Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane 3Mta Się :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

A wiec postanowiłem odejść na jakiś czas.

Popełniłem kilka bardzo dużych błędów za które mi jest głupio ponieważ mam swój wiek i nie powinienem zachowywać się jak szczyl który chce być lepszy od innych. Bardzo łatwo wybucham złością na co chodziłem na terapie płatną ponieważ mama nie dawała sobie ze mną rady. Jest lepiej ale nie tak jak powinno. Sami wiecie po mojej wczorajszej konfrontacji z AbbeY oraz resztą sieci. 

Nie wiem czemu tak zrobiłem. I bardzo przepraszam w szczególności Abbey oraz reszcie sieci. Przepraszam również administracje Rumcjasa oraz Izcon. Po prostu Weronika ma sporo znajomych na sieci. Nawet w mojej szkole się nią jarają (Wilku, WaxuPL) 

Postanowiłem szybko uciec z serwerem nie myśląc o konsekwencjach. Serwer jak będzie się trzymać to będzie nie to nie. 

Counter jest dla mnie bardzo ważny ale to nie jest przyszłość. Od stycznia idę do roboty i jeszcze na fuchy. I nie będę miał czasu na cs itp. 

Co do tej spiny z Abbey. To dalej uważam że jest to cudowna dziewczyna i głupio mi ją przeprosić po tym wszystkim. 

Wrócę możliwe w czerwcu jak skończę szkołę lecz bez serwera. Jeśli za miesiąc sieć bedzie w potrzebie finansowej śmiało pisać a wrzucę moje kilka groszy. Polubiłem tą sieć i miałem co do niej plany. Mam nadzieje że kiedyś odbuduje waszą opinie o mnie która starałem się zdobyć. Było mi z wami bardzo dobrze. Trzymajcie się :-) 

Przepraszam i pozdrawiam Tomek

 

 

 

 

2zrkdjk.jpg

 

Jesli podoba sie post albo pomoglem daj LUBIE TO !

31V0E61.png.d6d62d642446d82dc45f6fabd5b6407e.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj się chłopie, nie wiem o co poszło i szczerze powiedziawszy, nie moja sprawa, więc życzę Ci  Zdrowych, Wesołych, Spokojnych Świąt w gronie rodziny, oraz udanego Sylwestra i Szczęśliwego Nowego Roku.

lyPNLBi.png

Vwl36ZZ.gif Piszę poprawnie po polsku, a wszystkie błędy w moich wypowiedziach są celowe. Jeżeli spodobał Ci się mój temat/post lub po prostu Ci pomogłem, możesz się odwdzięczyć, klikając "Lubię To".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem zaskoczony jak Wercia napisala mi ze ma problemy z Toba co mnie bardzo zdziwilo, i tez wkurzylo bo zalatwilem ci dojscie do sieci bez podania, zaufalem tobie, serwerowi oraz twojej ekipie. Wszystkiego sie spodziewalem tylko nie tego ze bedziesz mial problemy z Weronika oraz ze

oddasz serwer komus innemu bo lepiej ogarnie, Wercia dobrze ogarniala serwer a jakby miala problemy to by sie zglosila do mnie lub do kogos innego z sieci, pomysl jak Wercia musi sie czuc po takim czyms ? Zle zrobiles i to bardzo zle ale czlowiek uczy sie na bledach. Wesoluch swiat zycze. Pozdrawiam Sebus

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę.

Pisząc do mnie na GG, pamiętaj zawsze aby się przedstawić i od razu opisać swój problem, unikając wiadomości typu: siema, jesteś, ? Jeżeli się dostosujesz to tych zasad na pewno odpowiem i spróbuję jak najszybciej i najlepiej rozwiązać Twój problem.

 

Pamiętaj o stosowaniu zasad poprawnej polszczyzny i zachowaniu kultury – w zamian za poświęcony mój czas na rozwiązanie Twojego problemu, oczekuję szacunku. Nie ponaglaj, nie obrażaj, nie wysyłaj nowej wiadomości – pierwsza nie powinna zostać pominięta, jeśli zastosowałeś się do tych paru zasad przedstawionych powyżej.

 

Dwa Serwery godne uwagi:

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

GG:50069016

graphic.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żegnaj, wbijaj tutaj czasami ;)

Pomogłem? Mój post Ci się podoba? Nie zapomnij zostawić PLUSA! To Tylko jeden klik ;)

 

KONTAKT:

~ Steam: exiteroN.

~ PW

 

Zanim napiszesz do mnie prywatną wiadomość zapoznaj się z poniższym regulaminem.

 

1.Nie odpowiadam na wiadomości typu "Siema, co robisz" "E jesteś?"

2.Pisząc do mnie staraj zachować interpunkcje/ortografię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie