Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane MC Csowicze.pl?


_Scofield_

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :P

 

Taki luźne pytanko do Was czy miałoby to jakikolwiek sens zrobienie takiego serwera do minecrafta w wersji csowicze.pl? Siedziałem w tym świecie trochę czasu i taki serwer zrobić to nie problem :x

 

Skoro jest gta rp to czemu nie klocki? Dajcie znać co myślicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem przyjęło by się to Ponieważ większość osób jest w takim wieku którzy grają MC i na pewno by był team play, ts jest dc jest mieli by gdzie się kontaktować i grać razem. 

Ja jestem na tak a jak trzeba pomóc to nawet pomogę to nie problem. 

 

Polecam się jak coś i mam nadzieję że przyjmie się temat. 

ZNAJDZIESZ MNIE O TUTAJ :D

   

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

 

tXphS9D.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za, ponad rok temu był niewielki serwer, gdzie bodajże z @ El Jokeros itd grywałem i miało na prawdę duże poparcie 

Jeśli potrafisz zrobić dobry serwer, locki skrzynek itd to chętnie zapraszam i później do napisania posta

Z chęcią pogram ^^ 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie doświadczenie masz @ _Scofield_w działaniu technicznym? Jakieś serwery na Twoim karku? Czego nie potrafisz? Jak łączenie serwera z www u Ciebie czy też ze sklepem? 

 

im więcej informacji tym lepiej. Preferowany hosting też ważny.

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duużo tych serwerów było posiadanych :x Zrobić to praktycznie wszystko umiem, pisać zaawansowanych pluginów nie potrafie, lecz bez tego normalnie idzie wszystko zrobić, jakby nawet zaszła taka potrzeba to mam kontakty do osób które potrafią robić takie rzeczy.

 

Bardziej tu rodzi się pytanie czy jak już ma być ten serwer to taki lokalny dla csowiczów do popykania czy "ogólny"  Od tego też zależy gdzie serwer ma stać, na jakiej maszynie

Edytowane przez _Scofield_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj było by dużo graczy, nawet na serwerze AWP wejda czasem jakies dzieci i gadaja o serwerze minecraft hahah, tofik bedzie gral :D

𝕵𝖊𝖘́𝖑𝖎 𝖑𝖚𝖇𝖎𝖘𝖟 𝖔𝖉𝖉𝖞𝖈𝖍𝖆𝖈́ 𝖕𝖊ł𝖓𝖆̨ 𝖕𝖎𝖊𝖗𝖘𝖎𝖆̨ – 𝖟𝖔𝖘𝖙𝖆𝖓́ 𝖜𝖎𝖐𝖎𝖓𝖌𝖎𝖊𝖒, 𝖆 𝖓𝖆𝖏𝖑𝖊𝖕𝖎𝖊𝖏 𝖜𝖎𝖐𝖎𝖓́𝖘𝖐𝖆̨ 𝖐𝖔𝖇𝖎𝖊𝖙𝖆̨, 𝖇𝖊̨𝖉𝖟𝖎𝖊𝖘𝖟 𝖔𝖉𝖉𝖞𝖈𝖍𝖆ł 𝖉𝖜𝖎𝖊𝖒𝖆.

RMvI13s.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie