Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Skarga OS[A]


Maryjan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym złożyć skargę na użytkownika TS @ os[A]
Sytuacja miała miejsce wczoraj ok godziny 22:10
Wszedł zaczął wyzywać Mnie od najgorszych dostał bana na 5 na ochloniecie od @Sonka.
Po Krótkiej naradzie na Grupie adminow Ts3 za slowa wypowiedziane Zostal ban przedluzony
Pisze Tą skargę zeby większe gorono osob sie dowiedziało zeby uwazac na tego osobnika.
Mam nadzieje ze, jakieś konsekwencje zostaną wyciągnięte od tego pana. 
Dziękuje pozdrawiam

Świadkowie
@Takim
@Gremar
@SonkaViceMiss
@ ProskaTers
@HubSoN =)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajmijcie się lepiej tymi co wchodzą do nas na grupę TSa czy serwer z tego Waszego śmiesznego "niebo" i prowokują.... Po czym to my dostajemy bany :XD:
My robimy swoje, nie wpierda*** Wam się ale ile można, macie po 10 lat i chcecie się kłócić jak dzieci w piaskownicy? Odbijanie piłeczki....
A tutaj dowód, że byliśmy w swojej grupie a nick "mis kolorowy" wbił z Sonka i zaczeli prowokować po czym my(szubi i ja) dostajemy bany... fu*k LOGIC
1634980565896.jpeg

sygnForum.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak was zaczal prowokować? Tym że powiedział że serwer wam wyjebalo ? Ogarnij sie chłopak, bo ładnie ci odj***ło

Zacząłeś cisnąć go jak szmate co nawet jedna osoba z waszego grona to potwierdziła 

Edytowane przez dsk4rav
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat_zamkniety2_csowicze2021.png

Temat nie uznany jako skarga a informacja dla innych by "uważać". Użytkownik dostał swoją karę. 

 

@ os[A]jak masz jakieś problemy z kimś to masz od tego konkretne działy oraz kontakt z wyższą administracja. 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie