Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na admina Rico


Guxik

Rekomendowane odpowiedzi

Doszedłem do wniosku że wina była po obu stronach mysle że nie tylko Rico zawinił ale także ja.

 

 

Proszę o zamkniecie tego tematu i powrotu Rico na ta serwerownie, spinamy się jak by to była olimpiada.

 

Dzięki elo

Masz problem pisz GG 42993272

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak przyznaje sie , bo dobrze chcialem a wy jak zwykle kopiecie mnie w dupe , dalem ci ub , bo bys czekal nawet kilka dni i tu taka wdziecznosc? pff, niech rumcajs zabierze admina wisi mi to

 

taki z ciebie cwaniak ? a screena nei zrobiles jak klniesz i spamisz , no pokaz , sie boisz cwaniaku za pol grosza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie Rico zachowałeś się tutaj bardzo źle.. powinieneś dawać przykład i nie masz prawa dawać UB przez console chyba że się pomyliłeś.. Nie wiem co Ci jest.. co chwile robisz ss'y każdemu po kolei aż dziwie się że ja ich nie dostałem.. Za dużo korzystasz z admina jak dla mnie, wiem jak to jest mieć pełne prawa na serwerze ale bez przesady.. :/

Keep-Calm-Cause-I-Am-A-Pro_59740-l.jpg?v=59740

 

Wbij na serwer i pokaż co potrafisz !

Rzucam Ci wyzwanie :D

^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie Rico zachowałeś się tutaj bardzo źle.. powinieneś dawać przykład i nie masz prawa dawać UB przez console chyba że się pomyliłeś.. Nie wiem co Ci jest.. co chwile robisz ss'y każdemu po kolei aż dziwie się że ja ich nie dostałem.. Za dużo korzystasz z admina jak dla mnie, wiem jak to jest mieć pełne prawa na serwerze ale bez przesady.. :/

 

nei robie cho chwile , ja mam prawo kazdemu zrobic ssy :) , wiem ,ze nei powinienem , ale robilem to z dobrego serca ,ale jak chcecie neich rumcajs zabierze adma , wystarcza mi premki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale 1 post wolno mi tutaj napisać więc jak czytam twoje posty RICO to zastanawiam sie gdzie jest te twoje 18 lat ? zachowujesz sie jak typowy dzieciak nie wiem czy masz te 18 lat czy nie zbytnio mnie to nie interesuje ale zachowujesz sie jak szczeniak  i jeszcze jedno powiedz mi jak ty możesz zrobić mi 4 razy ssy i jeszcze mówisz że możesz ile chcesz i robisz to z dobrego serca no posłuchaj sam siebie, zastanów się czasami co ty piszesz.

 

 

@1post to nie spam xd

Masz problem pisz GG 42993272

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak pisze to moja s

 

Sorry ale 1 post wolno mi tutaj napisać więc jak czytam twoje posty RICO to zastanawiam sie gdzie jest te twoje 18 lat ? zachowujesz sie jak typowy dzieciak nie wiem czy masz te 18 lat czy nie zbytnio mnie to nie interesuje ale zachowujesz sie jak szczeniak  i jeszcze jedno powiedz mi jak ty możesz zrobić mi 4 razy ssy i jeszcze mówisz że możesz ile chcesz i robisz to z dobrego sera no posłuchaj sam siebie, zastanów się czasami co ty piszesz.

 

 

@1post to nie spam xd

jak pisze to moja sprawa i pisownia nie udowodnia ile ja mam lat , jak mowilem admin ma prawo ci setki razy zrobic ssy , nie wazne czy dostales ledwo ub czy jestes dobrym znajomych graczy/rumcajsa/admina , oni tez moga mi zrobic ssy :) , ty sie zastanow co piszesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zachowanie Rico trochę nie na miejscu w tej sprawie, robiąc mu Ss'y wiedziałeś że kwestia UnBana to nie twoja sprawa, za dobre serce można nawet zostać zdegradowanym niestety takie życie jest :/ A co do pisania takich wiadomości na PW to już w ogóle lipa, bo Ty jako admin powinieneś dawać przykład innym graczom i dobrze o tym wiesz a tu takie coś .. Rico przeproś go i po sprawie. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zachowanie Rico trochę nie na miejscu w tej sprawie, robiąc mu Ss'y wiedziałeś że kwestia UnBana to nie twoja sprawa, za dobre serce można nawet zostać zdegradowanym niestety takie życie jest :/ A co do pisania takich wiadomości na PW to już w ogóle lipa, bo Ty jako admin powinieneś dawać przykład innym graczom i dobrze o tym wiesz a tu takie coś .. Rico przeproś go i po sprawie. :(

 

hahahaha ja ? a kto przeklinal do mnie ? on chyba mnie , ze raz komus dalem ub , wielkie halo , dobra radzcta sobie sami , co zrobi ze mna rumcajs to mi wisi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny szacunek do Właściciela piękny :)

ja do rumcajsa mam, tylko do debili nie mam ;) , przyklad? ty kris :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako admin słaby przykład, że Ci to wisi :(

 

bo wiem ,ze i tak mi zabierze , wiem na co go stac , za byle gowno zabral admina kiedys to i teraz tez zabierze , a po 2. to szkoda mi nerwow na takich graczy jak np. guxik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6Cod 2001 - 31.186.83.241:27166Skargi na admina / gracza"

do

"ŚmietnikArchiwum".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie