Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane propozycja 5vs5


misiek223

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Proponuję wam otworzenie w tym dziale tematu w stylu 'szukam drużyny' - zrobić do tego jakiś mały wzór 

 

ten temat miałby na celu 'kleić' drużyny z pojedynczych osób które są chętne by zagrać ale nie mają po prostu z kim.  (Tylko tutaj po prostu będzie potrzeba zaangażowania organizatorów, bo sami napewno się nie skleją :) )

 

przy pierwszej edycji 5vs5 pamietam, że ten pomysł był strzałem w dziesiątkę ;p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry pomysł wymóg 8 drużyn a nic nie jest robione w tym celu, został dodany post i został zostawiony bez zainteresowania będzie to bedzie nie to nie, sorry ale z takim podejściem to nigdy nic nie będzie zorganizowane.

 

HatefulScratchyBarebirdbat-size_restricted.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

@ misiek223 Super propozycja ;)

@ El JokerosJak zwykle masz swoje 3 głupie grosze dodane. Nic nie jest ruszane? Są wstawiane posty na fb, przez samego @ RumcajsJumper i chłopaków z Husarii. 
Ja osobiście pozostawiłam to bo MAM urlop. ;)
Ja nikogo do turnieju nie zmuszę, skoro nawet 150 zł nie przekonuje to słowa mają? Kto chce ten bierze udział i tyle w tym temacie. 
Zamiast tyle gadać, ruszyłbyś tyłek. Powodzenia :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość zablokował ten temat
4 godziny temu, El Jokeros napisał:

Bardzo dobry pomysł wymóg 8 drużyn a nic nie jest robione w tym celu, został dodany post i został zostawiony bez zainteresowania będzie to bedzie nie to nie, sorry ale z takim podejściem to nigdy nic nie będzie zorganizowane.

o czym Ty mówisz jak zapisy są na email? Dodatkowo z tego co widzę na fejsie popyt jest ogromny na ten turniej. 

 

Co do samego działu jestem za, nawet jeśli ma być stworzony tylko pod turnieje :) Już można by było go promować nawet dla osób spoza sieci by się zgłaszali i poprawiłoby to aktywność na forum ;> 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie