Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Podanie na strażnika - szybkigrzesiu ostatnia próba


jam eryk

Rekomendowane odpowiedzi

<<<WZÓR >>>>

 

Nick:  szybkigrzesiu
Imię:  Grzegorz
Wiek:  16

Doświadczenie: Byłem już jakiś czas temu strażnikiem na tym modzie i nie było to nic trudnego.

Coś o sobie: Dla przyjaciół jestem Grzechuu pochodzę z niewielkiego miasta. W wolnym czasie interesuję się motoryzacją bardziej w kierunku Motocykli lubię zagrać w koszykówkę a  wieczorami pograć w csa.

Dlaczego Ty chcesz zostać strażnikiem?: Wiem że moja reputacja wśród graczy nie jest najlepsza a przynajmniej nie była kiedyś łatwo było mnie sprowokować oraz moja kultura tez była do popracowania dlatego przemyślałem swoje zachowanie i mocno staram się poprawić i nie wchodzić w dyskusje z graczami.

Posiadasz steam? (Jesli tak dodaj stema id) :   STEAM_0:1:603601018 

Składka (TAK/NIE): NIE [jak na ten moment niestety nie]

Ile czasu możesz przegrać na serwerze tygodniowo?: mniej więcej 30h

Link do GT: https://www.gametracker.com/player/szybkigrzesiu/51.83.215.2:27015/
Znajomość AMXX [0/10]:  8/10

Znajomość regulaminu [0/10]: 8/10

Znajomość moda JB [0/10]: 9/10
Posiadasz mikrofon?:  Posiadam


Kontakt: discord, ts3

 

 

<<<WYMAGANIA >>>>

 

- Wiek min. 15 lat [możliwe wyjątki]

- Minimum 350 minut przegrane na serwerze

- Minimum 10 dni aktywności na serwerze

- Sprawny mikrofon

- Posiadanie TeamSpeak3

- Mutacja [możliwe wyjątki]
- Minimalna znajomość AMXX [4/10]

- Znajomość regulaminu

 

!!! Oświadczam !!! Zapoznałem się z tematem [Skala] AMXX od 1 do 10

 

<<<< PROSZĘ SKOPIOWAC CAŁĄ ZAWARTOŚĆ DO PODANIA >>>>

 

Prosze o nie marnowanie czasu administracji. Jeśli nie potrafisz dostosować się do polecenia w/w nie nadajesz się, oraz twoje podanie zostanie ODRZUCONE.

 

Administracja zastrzega sobie prawo do rozpatrzenia podania w ciągu tygodnia. 

Edytowane przez szybkigrzesiu

2000.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za okresem próbnym dla ciebie

+gt

+steam

+zauważalna poprawa w zachowaniu na serwerze 

+regulamin amx do weryfikacji

-składka

+ct 

Zapraszam do wypowiedzi graczy jak i administrację serwera @ Admin CS 1.6 [JAILBREAK] @ Strażnik JB  @ Opiekun Serwera CS 1.6 [JAILBREAK]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Nie

Według mnie człowiek tak szybko się nie zmienia z charakteru. Sztuczne bycie kimś innym, kompletnie do mnie nie przemawia, przez bite 3 i poł miesiąca zachowywałeś się arogancko, wdawałeś się w dyskusje z adminami/strażnikami, oszukiwałeś na szlugi biedne dzieci które wchodziły na nasz serwer pod przykrywką, że ich dodasz do gangu coś im obiecasz.

A tu w 2 tygodnie przemiana w pomocnego, życzliwego gracza, szczerze przez twoje zachowanie (Te odmienione) czułem, że jest jakiś haczyk no i jak widać nie myliłem się.

Posiadałeś admina na innej sieci i w tym samym czasie złożyłeś do nas podanie dla mnie takie wybryki są na prawdę gorzkie i słabe, cała administracja tamtego serwera szczerze odradzała nam przyjęcie twojej osoby

z powodu twojego zachowania, bycie taką "chorągiewką"   a lekcje trzeba brać z pokorą.

Jeżeli chcesz na prawdę aby gracze, administracja serwera czuli, że mogą ci zaufać najpierw trzeba zbudować jakąś relacje, pokazać się z dobrej strony, nikogo nie udawać.

Oczywiście jesteś aktywnym graczem który rozumie regulamin aczkolwiek ten 8/10 amx ciężko mi w to uwierzyć, tak jak w twoją osobę, przykro mi. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie :

Ludzie tacy jak ty nie zmieniają się szybko

scamujesz ludzi na szlugi,

jesteś wulgarny wobec innych

masz monotonne prowadzenie.

Druga sprawa  byłeś  zdegradowany na innej sieci więc no czułe słówka nic tu nie wnoszą jak napisali moi przedmówcy. Jesteś bywalcem znasz może regulamin ( zweryfikowanie) i AMX ale według mnie w ogóle nie masz tutaj szans na jakiekolwiek flagi. Ogólnie  jesteś próżniakiem.

Edytowane przez Majaczysz

Baśka Mostowiak życiem/./

20220320183452_1.jpg.3738f86a0af71a9872756d2db1c32d0c.jpg.ef22f7ce481f647f563e02282410d0a1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od ostatniego podania minęło 14 dni kiedy złożyłeś kolejne.

Myślę, że 2 tygodnie to za mało żeby pokazać, że kryteria narzucone tobie przez innych w poprzednim podaniu zostały poprawione.

Ja jednak zauważam poprawę lecz gracze skarżą się na Ciebie.

Proponuję pograć dłuższy czas na serwerze oraz być tak samo w porządku do zwykłych graczy jak i do administracji.

 

Na nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za okresem próbnym, tak najłatwiej będzie można zweryfikować czy nastąpiła poprawa względem dawnych czasów, o których piszecie.

Ogólnie to na csowicze sam wróciłem dość niedawno więc nie poznałem tej ciemnej strony grzesia, a więc:

 

gt +

zachowanie na serwerze w moich odczuciach póki co na +

regulamin, amx - do weryfikacji jak już ktoś wyżej wspomniał, ale deklaracja wiedzy dość wysoka więc musi być +

steam - zdecydowanie obowiązek, oczywiście +

składka -

ct - tu akurat powiem, że bardzo lubię jak prowadzi. +

597731347f3e7.png

Simplicity always wins over complexity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No grzesiu to ciężki temat, próbny okres na strażniku pewnie wiele by wyjaśnił więc jestem za tym.

+doświadczenie niby jest
+gt
+steam
+poprawa zachowania w stosunku do tego co było kilka miesięcy temu
+gra w ct może być jak na standardy serwerka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie