Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Pietrek i jego świat


Borowik

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Mam ochotę napisać taki temat, a mianowicie o zachowaniu @ Pietrek w stosunku do innych osób na tej sieci serwerów. Większość zapewne wie, że jest on na coś chory i ja to rozumiem, bo też się zmagam z pewną chorobą, a mianowicie z padaczką, aczkolwiek staram się z tym żyć i myśleć pozytywnie, ale nie zawsze to wychodzi. Inni mają odmienne zdanie i zamykają się w Internecie, na przykład @ Pietrek . Denerwujące jest jego zachowanie patrząc na reakcje, które zostawia pod postami innych osób z forum. O dziwo chyba bardzo szybko zmienia swoje zdanie i osób, które nie popierał nagle wspomaga w ich działaniach, pokazując to u innych, kiedy daje poszczególne reakcje. Jego ulubioną reakcją jest "Kupa" lub "dawanie ujemnych reakcji danej osobie". Rozumiem, że po coś to jest, aby oceniać czyjeś wypowiedzi i nie zabronię mu tego, ale więcej obiektywizmu i własnego rozumu przy dawaniu odpowiednich reakcji by się należało, bo są tutaj osoby, kiedy ich tematy lub posty są nagradzane takimi reakcjami właśnie od @ Pietrek . Przypomniała mi się historia z warnami, kiedy dostał ich aż pięć, ale przez to, że ma rangę, którą widać na jego profilu napisał temat o ich zdjęcie, a Administracja musiała to zrobić ze względu na jego przywileje tutaj.

 

Myślę, że @ Pietrek ma swój świat, w którym nie wie zbytnio co robi. Stara się coś poprawić w swoim zachowaniu, aczkolwiek nie zawsze coś wychodzi. Są osoby, które zmagają się z pewnymi chorobami, ale wypadałoby trzeźwo spojrzeć na świat, pomyśleć nad tym wszystkim i wyciągnąć z tego wnioski.

 

Pozdrawiam

@empi^(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ty widzę że do wszystkich masz problem reakcje są ze by dawać nie podoba mi się jak traktujesz osobę nienawiścią jesteś typ który chcesz pokazać święty bo ty jesteś Najlepszy ja nie jestem chory jak piszesz i nie masz prawa pisać o mnie takie coś na forum I wszystkich informować ze mam problem wady wymowy bo sobie  nie życzę kto mnie zna kto wie nic złego nie zrobiłem ze byś temat o mnie pisał jak masz do mnie problem to na pw a nie robisz szum na forum że by dymy były masz problem ze sobą widzę  nie Pozdrawiam  i sam masz swój świat i nie mam zamiaru przejmować się twoim postem śmiesznym mam inne problem niż ty i twoje robienie szumu o reakcję kupa tyle co mam do powiedzenia i ignoruje cię na forum I nie będę Ci dawał  żegnaj 

 

 

@ drennintelegetny jestem jak mnie nie znasz to mnie nie poniżaj bo ja cię nie oceniam twoje poziom rozumu czy myślenia czy się nie śmieję czy masz problem czy nie każdy ma wady i zalety , nie musisz mnie lubić ale traktować się szacunkiem i reaguję bo mnie to boli jak osoba która nigdy nie gadałeś ze mną na ts3 a tak oceniasz siebie zacznij ignorować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze pora aby ktoś z mostu napisał prawdę xD

 

Nie od dziś wiadomo, że nie należy on do inteligentnych i posiada już strój płetwonurka, aby dobrze wchodzić innym w dupki.

Tylko kogo to obchodzi i po co o tym pisać? Jest jaki jest i każdy z tym żyje, nauczyliśmy się go ignorować i problem sam ustąpił. 

 

@empi^(ty jesteś jeszcze gorszy, i w zasadzie obaj moglibyście sobie przybić piątkę. Non stop obgadujesz innych i szukasz problemów, jesteś zwykłym bezczelnym gówniarzem, który chyba dawno nie dostał listwy od taty na dupkę. G tu zrobiłeś, jesteś toksyczny, a jeszcze masz czelność innym wypominać  hipokryto.

 

Weź stąd idź wpizdu i nie denerwuj ludzi, ja na miejscu Patryka już dawno bym cię stąd odesłał z banem za te ciągłe prowokacje i podrzeganie do kłótni.

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ktoś tutaj bardzo odleciał, a mianowicie mowa o tobie @ drenn , także odpowiem ci potem na to co napisałeś edytując ten post. ;)

Edytowane przez empi^(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ RumcajsJumperproszę o zamknięcie tematu robi się spam nie potrzebne takie szumy zamiast na pw wyjaśnić to kolega szuka zaczepki ze było o nim głośno i że by na niego spojrzeć na  ofiarę bo kupę dostał pod postem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie