Skocz do zawartości

Zablokowane HNS Ganiany - Hide'n'Seek


GOOFYP56

Rekomendowane odpowiedzi

Właściciel/e: @GOOFYP56
Imię: Patryk
Wiek: 25
Znajomość AMX (1-10): 6
Mod serwera:: Hide'n'Seek - Ganiany 
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/server_info/145.239.237.147:27015/
Czy jest wykupiona reklama?: Nie ma wykupionej reklamy ale w tym tygodniu wykupie miesięczną "MasterCS" bo raczej w MasterBoost nie opłaca się takiego MOD'a reklamować bo ten mod jest bardziej pod ZABAWE 
Hosting: 1s1k
Dlaczego mamy przyjąć twój serwer?: ROK / DWA lata temu miałem u was serwer PokemonMOD [ 
https://csowicze.pl/topic/56156-serwer-pokemod/ fajnie się prezentował cieszył się popularnością , tym razem postanowilem stworzyć coś innego w latach 2012-2014 kiedyś miałem swój serwer HNS Ganiany i był również TOP1 serwerów jak  dawniej PokemonMOD był, tutaj chodzi o dobra zabawę mam nadzieje ze przyjmiecie mnie - obecnie jest 6 slotow na serwerze ale gdy tylko podanie zostanie rozpatrzone to zwiększe sloty - SERWER JEST GOTOWY DO ZABAWY ;) - Oczywisice serwer ma to samo IP co kiedyś tutaj PokemonMOD

IG: https://www.instagram.com/piotrpatryk/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- sam mod jest dość ciekawy, oraz jest to coś innego niż te standardowe mody.

- wiek

- doświadczenie

- zapewniasz, że reklama będzie, miejmy nadzieję, że rzeczywiście będzie.

Na chwilę obecną jestem na tak, warto zaryzykować.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+Nie ma takiego moda na forum 

+wiek

-Brak reklamy 

+Bardzo ciekawy mod pamiętam jak się grało na takim i zainteresowanie było duże :) 

 

Jestem na TAK zobaczymy jak będzie z graczami i reklamą :) 

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak

+mod ciekawy i fajna zabawa

+wiek

-rekalma

Mr.Damiano (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A serwer u nas dlaczego nie został? Zmieniłeś sieć czy po prostu się nim nie zajmowałeś, więc został wydalony? Czemu o tym nie wspomniałeś? 

Ode mnie duże nie:

- Nie będę ryzykował przyjmując świeży / pusty serwer

- Byłeś u nas na sieci i nie skończyło się to dłuższą współpracą czego oczekujemy od dołączających

+ mod 

+ wiek

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwer_odrzucony_csowicze2021.png

Statystki GameTracker'a nie powalają.. a nawet odrzucają jak się patrzy. Dodatkowo serwer stoi pusty a miała być w tym tygodniu kupiona reklama. 
Gdzie ona jest? Bo efektów wgl nie widać :) 

 

Dodatkowo Twoja sytuacja z przeszłości? Wolimy nie powtarzać ponownie tej sytuacji że damy Ci możliwość rozwoju serwera a w zamian dostaniemy NIC

 

Statystyki GT:

30dni.png.23cafcce3f17a09b86baa3fbf171d7

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie