Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Zmiana wymagań na admina


Gr@b@rz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przedstawiam propozycję zmiany wymagań co do podań na admina serwera.

 

W chwili obecnej jest tak:

 

Wymagania:

  • 15 godzin gry na serwerze
  • Minimum 16 lat lub mutacja
  • Mikrofon
  • Znajomość Sourcemod'a 3/5 (W skali Admina, czyli komendy, obsługa panelu admina)
  • Opłacanie składki członkowskiej 10zł/msc
  • Dawanie dobrego przykładu innym graczom
  • 5 postów na forum
  • OBOWIĄZKOWY STATUS PRIME CS:GO - PODANIE BEZ PRIME = AUTOMATYCZNE ODRZUCENIE 

Moja propozycja to zmiana w trzech zapiskach :

 

  • 50 godzin gry na serwerze - Każdy z graczy czy obecnej administracji będzie miał więcej czasu aby zapoznać się z graczem, oraz będzie mógł wyrobić sobie własną ocenę na jego temat.
  • Minimum 16 lat lub mutacja
  • Mikrofon
  • Znajomość Sourcemod'a 3/5 (W skali Admina, czyli komendy, obsługa panelu admina)
  • Konieczne opłacanie składki członkowskiej 10zł/msc - Znalazła by się kasa na rozwój serwera czy na samą reklamę 
  • Dawanie dobrego przykładu innym graczom
  • 5 postów na forum - Ten wpis bym usunął, gracz prędzej czy później i tak napisze post na forum, a tak będzie zaśmiecał tematy bezsensownymi wpisami, bo co może dodać od siebie nowy członek forum, Rozumiem przywitać się , czy coś. Nabijanie postów bez jakiejkolwiek wagi , jest po prostu bez sensu. 
  • OBOWIĄZKOWY STATUS PRIME CS:GO - PODANIE BEZ PRIME = AUTOMATYCZNE ODRZUCENIE 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zawitałem jeszcze na wasz serwer aczkolwiek dzis to zrobie, a jeśli chodzi o wymagania jestem za

+ Czas zmieniony na 50h jest najlepszym czasem, iż nie oszukując sie 15h to 3 dni gry a taka osoba może być postrzegana za potocznie zwanego "no name" "Randoma"

-Pięc postów, skoro łatwo jest nabić to nabije i spełni wymaganie, niech sobie wisi w wymaganiach nikomu to nie przeszkadza, a przy okazji zachęci go do aktywności na forum.

+składka

to tylko moje zdanie pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

propozycja_przyjeta_csowicze2021.png

Wymagania zmienione!

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie