Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane <span class="ipsBadge ipsBadge_green">Przyjęte</span> Prestigio $ Na Admina [Darmowy ?]


PrEsTiGiO

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: PrEsTiGiO $
Wiek: 17 
Znajomość amxx: 10/10
Link do GT z przegranymi godzinami: http://www.gametracker.com/player/PrEsTiGiO%20%24/31.186.82.162:27046/
Steam: Jest 
Mikrofon [tak/nie]: Tak 
Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać adminem: Ponieważ pełniłem już funkcje admina na serwerze i szło mi naprawdę dobrze.Moim zdaniem gracze tez byli zadowoleni :) a dlaczego tak chciałbym nim zostać po raz kolejny. Są gracze nie ogarnięci dalej do tej pory,jest jeszcze dużo dzieci których trzeba trochę nauczyć dyscypliny i jak należy się zachować na serwerze dotyczy to też nie tylko graczy ale i też Adminów. 
Składka [11zl sms | 7,50 zł przelew]: Chodzi mi o [Darmowego] [Admina] 
Reklamy forum [10 linków oddzielonych enterem]: Mam 5 reklam ale starych,zrobię 10 reklam

          ​​4000848.png


KLICK ---> "Lubie To!" <----  jeśli Moja''Mój odpowiedź/Post  wydał'a ci się Pomocna'y | lub  po prostu DAJ "Lubie To!jezyk_oko.gif


 


Kontakt ze mną :


GG: 46568703


Email: axeroz@interia.pl


PW: PrEsTiGiO


Skype: Omotany2 lub PrEsTiGiO $


Masz sprawę ? skontaktuj się ze mną,pamiętaj aby stosować polskie litery.Nie odpisuje na "Siema" , "jesteś" , "co tam u cb" (Nie spamuj!) jeżeli zastosujesz się do tego,na pewno odpisze! Na GG spotkasz mnie codziennie,lecz nie zawsze odpisuje.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie<br />Temat został zamknięty przez moderatora.<br /><br />Powód: Podanie Zaakceptowane. Zgłoś się do administracji.<br /><br />Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.<br />Z pozdrowieniami.<br />Administracja CSowicze.pl

Kontaktując się ze mną:

- Przedstaw się.

- Przejdź do sedna sprawy.

- Zawrzyj istotne informacje.

- Czekaj cierpliwie na odpowiedź.

 

TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI

WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6JailBreak - 31.186.82.162:27046Podania na admina on.png"

do

"ŚmietnikArchiwum".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie