Skocz do zawartości

Zablokowane [UBTeam] TheProShizer


TheProShizer

Rekomendowane odpowiedzi

Znajomość ortografii: +

Konto na forum, które zostało zarejestrowane co najmniej miesiąc temu: +

Posiadane 60 postów: +

Umiejętność czytania ze zrozumieniem: +

Znajomość regulaminu: +

Minimum 16 lat: -

Brak ostrzeżeń na forum: +

Platforma Steam bez bana na na AC/BL itp.: +

Doświadczenie w ocenie screenshotów i rozpisywaniu demek.: +

 

 

Nick: TheProShizer
Imię: Karol
Wiek: 14,5
Steam ID: STEAM_0:0:516802520
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: 3godziny
Opisz siebie: Mam na imię Karol chodzę do 1 liceum na profil Biol-chem, mieszkam na podkarpaciu lubię latać dronami i w wolnym czasie grać w gry typu cs 1.6,cs go  
Dlaczego akurat Ty?: Chciałbym wspomóc dotychczasowe UBT, potrafię pracować w grupie, byłem także na innym forum w UBT TEAM CS;1.6
Czy miałeś styczność z Amxbans?: Tak
Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?: 6
Czy grałeś kiedyś na cheatach?(jeśli tak to jakie)?: Tylko WH, autorski cheat napisany 3lata temu.
Kontakt: FB/DC/FORUM

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie 

- Dostałeś opiekun i od razu na UBTEAM startujesz żart 

- wiek 

- Skaczesz na rangi 

- Wczoraj podanie na opiekuna teraz na UBTEAM 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na NIE

-dopiero co awans na opiekuna

-wiek

-chyba tak ciągle tę składasz podania tak jakbyś na rangi leciał

Mr.Damiano (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opiekun

admin discord 

games support

 

I te wszystkie podania napisałeś w przeciągu mniej niż 2 tygodni, games support gdzie aktualnie masz okres próbny gdzie potencjalnej, dużej aktywności nie widzę oraz opiekuna gdzie dopiero zaczynasz z ową rangą

Nie mam nic przeciwko by posiadać dużo rang, co akurat sam jestem tego przykładem :P 

Ale najpierw dopracuj aktualne stanowiska jakie masz, a później staraj się o następne 

Rangi nie uciekną, tymczasowo na nie ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie:

- wiek (14 i pół ?)

- umiejętności

- nie starałeś się pisząc to podanie, w punkcie "opisz siebie" skopiowałeś to samo co w podaniu na admina i opiekuna

 

Co prawda jak dla mnie wiek nie jest tak istotny ale z reguły ktoś kto ma 14 lat nie jest wystarczająco poważny żeby przyjąć go na stanowisko gdzie liczą się umiejętności. A pisanie tylu podań pod rząd nie jest poważne. I tutaj do @ Boski Z PolskiTS3, czytaj uważnie, nie napisałem że wszyscy 14-latkowie są niedojrzali.

Ja bym cię co najwyżej przyjął na admina i to z okresem próbnym, ale że Czaja postanowił dać ci szansę i przyjął oba podania nie znaczy że już jesteś Bogiem i możesz dostać każdą rangę.

Edytowane przez FastKilleR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż wiem że moje zdanie nie będzie brane pod uwagę ale się wypowiem

 

Wiecie, wiek to tylko liczba, ja byłem 1 raz UBT mając 15lat (Dopiero rozpoczęte), teraz mam 19scie,

Doświadczenie da się szybko nabyć, ja się uczyłem na podstawię oglądania jak mniej więcej dany cheat działa i tak poszerzyłem są wiedzę

Lecz w tym Podaniu jestem również na NIE

 

-Doświadczenie (Tego da się szybko nauczyć)

+/- Wiek

 

I teraz najważniejszy powód dlaczego jestem na NIE

 

- Lecisz na rangi.

 

Ktoś dobrze zauważył że owa osoba składa podania co chwilę praktycznie

 

Jeszcze takim głównym aspektem dlaczego jestem na nie to

 

12 godzin temu, TheProShizer69 napisał:

Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: 3godziny

Ewidentnie za mało jak na UBT. Kiedy ja bawiłem się na takiej randze spędzałem ponad pół dnia czasu na forach pilnując czy ktoś odwoływał się od bana. Z doświadczenia wiem że 3h to bardzo mało, ja rozumiem że masz własne życie ale 3h ewidentnie za mało

 

 

 

Podszkol się bardziej, spędzaj więcej czasu na forum i wtedy spróbuj 

Sate Sate Sate

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim jestem na nie ponieważ lecisz na rangi, co jest pozytywne oraz negatywne ponieważ:

pozytywne:

- masz chęci do działania, a takich osób potrzebujemy

- chcesz się rozwijać

 

negatywne:

- okres czasu między podaniami jest za krótki. Napisałeś podanie na games supportera oraz na rangę serwerową, która w tym przypadku nie jest ważna. Posiedź parę miesięcy na tej randze i pokaż, że nie jesteś typem ze słomianym zapałem. 

- większa ilość rang = więcej obowiązków. Jesteś młody i jak byłem w Twoim wieku, to również wszędzie się pchałem ponieważ chciałem zaistnieć. Nie tędy droga. 

 

3 godziny temu, FastKilleR napisał:

ale z reguły ktoś kto ma 14 lat nie jest wystarczająco poważny żeby przyjąć go na stanowisko gdzie liczą się umiejętności.

Bullshit. 
Znam wiele osób, które w wieku 14-15 lat, są bardziej dojrzali niż niektórzy użytkownicy na tej sieci.

Jako UBT nie trzeba być jakoś specjalnie poważnym, a trzeba jedynie pilnować porządku w bansie czytaj sprawdzanie odwołań itd. 

 

16 godzin temu, TheProShizer69 napisał:

Czy grałeś kiedyś na cheatach?(jeśli tak to jakie)?: Tylko WH, autorski cheat napisany 3lata temu.

Jakoś nie chcę mi się wierzyć w to :kekw:

 

Uważam, że trochę przekoloryzowałeś swoje doświadczenia, ale ok :)

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, myślę, że musiałbyś trochę przystopować z tymi podaniami, bo bardzo dużo składasz ich w ostatnim czasie - i to w dość krótkim odcinku czasowym, tak jak przytoczył wyżej kolega @ xavjer .

Uważam, że można byłoby dać Ci szansę, ale nie teraz, powinieneś najpierw skupić się na tych rangach, które posiadasz obecnie, tym bardziej, że masz je od bardzo niedawna. 

Wiek nie znaczy tutaj tak naprawdę nic, bo można mieć 30 lat i nic nie ogarniać, a mieć 14 i naprawdę umieć wiele rzeczy na różnorakich posadach - wiem po sobie, bo w jego wieku również byłam UBT na pewnej dużej sieci serwerów, która z resztą istnieje po dziś dzień. Także podsumowując ni to plus, ni to minus. :D 

Wydaje mi się, że zależy Ci bardziej na kolorku niżeli na byciu naprawdę rzetelnym na danej randze, a to nie o to tutaj chodzi. :P

Podanie też nie jest przekonujące, jest napisane na tak zwanym "kolanie", mogłeś się bardziej przyłożyć.. :D 

 

W chwili obecnej jestem na nie, aczkolwiek życzę Ci powodzenia następnym razem. :) 

piekne.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

sygna.png.578a8aac197e6986e32fb654f07a6899.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

chodnikowy wilk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podanie_odrzucone_csowicze2021.png

Wyżej kilka osób  wspomniało o podaniach w krótkim odstępie czasowym na różne stanowiska z doświadczenia wiem, że taka osoba z powodu obszernych obowiązków rezygnuję z rang lub się szybko wypala, lecz są też wyjątki.
Dla mnie priorytetem jest udzielanie się w dziale/pokazanie doświadczenia przez kandydata tutaj tego nie widzę i druga najważniejsza rzecz praca w grupie. Podanie zostaje odrzucone. 

 

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie