Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane <span class="ipsBadge ipsBadge_green">Przyjęte</span> Limonka Na Ubteam`owca


Hrabia M

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na forum: Zielona Limonka

 

Wiek: 18

 

Doświadczenie:  byłem tu adminem i UBTeam i dobrze szło mi , potrafię rozróżnić czitera od gracza , modyfikacji ssów a od prawdziwych ( może się zdarzyć , że nie jestem pewien , wtedy dopytuje , bo mam do tego prawo do bycia nie pewnym), chętnie sięgam dłoń , aby każdemu pomóc , bo lubię pomagać , wyjaśnić z danym graczem i na pw i w danym temacie napisanym przez niego

 

Link z Twoim steamID na http://banid.pl/ :   nie gram w 90% na steamie , więc czysty jestem i niewiem jak sprawdzić
Ile dziennie jesteś na forum: codziennie , tak naprawde to co chwile jestem

 

Osiągnięcia na CSowicze.Pl :  jak już pisałem , byłem adminem i UBTeam

 

Czy będziesz sprawdzał CODZIENNIE demka [Tak/Nie]:  tak

 

Kontakt (najlepiej jak najwięcej):  gg: 12381326 ; steam: Limonka | CSowicze.pl lub Limonka92 ( jak nie będziecie mogli mnie znaleść proszę o napisanie na gg/pw w celu zaproszenia :) jak chcecie mieć dowody , że mam steam )

 

Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?:  Siedząc na forum , nie mam co robić i patrzę , że ktoś złożył prośbę o ub lub odwołanie od bana , zdarza się , że nikogo z Ekipy CSowicze.pl nie ma a dana osoba czeka na ub lub na wyjaśnienie i po co ma czekać godzinami bądź dniami , jak można krótko i na temat :) ? , a dziś użytkownicy: botek i eAsy sKill#  są junior moderatorami ( gratuluje im) i teraz będą mieli na głowie forum niż dział dla UBTeam , dlatego postanawiam postanawiam złożyć podanie o UBTeam

 

Linki do 5 reklam naszej sieci:  http://csowicze.pl/topic/7344-reklamy-do-podania-ubteam/

 

 

 

proszę o pozytywne rozpatrzenie podania :) , negatywne też jakoś przyjmę

 

Z poważaniem Zielona Limonka

 

 

 

 

ja nie wróciłem , ja miałem przerwe :) , a widzicie , zebym mial np. 30 postow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na NIE:

Sorka ale myślisz, że posiedziałeś teraz tydzień na forum po tym jak wróciłeś i składasz drugie podanie.Wiek jest.Doświadczenie też i plus, że miałeś rangi wcześniej na forum.Mojego zdania nie zmienię tak jak w poprzednim podaniu.Posiedź dłużej bo ja jakoś ciebię wogóle nie kojarzę.Sorka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

    Nie podoba mi się to, że ledwo co wróciłeś i już składasz podanie na UBT. Mimo, że wymogi spełniasz, to jestem skłonny dać ci głos na nie. Szczerze to podanie jest napisane na odwal, a UBM mamy już wystarczająco, i póki co wszystko działa bez zastrzeżeń. Teraz to musisz posiedzieć i poczekać, że będziesz na tym forum aktywny. Nawet Twój wiek, wcześniejsze osiągnięcia i rangi nie przemawiają za tym, abym był na tak. Właściwie to wróciłeś od dnia kiedy Rumcajs zajął się rekrutacją na Junior Moderatora aby forum znowu było "piękne" - czyżbyś tam też podanko planował złożyć? :>

W skrócie dla leniwych - na nie.

 

lyPNLBi.png

Vwl36ZZ.gif Piszę poprawnie po polsku, a wszystkie błędy w moich wypowiedziach są celowe. Jeżeli spodobał Ci się mój temat/post lub po prostu Ci pomogłem, możesz się odwdzięczyć, klikając "Lubię To".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak

 

+ Wiek

+ Reklamy

+ Stara Się

+ Ogarnięty

27874316207274248420.png

Kontakt:

GG: 45472313

Team Speak 3

Steam: ✪ zEneK ✪ <3

Prywatna Wiadomość ( Pw )

 

---------------------------------------------------------------------------------

 

 

1.Moderator nie nabija postów - moderator ma wiele do przekazania

2. Moderator nie myli się - moderator ma inne zdanie

3. Moderator nie obija się - moderator czuwa

4. Moderator nie rozmywa tematu - moderator przypomina o innych ważnych sprawach

5. Moderator nie obraża innych - moderator dobitnie zwraca uwage

6. Moderator nie flooduje - moderator ekspresywnie wyraża swoje myśli

7. Moderator nie wykłóca się - moderator szkoli forumowiczów

8. Moderator nie zakłada głupich tematów - moderator sprawdza czujność forumiaków

 

---------------------------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego że dopiero wrócił? Ale był tutaj bardzo długo, prawie od początku, pomagał wszystkim i przynajmniej spełnia wymagania, a nie jak niektórzy którzy ledwo co przyszli z innej sieci i składali podania (które zostały zaakceptowane) bez spełnienia wymagań... -.-

Na tak:
+ wiek
+ ogar
+ doświadczenie
+ aktywność na forum
+ pomoc innym graczom

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK

- Byłeś UBm więc czemu teraz nie miałbyś nim by

- aktywny

- sprawdzony jak slyszalem

- wymogi spełnione

- staż na forum

- jak przegladam prace ekipy ubmasters to widzę że odwalają kawał roboty, myśle że się przydasz do pomocy.

- Podanie przekonuje

47593656775122981798.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty przez moderatora.

 

Powód: Podanie Zaakceptowane. Zgłoś się do administracji.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami.

Administracja CSowicze.pl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie