Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane odwołanie


RIDE!

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*:HUBSON
IP / Steam ID*: 'STEAM_0:1:151960587'
Admin banujący: Oxymen2
Data i godzina otrzymania bana*:  23.10.2021 około 18:10
Runda:
Serwer*: FFA
Powód: Czitowanie
Link do demka*:
Wycinek z konsoli*
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.CSowicze.pl
[AMXBans] Powod: 'Czitowanie'
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:151960587'
[AMXBans] Twoje IP:
[AMXBans] ===============================================
Krótki opis sytuacji*: Wchodze na serwer, pierwsze runda, dostaje bana za czitowanie, co jest dla mnie conajmniej niezrozumiałe

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

 

Bana dostałem za " czitowanie " teraz nagle, ze wiem, za co dsotałem mimo, ze nie czitowałem? halo cos tu jest nie tak ? 

 

UB dostałeś ;) ban został zmieniony. 

Wiesz dokładnie za co dostałeś owego bana. Tyle dodam tyle ujmę w tym temacie.  

 

jakbym wiedział za co, to bym nie pisał odwołania. 

 

@ OxyMen2 proszę o konkretną odpowiedź.

 

ps. 
Connecting to 51.83.215.40:27015...
Connection accepted by 51.83.215.40:27015
You have been banned from this server. 

 

nadal jestem zbanowany ;) 18:43 

 

 

 

 

@ xavjer Ban na serwerze wiem z jakiego był nałożony, jak najbardziej słuszny, aczkolwiek dodajcie poprawkę że w 2.11 że to się tyczy waszego serwera, a nie wszystkich na sieci

2.11 Działanie na szkoda serwera i wizytówkę Ban permenanty. ->  2.11 Działanie na szkoda serwera i wizytówkę  - Ban permanentny na serwerze 

 

Wszyscy wiecie za co dostałem bana tylko nie ja, prosze o konkretną odpowiedź w dalszym ciągu.

 

@ OxyMen2 

@Boski Z Polski @ xavjer   @ Mechu @empi^(  W regulaminie serwera jak i to że zostało uzgodnienione że osoby które będą szkodzić serwerowi odrazu zostają nagrodzone banem gdzie nie wejdą już na serwer. 

Nie będziemy się z takimi patyczakami się bawić. Nie podoba się jest serwer FFa. Jest dd2 i wiele więcej sami szkodzicie se na swoje konto. Każda osoba która łamie przepisy i szkodzi na wizytówke serwera lub wyzywa kogoś w administracji leci z automatu. 

Nie ma żadnego kolesiostwa !

Dziękuję za uwagę.  

 

????

 

Proszę mi powiedzieć w jaki sposób szkodzę serwerowi lub gdzie obraziłem kogoś z administracji ? 

 

@ OxyMen2 jakie zachowanie ? Po to napisałem odwołanie zeby sie dowiedzieć, co to za argumenty w ogóle? 

 

"Nie będziemy się z takimi patyczakami się bawić." - tolerowanie jest takie publicznie obrażanie graczy ? 

Edytowane przez Hubson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UB dostałeś ;) ban został zmieniony. 

Wiesz dokładnie za co dostałeś owego bana. Tyle dodam tyle ujmę w tym temacie. 

@ Hubson na ffa już nie pograsz sobie . Za swoje zachowanie.  

 

Temat do zamknięcia @ UB Team CS 1.6

 

@ Mechu Nie twój interes ;)

Zmienić bana można na różny sposób. Wyższa inteligencja w tym.

 

 

@Boski Z Polski @ xavjer   @ Mechu @empi^(  W regulaminie serwera jak i to że zostało uzgodnienione że osoby które będą szkodzić serwerowi odrazu zostają nagrodzone banem gdzie nie wejdą już na serwer. 

Nie będziemy się z takimi patyczakami się bawić. Nie podoba się jest serwer FFa. Jest dd2 i wiele więcej sami szkodzicie se na swoje konto. Każda osoba która łamie przepisy i szkodzi na wizytówke serwera lub wyzywa kogoś w administracji leci z automatu. 

Nie ma żadnego kolesiostwa !

Dziękuję za uwagę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, OxyMen2 napisał:

UB dostałeś ;) ban został zmieniony. 

Wiesz dokładnie za co dostałeś owego bana. Tyle dodam tyle ujmę w tym temacie. 

@ Hubson na ffa już nie pograsz sobie . Za swoje zachowanie.  

 

Temat do zamknięcia @ UB Team CS 1.6

 

@ Mechu Nie twój interes ;)

Zmienić bana można na różny sposób. Wyższa inteligencja w tym.

 

 

@Boski Z Polski @ xavjer   @ Mechu @empi^(  W regulaminie serwera jak i to że zostało uzgodnienione że osoby które będą szkodzić serwerowi odrazu zostają nagrodzone banem gdzie nie wejdą już na serwer. 

Nie będziemy się z takimi patyczakami się bawić. Nie podoba się jest serwer FFa. Jest dd2 i wiele więcej sami szkodzicie se na swoje konto. Każda osoba która łamie przepisy i szkodzi na wizytówke serwera lub wyzywa kogoś w administracji leci z automatu. 

Nie ma żadnego kolesiostwa !

Dziękuję za uwagę. 

Kto pytał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie, z racji, że zostałem oznaczony, to się wypowiem. 

 

Godzinę temu, OxyMen2 napisał:

W regulaminie serwera jak i to że zostało uzgodnienione że osoby które będą szkodzić serwerowi odrazu zostają nagrodzone banem gdzie nie wejdą już na serwer. 

Nie będziemy się z takimi patyczakami się bawić. Nie podoba się jest serwer FFa. Jest dd2 i wiele więcej sami szkodzicie se na swoje konto. Każda osoba która łamie przepisy i szkodzi na wizytówke serwera lub wyzywa kogoś w administracji leci z automatu. 

 

 @ RumcajsJumper już niejednokrotnie pisał, że nie macie banować osób przez bansa, które waszym zdaniem, szkodzą serwerowi, a macie dawać bany w pamięci serwera. 

 

Pozdro 

 

Dla przypomnienia:

 

Edytowane przez Boski Z Polski

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę również się wypowiedzieć ponieważ zostałem oznaczony

4 godziny temu, Boski Z Polski napisał:

@ RumcajsJumper już niejednokrotnie pisał, że nie macie banować osób przez bansa, które waszym zdaniem, szkodzą serwerowi, a macie dawać bany w pamięci serwera. 

I miałeś się tego trzymać, dałeś bana do bansa, po czym usunąłeś go i dałeś go zapewne w banned.cfg (ban na serwerze)

Nie jest to pierwsza sytuacja gdzie zmieniacie/usuwacie bany w bansie i było to już wypominane

@ Opiekun UBTeam CS 1.6 czekam na decyzję, w tym przypadku z racji że amxbans to twoja część i miało się to nie powtarzać

 

Ban na serwerze wiem z jakiego był nałożony, jak najbardziej słuszny, aczkolwiek dodajcie poprawkę że w 2.11 że to się tyczy waszego serwera, a nie wszystkich na sieci

2.11 Działanie na szkoda serwera i wizytówkę Ban permenanty. ->  2.11 Działanie na szkoda serwera i wizytówkę  - Ban permanentny na serwerze

Jednocześnie sprecyzuj tego typu sytuacje, działanie na szkodę wizytówki jest zbyt wyuogólnione, jak np. w tego typu przypadkach

 

 

Edit1. - Po pewnym czasie pomyślałem nieco nad tym punktem 2.11, powinien być(nie musi, to moje zdanie) dodany kolejny punkt w którym będzie dokładniej opisana dana sytuacje i przyszłe kolejne takowe, coś na wzór takiego punktu:

2.12 - Działanie na niszczeniu opinii, prowokowania administracji w sprawach indywidualnych, wymuszanie na administracji - Perm na Serwerze

a punkt 2.11 powinien zostać, odebrałem go nieco inaczej, ergo NIE BŁĘDNIE

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gracz_odbanowany_csowicze2021.png

Z bansa odbanowany. Jeżeli właściciel serwera zdecydował, że nie chce Cię na serwerze nadal Ci bana w pliku. Nie ma podstaw zbanowania Cię na całą sieć. Cała ferajna z posta która robiła zbędny spam dostała nagrody w postaci warnow.

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie