Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [Games Support] drenn


drenn

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: @ drenn


Imię: Damian


Wiek: 29


Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: hmm 2-3 godziny dziennie, właściwie zaglądam sobie co 15-20 minut.


Czy pracowałeś już na takiej posadzie?: Można uznać, że tak. Tworzyłem artykuły o grach w stronie internetowej poswięconej tej tematyce, za co adminiatracja nadała mi tam tytuł redaktora.


Opisz siebie: Cichy, żyjący w swoim świecie duży dzieciak. Obce światy to moja odskocznia od trudów codzienności i chętnie się w nie zanurzam po pracy i gdy dzieciaki śpią. 

Moim drugim zainteresowaniem jest prawo o ruchu drogowym, które lubię zgłębiać. 


Dlaczego akurat Ty?: Ponieważ praktycznie już zajmuję się tym działem.

Lubię wyszukiwać informacji oraz różnych nowinek o grach, chętnie też dzielę się niektórymi odkryciami. Regularnie sprawdzam czy pojawia się opcja na darmową produkcję, jednak co ważne- udostępniam każdą możliwość,  a nie tylko wielkie i rozdmuchane hity.

Dziś zauważyłem nieco błędów w części tekstów i chciałbym je poprawić, a taką możliwość daje właśnie ta posada.

 

Co więcej, liczę na to, że uda mi się zwiększyć zainteresowanie tym działem. Niestety obecnie zwiedza go raptem kilka osób, z racji tego, że jest niemal na samym dole strony. 

Mam nadzieję, że ciekawostki o grach, takie jak np. ostatnia o grze Doom dokonają tego.


Kontakt: Oczywiście wiadomość prywatna w forum, którą preferuję. Ewentualnie można w poprzez Steam lub gg, które są podane w moim profilu.

Edytowane przez drenn
Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak 

 

+ aktywność 

+ chęci 

+ doświadczenie 

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do takiej kandydatury nie trzeba się zastanawiać..

 

+ mnóstwo artykułów na forum co świadczy o tym, że lubi to robić

+ wiek (ogarnięty dorosły chłop)

+ zaangażowanie w swoje artykuły, czytałem już nie jeden i są one pisane własnoręcznie, źródło zawsze oznaczone a nie kopiuj wklej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podanie_przyjete_csowicze2021.png

Zgłoś się do mnie w celu dogrania paru szczegółów ;) 

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie