Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na admina snuffy


Xdpawcio

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę: Xdpawcio

 

 Nick gracza oskarżonego+SID (można sprawdzić wpisując "status" w konsoli) : snuffy ,sid niemam bo wyszedłem z serwera

 

Powód skargi: Sytuacja wyglądała tak ze wydałem polecenia. Przy komendzie powtórz je powtórzyłem i zabiłem admina snuffy za to ze niebył krok przed celą. Po tym admin dał mi niesłusznego bana na Ct z powodem "Nie Ogarniasz " i twierdził ze chce se ponabijać fragi . Nie była to 1 runda a że były bunty co runde to nie musiałem karniakować. A jeśli administracja już uważa ze zrobiłem fk to ban według mnie za 1 fk nie powinien być na ct tylko :

2.6 CT nie może zabijać więźniów bez powodu (FreeKill [FK]. (Ban od 5 minut do 3 godzin)  według regulaminu oczywiście 
 

 

Dowód(świadkowie/Demo/Screen): http://800388.node28.pukawka.pl/hltv-2110241518-jb_metal-1635081480-1635082800.zip

 

Czas zdarzenia: jb_metal godzina gdzieś około 15:30 czas na demku sytuacji 9:22

 

Pozdrawiam Xdpawcio

Edytowane przez Xdpawcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosząc się do skargi niejednokrotnie widziałem @Xdpawcio jak bezczelnie grasz na "fragi" i dzisiaj na mapie jb_metal po raz kolejny to pokazałeś. Sytuacja wyglądała tak, że były bunty i rozumiem, że nie dawałeś karniaków z tego powodu w rundach kolejnych. Najśmieszniejsze jest to, że wydałeś identyczne polecenie w dwóch rundach pod rząd, gdyż wiedziałeś, że jest grupka osób, która nie wiedziała, że nie można kucać na bezruchu do odwołania. Później zacząłeś zabijać za to, że mieliśmy zrobić krok przed cele. Niektórzy, w tym ja, stali troszeczkę dalej, ale nadal staliśmy przed celami. Nie pomyślałeś o tym, że chcieliśmy stanąć troszkę dalej, żeby nie blokować innych? Jednak Ty postanowiłeś nas pozabijać. Był to tylko pretekst do tego, żeby sobie nabić więcej fragów. Ja rozumiem, że chcesz sobie pofragować, ale to już była przesada i ja nie będę pozwalać na takie wybijanie graczy. Jeżeli właściciele i opiekunowie się ze mną nie zgadzają, to przyjmę to na klatę. Przede wszystkim nie jesteś sam na serwerze tylko był wtedy pełny serwer i przybyło sporo nowych graczy. Większość się na Ciebie skarżyła co Ty wyprawiasz i tym graczom trzeba było tłumaczyć za co w ogóle byli zabijani, gdyż tego nie rozumieli. Wydawałeś sprzeczne ze sobą polecenia, więc wcale się nie dziwię, że nowi gracze nie do końca rozumieli o co chodzi. Jak potrzebujesz sobie pofragować to zapraszam na inne serwery naszej sieci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się był pełen serwer prawie a jeśli 2 rundę pod rząd wydaje takie same polecania a w 1 rundzie jak je wydałem mówiłem za co zabijałem to chyba gracze nowi co ich zabiłem mogą zrozumieć że na tym poleceniu tego nie można robić. A co do stanięcia po wyjściu z cel można było stanąć obok wejścia do celi a nie np naprzeciwko wejścia . A za krok przed cele zabiłem tylko ciebie resztę za to ze byli w celi albo ze kucali na bezruchu do odwołania .

Edytowane przez Xdpawcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu demka stwierdzam, że ban przesadzony @Xdpawcio nie zrobił nic takiego aby owego bana otrzymać.

Krótki opis:

W poniedziałek gracze się zbuntowali.

We wtorek Pawcio wydał Polecenia Krok przed cele, bezruch do odwołania na kucaka, powtórzył 3 razy oraz uświadomił graczy czemu zostali zabici. (To nie są sprzeczne polecenia jak @ snuffy napisałeś) Gdyby prowadzący powiedział Bezruch do odwołania oraz kucnij przytrzymaj do odwołania to w tedy można uznać te polecenia za sprzeczne. 

Po zabiciu "Nowi" gracze nie szczędzili języka no i nie oszukujmy się powinno im się zwrócić uwagę na zachowanie, zamiast zwalać wszystko na prowadzącego.

Jeżeli chodzi o późniejszą sytuacje, że zamiast kroku zrobiłeś 2 teoretycznie i praktycznie miał cię prawo zabić, ale to już była lekka przesada.

 

Wiem, że takie zabijanie szczególnie nowych graczy którzy jeszcze do końca nie znają regulaminu jest nie w porządku aczkolwiek po to jest /regulamin aby tacy gracze poświecili przynajmniej 2 minuty na przeczytanie go.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeanalizowałem nagranie z HLTV.

 

to tak, po pierwsze nie jednokrotnie wyrażałem swoją opinię, że nie przyjmuje banów na CT z powodem typu "nie ogarniasz" , ma być jasny i konkretny powód typu : Mass FK / Brak Mikrofonu / Nieznajomość regulaminu itd.

 

Po drugie nie raz zwracałem uwagę o kulturę Adminów/Strażników na serwerze i tym razem upominam ostatni raz. Nie zwracamy się do graczy " Ciebie już chyba pojebało do reszty".

 

Po trzecie co do samej skargi i bana, proszę stosować się do taryfikatora, uważam tak jak @ ViruOff , że zabicie gracza @ snuffy to była przesada, lecz za to nie należy się ban na CT, tylko ban czasowy.

 

Długo się zastanawiałem nad modernizacją dwóch punktów regulaminu, oglądniecie tego nagrania z HLTV, przekonuje mnie aby te punkty zrealizować przynajmniej na próbę, gdyż uważam, że dzięki nim skończy się trolowanie CT'ków oraz fragowanie. Mianowicie:

 

2.9 Strażnik ma prawo zabić więźnia, który nie wykonuje poleceń, bądź wykonuje je nieprawidłowo.
Na
2.9 Strażnik ma prawo zabić więźnia, który nie wykonuje poleceń lub próbuje się buntować.
2.9a Strażnik ma prawo zabić więźnia po wcześniejszym strzale karnym, który wykonuje polecenia nieprawidłowo.

 

oraz 

 

2.21 Prowadzący ma obowiązek powtórzenia pierwszego polecenia, które następuję przy otwarciu cel jeśli zostanie o to poproszony komendą /powtorz.
Na
2.21 Prowadzący ma obowiązek powtórzenia pierwszego polecenia, które następuję przy otwarciu cel jeśli zostanie o to poproszony komendą /powtorz, natomiast osoba prosząca ma zachować bezruch do powtórzenia polecenia.(Komenda powtórz nie zwalnia innych graczy z wykonywania poleceń! )

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie