Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Turniej w Business Tour'a na CSowicze!?


Borowik

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Jeżeli mnie oczy chyba nie myliły, to widziałem pewien wpis na CzatBoxie, który ktoś podrzucił jako ewentualną propozycję. Business Tour to popularna gra i taki "zamiennik" Monopoly. Zasady są proste, więc nie trzeba ich chyba raczej tłumaczyć. Wywnioskowałem, że to będzie bardzo dobry pomysł zainicjować coś takiego na tej sieci serwerów. Dlaczego? Podejrzewam, że do tej pory żadna sieć nie organizowała podobnego turnieju, aczkolwiek mogę się mylić i po drugie jest to gra darmowa, którą można pobrać na platformie Steam.

 

Nie wiem, czy sam byłbym w stanie zorganizować taki turniej, aczkolwiek jeżeli Administracja uzna ten pomysł za jak najbardziej sensowny, to chętnie wezmę z kimś udział i przy okazji zapewne znajdzie się chyba dużo drużyn dwuosobowych, bo taką formę tego eventu bym przewidywał. Co do nagród, to oczywiście Administracja by je ustalała we własnym zakresie.

 

Myślę, że taka forma "rozrywki" zachęciłaby nie jedną osobę by znaleźć osobę do drużyny, która ewentualnie wzięłaby udział w tym turnieju.

PS: Temat stoi już od pewnego czasu bez rozpatrzenia!

@ RumcajsJumper, @ ferstel, @ LewyBrzeG, @ polkes

Pozdrawiam

@empi^(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam propozycja jest fajna tylko co do samej gry to jest owszem i darmowa i też jest płatna ale to już kwestia danej osoby czy realne pieniądze poświęci na grę , żeby stworzyć prywatne stoły to też jest płatne czy gry za 10 tyś żetonów i w górę, opłaty pewne są gram już bardzo sporo gra jest fajna mam już 2021 gier wygranych on-line stoły i prywatnie stoły i tu darmowe bez żetonów wymaganych czy tutaj turniej ja bym bardziej powiedział  że  by zebrać osoby i spędzić fajnie czas i razem po grać bardziej na luzie niż jakieś turnieje ,  jestem chętny ale to za jakiś czas bo aktualnie jestem szpitalu jeszcze i jak wyzdrowieje to bym był zainteresowany  @empi^(dobry pomysł na spędzenie wspólnego czasu 4 osobowa czy 2 czy 3 kwestia dogadania się 🙂 Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł mi się podoba. Gra waży tyle co nic to myślę, że jak były by jakieś ciekawe nagrody to i sporo chętnych by się znalazło ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak

 

Tylko trzeba będzie ogarnąć uczestników, i wymyśleć fajne nagrody.

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giga fajny pomysł . Jestem na tak 

                                                                                                                      SlawekOG - .devGaming - Tradycyjna rozgrywka RolePlay w nowoczesnym wydaniu!                                                                                                                                                    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak, chętnie zagrałabym w takim turnieju :D 

piekne.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

sygna.png.578a8aac197e6986e32fb654f07a6899.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

chodnikowy wilk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Myślę że dużo osób nie było by tym w ogóle zainteresowanym. Max myślę że złapało by się 5/6 osób. A w takim gronie szkoda jakikolwiek turniej robić ;) 

 

A nawiązując do tego: 

W dniu 25.10.2021 o 23:08, empi^( napisał:

Co do nagród, to oczywiście Administracja by je ustalała we własnym zakresie.

 

To Ty wychodzisz z propozycją turnieju a nagrody mamy my wymyślać we własnym zakresie? Bardziej to powinno stać po Twojej stronie a nie tylko naszej ;)  

 

/cl

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie