Skocz do zawartości

Zablokowane Podanie na posadę strażnika - rozansk7y.


RozaneQ.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: rozansk7y
Imię: Jakub
Wiek: 16 lat


Doświadczenie: Byłem na kilku serwerach w szeregach administracji; zazwyczaj były to mniejsze serwery, lecz zdarzyły się też większe. Jestem zaznajomiony bardzo dobrze z ową rolą.

Coś o sobie: Jak już wcześniej wspominałem, to jestem Jakub i mam 16 lat. Pochodzę z Gorzowa Wlkp. znajdującego się w województwie Lubuskim. Interesuję się informatyką, polityką, sportem. Swoją przygodę w CS`ie rozpocząłem kilka lat temu a dokładniej od 2017-18 r.; obecnie również grywam w gry z rodzaju FPS, MOBA itd. Jestem empatyczną oraz ogarniętą osobą. Wyróżnia mnie profesjonalne podejście do fachu; na pierwszym planie stawiam zadanie, a na drugim przyjemności. Posiadam dystans do siebie i sprawiedliwe, obiektywne podejście do każdego z graczy.

Dlaczego Ty chcesz zostać strażnikiem:? Zależy mi na uzyskaniu owej rangi z kilku prostych powodów: Pierwszym powodem, dlaczego staram się o dołączenie w szeregi administracji jest to, iż przegrałem dużo czasu na JB i jestem w stanie stwierdzić, iż na stanowisku strażnika odnajdowałbym się dobrze. Kolejnym argumentem będzie fakt, że chcę pogłębić moje doświadczenie, umiejętności itp. Uważam, że wasza sieć serwerów i sam serwer jest idealnym wyborem dla mojej osoby.

Posiadasz steam? (Jesli tak dodaj stema id) : TAK. STEAM_0:1:599376655

Składka (TAK/NIE): TAK.

 

Ile czasu możesz przegrać na serwerze tygodniowo?: Jestem w stanie przegrać od 10 do 20 godzin w tygodniu.

Link do GT: https://www.gametracker.com/player/rozansk7y//51.83.215.2:27015/
Znajomość AMXX [0/10]: 5/10

Znajomość regulaminu [0/10]: 8.5/10

Znajomość moda JB [0/10]: 8.5/10


Posiadasz mikrofon?: Posiadam


Kontakt:

 

- Discord: piochuu.#6539

- Forum: @ RozaneQ.

- Teamspeak

- Steam

 

 

 

 

 

Liczę na pozytywne rozpatrzenie podania,

Pozdrawiam,

rozansk7y

Edytowane przez ViruOff

kolorowa_linia.gif.9a529f7d6bcccfe1c365278efc9d8198.gif.8bcca086204cee89ff2fa012f967a6d7.gif

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak 😁

+Doświadczenie

+Regulamin

+Wiek 

+Składka

+Steam

 

Widzę cię często na serwerze i śmiało mogę powiedzieć że jesteś spokojnym graczem, który nie spina się innymi osobami na serwerze. 🔥👊

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak

+gt

+lizus

+steam

+wiek

-Szanuje disa  

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostajesz przyjęty na okres próbny który wynosi 7dni pod warunkiem pozytywnej wiedzy z zakresu.

Znajomość AMXX 

Znajomość regulaminu

Proszę się do mnie zgłosić w celu weryfikacji.

 

 

Edytowane przez ViruOff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie