Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane bye bye


Rekomendowane odpowiedzi

Heh, co tu duzo mowic? Zegnam sie , bo juz moja pora nadeszla :)

 

Nie prosze o mile pozegnanie , jak macie glupio pisac to nie piszcie wcale

 

<< pff czlowiek pomaga i ci tak odwdziecza sie czlowiek

 

odchodze , bo juz dosc mam tego wszystkiego , mialem odejsc wczesniej , ale bylo super jak do dzis , ale juz sie skonczylo , byli zajebisci ludzie , z ktorymi mozna bylo porozmawiac ( w wiekszosci) , ale sie forum zmienia i gracze , wiec nie oplaca sie tu dluzej siedziec , swoja droga serwer tez troche pozmieniali na gorsze i dlatego malo gra osob w tygodniu , kiedys to gralo od zarabania , tak duzo , ze nie mozna bylo wejsc na serwer :) , teraz to kazdy moze wejsc i tak nie bedzie zapchany ;c

 

o to lista osób z ktorymi sie zegnam i co wspominac bede w myslach o nich:

 

`izcoN - zlodziej rang :D

 

RumcajsJumper - bo jest rudy i ogarniety i dalo sie z nim pogadac

 

Gofferowa ;**(teraz jako Sysiaaa ;**) - ogarnieta ,mila , dalo sie z nia pogadac i wisi mi goffry z nutella i z bita smietana i z malinami + cola

 

BarbaMaG - ogarniety , mozna z nim porozmawiac ,choc od niedawna jest , ale wporzo gosc xd

 

Chesterfield. - ogarniety , wporzo gosc ( nie bede wypominal negatywnej opini w skardze dzisiejszej) , bo jest cipeczka :D , da sie z nim prozmawiac

DUMB@S - jest od nie dawna , ale ogarniety , mily , wporzo gosc ,da sie z nim porozmawiac

 

ExoRc1sM - w miare wporzo , ogarniety , da sie z nim pozartowac

 

Kozaczeq - ogarniety ,pomocny , wporzo gosc , bo jest cipeczka :D

 

Natalia - wporzo kobieta, ogarnieta , chetna do pomocy , mila

 

Rico - bo jestem zvbyt zajebisty by tu siedziec

 

TomorrowLand - w miare wporzo , ogarniety i mily

 

Zielony Gibon ! - ogarniety ,mily , w miare wporzo ( nie bede wypominal negatywnej opini w skardze dzisiejszej)

ZwiastuN - w miare wporzo , ogarniety , mily

 

Kirs. - w miare wporzo ) nie bede wypominal tych 2 warnow naraz) , mily i z dupy se zadzwon xd

 

 

nie oczekuje milego i sympatycznego pozegnania , jak napisalem , jak ktos ma glupio pisac niech lepiej nie pisze

 

i prosze o zabranie vipa z forum i admina + vipa na serwerze cod mod 1001 lvl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak wiem że będziesz grał i utrzymywał z nami kontakt bo szkoda by Ci było tak dużo spędzonego czasu tutaj :) Będziesz z nami aż sieć padnie czyli aż po grób także mogę zamknąć?

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rumcajs on prawdę mówi kiedyś grało ludu od zarąbania teraz prawie nikt nie gra wszyscy odchodzą robią swoje sieci które i tak będą pewnie dnem. ;D Żegnaj Rico życzę ci żebyś poszedł gdzieś gdzie będzie równo zajebiście jak tutaj, nawet lepiej.  :)

PS: Rumcajs nie wiedziałem że rudy jesteś ;D

Pomogłem ? Daj +, to nic nie boli a mordka się cieszy :D

bfc5bacea1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rumcajs on prawdę mówi kiedyś grało ludu od zarąbania teraz prawie nikt nie gra wszyscy odchodzą robią swoje sieci które i tak będą pewnie dnem. ;D Żegnaj Rico życzę ci żebyś poszedł gdzieś gdzie będzie równo zajebiście jak tutaj, nawet lepiej.  :)

PS: Rumcajs nie wiedziałem że rudy jesteś ;D

 

dzieki zapomnialem o tobie wspomniec , to prawda co piszesz , ja napisze czemu tak jest, o to kilka powodow:

 

- rumcajs jest zbyt dobry

- wybiera na mody byle kogo ( nie mowie o natali , bo dobrym jest modkiem)

- izcon olewa pw/gg

- robia ciagle eksperymenty i zmieniaja paczki , usuwaja dobre pluginy i mapy itp

 

I tak wiem że będziesz grał i utrzymywał z nami kontakt bo szkoda by Ci było tak dużo spędzonego czasu tutaj :) Będziesz z nami aż sieć padnie czyli aż po grób także mogę zamknąć?

 

nie nei zostane , napsialem juz , czekam na odebranie admina i vipa   ( z forum tez) , ja ci juz pisalem , najlepiej nowe forum zalozyc i ogarnac cod mod i przerobic paczke ( usunac zbedne klasy i dodac nowe) , traktujecie mnie jak 10-latka , bo pisze czasami zbledami lub wyraz sie splacze , ludzie tez patrza na forum i jak wyglada , bo jak wyglada jak gowno to nie dotka ani nie wejda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żegnaj miło było cię poznać :)

                                                                                   Kontakt
 

                     GG;  53337041 


                        PW; Profil


       

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra po 1 grało "GRAŁO" dużo ludzi. Nie moge przeciez ich zatrzymac na stale.

 

Po 2. Rico piszesz o modach a juz przerabialismy ten temat i sa inne ustalenia.

 

Po 3. Nie nie jestem za mily. Ty odchodzisz dlatego ze "podobno" dostajesz kopa w dupe tak? W jaki sposob? Bo ktos sklada na Ciebie skarge? Badz powazny bo nie masz powodow odchodzic tylko robisz widowisko.

 

Po 4. Zamykam temat bo robi sie nie potrzebnie spam.

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie