem ambitny jak widać więc moim skromnym zdaniem nie ma nic w tym złego. A bywa pusto z administracji bo nie ma jej aż tak wiele i wiem też że ja też nie zawsze będę, ale lepszy rydz niż nic. 😇 i kochana Agnes sama nie masz administracji na serwerze więc myślę, że to nie powinno negować mojego podania, szczególnie że raz oststnii wchodząc na Twój serwer gracze mieli ewidentnie do Ciebie problem - a słyszałem że kochana z Ciebie osoba. 

 

Serdecznie pozdrawiam, wujek Samcio!

 

Edytowane przez Samael

𝕵𝖊𝖘́𝖑𝖎 𝖑𝖚𝖇𝖎𝖘𝖟 𝖔𝖉𝖉𝖞𝖈𝖍𝖆𝖈́ 𝖕𝖊ł𝖓𝖆̨ 𝖕𝖎𝖊𝖗𝖘𝖎𝖆̨ – 𝖟𝖔𝖘𝖙𝖆𝖓́ 𝖜𝖎𝖐𝖎𝖓𝖌𝖎𝖊𝖒, 𝖆 𝖓𝖆𝖏𝖑𝖊𝖕𝖎𝖊𝖏 𝖜𝖎𝖐𝖎𝖓́𝖘𝖐𝖆̨ 𝖐𝖔𝖇𝖎𝖊𝖙𝖆̨, 𝖇𝖊̨𝖉𝖟𝖎𝖊𝖘𝖟 𝖔𝖉𝖉𝖞𝖈𝖍𝖆ł 𝖉𝖜𝖎𝖊𝖒𝖆.

RMvI13s.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+Sm

+ Wiek

- Znajomość serwerów ? Nie wiem jak ten podpunkt nazwać, ale już spieszę z rozwinięciem swojej wypowiedzi, jako multiadmin miał byś pod sobą wszystkie serwery CS:GO. nie tylko wybrane, multiadmin musi znać każdy serwer, a z tego co patrzę na twoje gt to średnio. Przykłady poniżej:

-#Only Mirage #1 - 0 minut

-#Only Mirage #2- 9 minut

-#Only Mirage #3- 0 minut

-#Only Mirage #4- 0 minut

-#Only Awp- 3295 minut (Masz tu Admina.)

-#CS:GO MOD- 1 minuta

=#Arena 1vs1- 0 minut

#MultiArena- 97 minut (Masz tu Właściciela.)

#Jailbreak - 66 minut (Masz tu Opiekuna)

#4maps- 0 minut

#Deathrun - Jest nowy więc 0 każdy ma 0

 

Podsumowując moją rozpiskę, ogólnie nie znam cię osobiście, ale znałem nie jedną osobę, która leciała na rangi czy jak to się mówi kolorki, a potem się kończyło rezygnacją. Skoro nie możesz poświęcić czasu na swój serwer, czy serwer na, którym jesteś opiekunem, a startujesz na kolejną rangę zabierającą czas, to trochę średnio świadczy o tobie. Pchasz się wszędzie i chcesz sam być wszędzie.  Jeśli masz inne nicki, to jestem w wielki błędzie, ale patrząc po tym, że na gametrackach z serwerów na, których grasz są zapisy z dziś czy wczoraj, to raczej się nie mylę.

 

Jestem na:

 

NIE

 

@ Samael Może i grałeś wcześniej, nie neguje tego, wiadomo, że niektóre serwery się jeszcze rozkręcają, czy coś, ale taki serwerom właśnie trzeba poświęcić uwagę, bo jeśli się im na samym początku nie poświęci uwagi to jak takie serwery mają funkcjonować ? Jeśli chodzi o Administracje serwerów Only Mirage od 1-4 zazwyczaj na serwerze jest przynajmniej 1 admin, na awp tak samo, niektórzy nie mają takich samych nicków jak na forum, nie chwalą się, że są adminami, siedzą cicho dopóki nikt nie łamie regulaminów. Może i chcesz nieść pomoc, nie mówię, że nie. Lecz wygląda to inaczej i mimo, że jestem na tej sieci moim zdaniem, krótko to poznałem wiele takich osób, co nie dawało sobie rady z serwerami. Sam w jednym momencie byłem Adminem 2 serwerów i Opiekunem jednego. I nie wyrabiałem mimo, że robiłem wszystko co z moich sił. A co do tego, że sam bym chciał startować na multiadmina. Hmmm nie mam i nie miałem takich zamiarów, uważam, że są lepsze osoby na to stanowisko, który lepiej sobie z tym poradzą, obecnie na głowie mam inne rzeczy, praca, życie prywatne, serwer i tajne plany z @ Agnes :kappa:

Edytowane przez Nyguss
edit

gKQsvOW.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+wiek

+sm

+doświadczenie 

 

30 grudnia napisałeś podanie na cs:go mod które Emerytowany przyjął a Ty do dnia dzisiejszego nie odebrałeś flag ani rangi.
Jestem tego samego zdania co Nygus, najpierw zadbaj o aktywność na serwerach na których masz flagi.

 

Jestem na NIE.

 

@ Samael XD po rangę możesz sie zgłosić również do Rumcajsa jak i do Mnie, Emerytowany nie jest sam na tym serwerze ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie.. czy ja wiem? Moim zdaniem można byłoby dać Ci szansę, wiadomo, że przyda się osoba, która będzie dyspozycyjna na każdym serwerze, ponieważ nie zawsze admin danego serwera ma czas wejść na serwer, gdy coś się tam złego dzieje. Plusem na pewno jest Twój wiek, to, że wydajesz się osobą dojrzałą i w miarę kompetentną - wnioskuję to z Twojego zachowania na forum. Danie Ci szansy na pewno nie będzie złym krokiem, okres próbny zawsze może skończyć się niepowodzeniem, więc moim zdaniem jak najbardziej można Cię przetestować i sprawdzić czy faktycznie będziesz angażował się na danym stanowisku. Z plusów jeszcze mogę podać znajomość SM oraz komunikatywność. Pozdrawiam serdecznie.

piekne.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

sygna.png.578a8aac197e6986e32fb654f07a6899.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

chodnikowy wilk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie

 

+wiek

+staż

- to co @ Nygussnapisał przeglądałem GT i na niektórych serwerach po 0 minut

+ doświadczenie 

- brak 

Na @ Multi Admin CS:GO czy @ Multi Admin CS 1.6trzeba mieć znajomość serwerów a w tym wypadku niestety nie ma  tego.

 

Podbij GT i wtedy ponownie złóż podank0.

ZNAJDZIESZ MNIE O TUTAJ :D

   

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

 

tXphS9D.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były osoby, które nie miały 50 % spełnionych warunków, a dostawały szansę. Dlaczego zatem nie może i ta osoba otrzymać? Rozumiem trzymamy się mocno regulaminu, sam się tego pilnuje, tylko że ta grupa odpowiada za serwery nie forum. Są potrzebni M@ do szybkiej reakcji z cheaterami badź osobami przeszkadzającymi. Według mnie okres próbny, bo każdy go i tak dostaje.

 

+ wiek

+ aktywność forum / +- serwery

+ SM

+ kultura na ładnym poziomie 

+ rozpoznawalny

 

 

HF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ rozpoznawalność
- GT na serwerach tak jak napisał wyżej w komentarzu kolega
+ wiek
+ doświadczenie 
- mam wrażenie, że lecisz na rangi ostatnie podanie które zostało zaakceptowane na O@

Aczkolwiek szanse można dać 
Jestem na Tak 
Powodzenia! 


Kontakt: STEAM , FORUM 

sygnatura od kubusia eh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podanie_odrzucone_csowicze2021.png

Podanie odrzucam na wzgląd powierzonych ci nowych rang, 

otrzymałeś @ Admin CS:GO [CS:GO MOD]z szybkiej rekrutacji gdzie nawet nie otrzymałeś flag by cokolwiek zrobić

oraz @ Opiekun Serwera CS:GO [JAILBREAK]

 

Pokaż że faktycznie przykładasz się do nowych rang i obowiązków, a później złóż podanie na kolejne rangi

- brak aktywności na niektórych serwerach, a nawet brak obycia z niektórymi z nich

+ wiek

+ doświadczenie

+ znajomość SM

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie