Skocz do zawartości

Zablokowane [Opowiadanie] Typowy dzień "Julki z Twittera"


Borowik

Rekomendowane odpowiedzi

indeks.png

 

KqtXLIY.png.023bea70848b9399a3a1266b086a6570.png.689672ac5b80cac9d4db58d111aab35a.png.58810867a22fe90a0aff26a0a215746e.png.4c520551cbfe65149a87f7ca2d6007b0.png

 

Wstęp

 

Mimo tego, że jestem chłopakiem i nie utożsamiam się w żadnym stopniu z dziewczyną, to postaram się mimo wszystko odwzorować dzień takiej dziewczyny. Dla niektórych będzie to dość kontrowersyjny temat, ale potraktujcie to opowiadanie jako pewną formę humorystyczną i nie mającą na celu nikogo urazić, chociaż kobiety, które widnieją w tytule tego opowiadania to i tak będą się oburzać zapewne w większej części.

 

Tak sobie siedzę i w sumie to nawet nuda, ale zerkam na Facebooka i może czas się zabić uda...

 

Pewnie się zastanawiacie to powyższy akapit ma wnosić do wypowiedzi, bo skoro mam pisać o Twitterze, a dodałem tam Facebooka to być może będę pisał nie na temat, ale w sumie dzięki tej drugiej platformie wszystko się zaczęło i moje pogłębianie wiedzy na temat "Julek z Twittera". Powyższe zdanie zostało trochę zmodyfikowane z piosenki Youtubera o nazwie "Skyen". Kiedyś go oglądałem, ale teraz praktycznie skończyłem z oglądaniem filmików "o niczym". Mam na myśli otwieranie skrzynek w CS'ie, czy też granie w nowszą wersję tej gry lub zajmowanie się innymi tytułami. Dawno do niego nie zaglądałem, ale może w tym zakresie się coś zmieniło. Tak na marginesie, a teraz może lepiej powrócę do tematu. Zapewne większość z aktywnych użytkowników tutaj na forum i dość mocno udzielających się zna moje poglądy polityczne, a także kogo popieram. Dla osób, które tego nie wiedzą jestem zwolennikiem Janusza Korwina Mikke, w związku z czym wypada mi poprzeć całą Konfederacje, ale nie zgadzam się z pewnymi poglądami, jeżeli chodzi o inne Partie należące do całej Konfederacji i również nie mogę się zgodzić ze wszystkim z Panem Januszem Korwin Mikke. Dlaczego o tym pisze? Dzięki temu, że miałem okazje przebywać na sekcji politycznych memów, które dotyczą głównie Lewicy, ale czasami również Konfederacji w pozytywnym ich znaczeniu dowiedziałem się o stwierdzeniu "Julka z Twittera". Niby taki cichy temat, ale również warty poruszenia od mojej strony. Podsumowując ten akapit mogę powiedzieć, że o tym stwierdzeniu dowiedziałem się, kiedy przeglądałem sekcje memów związaną głównie z Lewicą, a czasami z Konfederacją.

 

Kim jest "Julka z Twittera"?

 

Tutaj dotarłem już do ciekawego momentu w tej wypowiedzi. Na "chłopski" rozum postaram wam się przytoczyć definicje takiej kobiety. To typowa płeć piękna, która myśl głównie emocjonalnie, jest feministką, popiera LGBT, ideologie Gender i jest za dodrukiem pieniędzy, a także taka młoda dziewczyna chce wrócić do czasów komunizmu. Marzy o tym by pieniądze "spadały z nieba" i zdecydowanie popiera Politykę socjalistyczną, a nawet idzie w stronę marksistowską nie zdając sobie sprawy z tego ile szkód może to wszystko wyrządzić. Uważa ona jeszcze, że mężczyźni to największe zło tego świata. Swoje wpisy tworzy głównie na Twitterze, ale też można spotkać je również na innych mediach społecznościowych, ale to stwierdzenie przyjęło się za "powszechne".

 

RYAsmtzFej8wfkzW.jpg

 

Typowy dzień "Julki z Twittera"

 

Można przyjąć, że:

  • po wstaniu rano idzie zjeść śniadanie, a potem siedzi w godzinę w toalecie by przygotować sobie nienaturalny makijaż,
  • później wychodzi z domu i udaje się w stronę szkoły,
  • myślę, że zdecydowana większość takich "Julek" chodzi do Liceum, więc chłopaki w Technikum zazwyczaj mają spokój, bo nie muszą wysłuchiwać jacy są najgorsi na tym świecie - w większości do Technikum chodzą chłopacy,
  • spotyka się z koleżankami w szkole, które myślą podobnie do niej i przeglądają na przerwach Anime,
  • kiedy nadchodzi lekcja religii to zazwyczaj nie idzie na ten przedmiot szkolny lub jak na nią chodzi, to przeważnie kłóci się z Księdzem lub Katechetą, czy Katechetką o wiarę w Pana Boga, bo w zdecydowanej większości "Julki" są Ateistkami i w przypadku tej, o której pisze również zakładam taki scenariusz,
  • później wychodzi ze szkoły i wraca do domu by oglądać przez większość dnia Anime i dawać polubienia pod postami swoich ulubionych lewicowych aktywistek, czy feministek lub sama zamieszcza coś na Twitterze lub w rzadkich przypadkach na innych mediach społecznościowych,
  • potem odrabia lekcje,
  • na koniec dnia idzie spać.

 

Link do kanału Skyen'a: LINK

 

Źródło:

Internet

Głowa

 

KqtXLIY.png.023bea70848b9399a3a1266b086a6570.png.689672ac5b80cac9d4db58d111aab35a.png.58810867a22fe90a0aff26a0a215746e.png.4c520551cbfe65149a87f7ca2d6007b0.png

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie obrażać komunizmu pięknego. Julka z Twittera jest zwolenniczką anarchokomunizmu(ankom) z drugiej strony mamy Oskarka Konfederate zwolennika populizmu i anarchokapitalizmu w zasadzie to jeb^c oby dwie te grupy mam nadzieję, że będą utylizowani. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara
22 godziny temu, drenn napisał:

Dawno nie czytałem takiego gówna, poziom porównywalny z wiadomościami z WP, TVP lub TVN.

Autentycznie gó**o xD 


Coś ala "Andrzej z reklamówką z biedronki xDDD"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie