Skocz do zawartości

Zablokowane "Największy toxic" powraca na stanowisko Redaktora!? - empi^(


Borowik

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Jakub
Wiek: 19
Kilka słów o sobie: Mieliście już okazje mnie poznać na pewnych płaszczyznach od strony dobrej i złej, aczkolwiek ma to swoje plusy, a także minusy. Z jednej strony staram się być dla kogoś miły, ale dla osób, które mi po prostu podpadną już taki nie jestem, ale powiadają, że "czas leczy rany" i w tym przypadku powiedzenie to sprawdza się, jeżeli chodzi o pewne osoby. Można powiedzieć o mnie, że jestem człowiekiem, który wychodzi przed tłum i stara się nie bać tego, nawet kiedy może jednak nie mieć racji. Staram się bardzo mocno argumentować swoje wypowiedzi i po prostu sprawia mi to pewną przyjemność, gdy mogę napisać dłuższą wypowiedź i być może wprowadzić coś sensownego do dyskusji lub przekazać swoją wiedzę na dany temat. Jak na człowieka, który interesuje się bardzo poważną dziedziną życia jaką jest Polityka również takie cechy musi posiadać dana osoba. Myślę, że tak mogę o sobie powiedzieć, ponieważ nie raz miałem okazję nawet poza Internetem dyskutować z kimś na tematy związane z Polityką. Najbardziej interesuje mnie to co dzieje się w Polsce, a także staram się nabyć trochę wiedzy również na tematy związane z Polityką zagraniczną. Kolego @ empi^(, ale dlaczego ty ciągle wspominasz o tej Polityce? Nie masz czegoś jeszcze do zaprezentowania, jeżeli chodzi o swoją osobę? Otóż się zdziwisz, bo mam jeszcze pewne cechy, które uzupełniają moją osobę, ale to w późniejszej części podania. Szkoda, że w późniejszej części, bo chętnie bym posłuchał teraz, ale poczekam z niecierpliwością. Wracając do Polityki i stylu moich wypowiedzi można powiedzieć, że wprowadzam pewną "ironię" do skonstruowanych przez siebie zdań. Dowód? Kolega, który czytał moje wypowiedzi tak stwierdził lub jak niektórzy nie widzieli tematów, które miałem okazje napisać w Redakcji, czy nawet w innych wpisach, to serdecznie do tego zapraszam. Może ktoś znajdzie tam nutkę "ironii", którą staram się zaprezentować. Pewnie zastanawiacie się dlaczego dałem taką nazwę tematu. Po pewnych doświadczeniach na tym forum pewna osoba stwierdziła, że jestem "największym toxiciem", a może jednak nie takim dużym. Pewne osoby z kolei każą mi dorosnąć, ogarnąć się lub zrobić coś inaczej w swoim życiu. Tak to jest jak człowiek czasami najpierw robi, a najpierw myśli lub reaguje momentami na pewne rzeczy lub sprawy emocjonalnie, lecz staram się z tym walczyć i myślę, że jestem na dobrej drodze by to u mnie "zanikło". Staram się być sobą, a także przybieram wiele "gęb" jak Józio w powieści "Ferdydurke", która została napisana przez Witolda Gombrowicza. Jest to chyba obowiązkowa powieść, którą należy omówić w szkole średniej - tak aktualnie ją omawiamy na języku polskim i jednak człowiek korzysta z tych notatek, które ma zapisane w zeszycie, a także stara się słuchać na lekcji. To właśnie ja! Nie zawsze mi to wychodzi to słuchanie innych, ale staram się podążać głosem "serca" i "rozsądku". Co mogę jeszcze o sobie powiedzieć? Na pewno interesuje się sportem, socjologią, psychologią, filmami, serialami, Informatyką. Drogi kolego @ empi^(powiedzmy, że to starczy na ten moment, ale nie zapominaj, że jak dostaniesz się znowu na to stanowisko będziesz musiał jeszcze więcej pisać na poszczególne tematy i to właśnie starać się to robić samodzielnie. Dobrze @ empi^(postaram dać się z siebie wszystko! Miałem nie wracać na tą sieć, ale jeszcze was po wkurzam! :kappa:

PS: Do powrotu na to stanowisko zachęciła mnie nowa Opiekunka Redaktorów @ Klusia! ;)

Pozwolenie na podanie wydał @ polkes! ;)
Doświadczenie: Stąpałem po pewnych "szczeblach" i dotarłem do tego poziomu jaki aktualnie prezentuje. Sami oceńcie moje doświadczenie! ;)
Przykładowe prace: "Historia kryminalna", Szczery wywiad z Brownlemming, Gdy nadszedł ten czas...
W czym czujesz się najlepiej? X - Czuje się dobrze:
*Serie - X
*Wywiady - X
*Newsy/Wiadomości - X
*Artykuły - X
*Ciekawostki - X
*Gazetki - 

*Recenzje - X
Kontakt: Steam, PW

Pozdrawiam

@ empi^(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xD to tu teraz trzeba pytac o pozwolenie na podanie? :kekw:  rozbrajacie mnie totalnie 

 

Byłeś już u nas redaktorem i nawet śmiem twierdzić, że w ostatnich latach byłeś najlepszym redaktorem. Odrzucając to podanie to jak strzelić sobie w kolano :kappa: 

 

wymagania spelnia, wie o co chodzi, no i robi to z zajawki nie z przymusu jak inni ;p na tak 

 

edit

@ polkes z tego co wiem to po odrzuconym podaniu, nie po przyjetym. Chyba, ze cos sie zmienilo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to prawda. Jest osobą, która szuka zaczepki i nie wie kiedy ugryźć się w język, i te prowokacje... aż się czasem prosi o listwę w twarz.

 

Ale jest zajebisty w tym co pisze i mogę stwierdzić, że robi to z pasji. Już dawno nikt mnie tak nie zainteresował swoim materiałem jak on. Pisze na wysokim poziomie, nie robi błędów, sprawdza swoje informacje, czerpie z dobrych źródeł i potrafi je świetnie wykorzystać. 

 

Brać, brać, bo się chłopak przyda ;)

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba muszę Ci @ misiek223mój kolego drogi rozjaśnić jedną kwestię. Przy okazji innym którzy się zastanawiają.  @ empi^( pisał podanie na DD2, wedle regulaminu podanie można pisać co 7 dni. 

Wiec przyszedł do mnie na Ts3 z zapytaniem czy może. Wiec odpowiedziałem, skoro Klusia go zachęca, to niech pisze na moją odpowiedzialność.

 

Mam nadzieję że rozjaśniłem Ci o co chodzi. 

 

 

CO do samego podania.

 

Warto dać Ci szansę, ino nie rezygnuj tak jak ostatnim razem. Twoje prace są interesujące, estetycznie pisane. No i przede wszystkim nie są robione w ten sam sposób. 

 

MAsz moje poparcie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

jestem na tak :D 

+ Odwalał prace ładnie :) 

+ Doświadczenie

- Zawsze jak mu coś nie pasowało to chciał tylko to zlikwidować np. Urodziny :D 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to jestem na tak. Gdy był na tej funkcji sprawował się bardzo dobrze. Oczywiście jest osobą dość konfliktową ale myślę, że to można w sobie zmienić. Posiada doświadczenie w pisaniu różnych prac, wie co z czym się je. Potrafi się dopasować do danego kalendarza z małymi wyjątkami. Jestem za daniem mu ponownej szansy, z racji, że fajnie się wykazywał pod względem prac.

+doświadczenie

+ sumienność

+ ładne prace

- lekko konfliktowy

9U61ktU.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubuś, byłeś już w naszym gronie, sprawowałeś się prawie, że na medal, więc myślę, że mogę ponownie Ci zaufać i dać Ci szansę w Naszym zespole -  póki co na okres próbny, który będzie trwał miesiąc! Liczę na owocną współpracę i życzę Ci powodzenia ponownie na stanowisku redaktora! Witaj w Naszych szeregach!

podanie_przyjete_csowicze2021.png

piekne.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

sygna.png.578a8aac197e6986e32fb654f07a6899.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

chodnikowy wilk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie