Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Propozycja nowego skina do AWP


ZjaranyJelen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przychodzę z propozycją w sumie z mojego powodu, ale może też komuś się spodoba :) Z racji tego, że dużo gram AWP i można powiedzieć, że gram skinami to przychodzę z propozycją mojego ulubionego skina do AWP. Nazywa się Atheris tu macie przykładowy link: https://all-cs.ru/cs16/weapon-skins/awp/awp-atheris.html
Obecne skiny co są można spotkać na większości serwerach, a tego jeszcze nigdy nie widziałem, a uważam, że jest bardzo fajny i dodałoby to trochę świeżości. 
Myślałem, że propozycje skinów pisze się w innym dziale, albo po prostu co jakiś czas są zmieniane i tam można pisać propozycje, ale Rumcajsik powiedział, żebym napisał tutaj więc piszę :) 
Liczę na pozytywne rozpatrzenie prośby i pozdrawiam wszystkich czytających i popierających mój pomysł :) Tych nie popierających też  :D 
(Gdybyście szukali jakichś ładnych skinów to możecie pisać do mnie to wam powiem, które są ładne) XD 
KOCHAM WAS!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety te skiny nie są odwzorowaniem klasycznej AWP z gry, dlatego ja jestem sceptycznie nastawiony do Twojej propozycji. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, snuffy napisał:

Niestety te skiny nie są odwzorowaniem klasycznej AWP z gry, dlatego ja jestem sceptycznie nastawiony do Twojej propozycji. :(

Ale to tylko przykład, A nie link który musi być :( może kochani researcherzy znajdą udekorowany skin :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie