Skocz do zawartości

Zablokowane Podanie o administratora (prdxq)


prdxq

Rekomendowane odpowiedzi

                                                                                                                      SlawekOG - .devGaming - Tradycyjna rozgrywka RolePlay w nowoczesnym wydaniu!                                                                                                                                                    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że mam już admina tutaj to pozwolę sobie się wypowiedzieć. Pamiętam Twój nick z serwera, ale Twoja osoba jakoś specjalnie nie zapadła mi w pamięci w związku z tym byłym w stanie Cię poprzeć, natomiast osobiście nie przepadam za tak młodą administracją. 

 

Jeżeli ogarniesz składkę na serwer i faktycznie ogarniasz SM to nie mam nic przeciwko, żebyś był adminem - jedynie obyś się sprawował i miał poukładaną kulturę osobistą :)

 

EDIT: 
Tak wgl to na serio ile masz lat? Po glosie dalbym Ci wiecej... I szczerze troche wkur****sz sie jak nie udaje Ci sie zabic xd

Edytowane przez Samael

𝕵𝖊𝖘́𝖑𝖎 𝖑𝖚𝖇𝖎𝖘𝖟 𝖔𝖉𝖉𝖞𝖈𝖍𝖆𝖈́ 𝖕𝖊ł𝖓𝖆̨ 𝖕𝖎𝖊𝖗𝖘𝖎𝖆̨ – 𝖟𝖔𝖘𝖙𝖆𝖓́ 𝖜𝖎𝖐𝖎𝖓𝖌𝖎𝖊𝖒, 𝖆 𝖓𝖆𝖏𝖑𝖊𝖕𝖎𝖊𝖏 𝖜𝖎𝖐𝖎𝖓́𝖘𝖐𝖆̨ 𝖐𝖔𝖇𝖎𝖊𝖙𝖆̨, 𝖇𝖊̨𝖉𝖟𝖎𝖊𝖘𝖟 𝖔𝖉𝖉𝖞𝖈𝖍𝖆ł 𝖉𝖜𝖎𝖊𝖒𝖆.

RMvI13s.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.10.2021 o 15:56, Samael napisał:

Jako, że mam już admina tutaj to pozwolę sobie się wypowiedzieć. Pamiętam Twój nick z serwera, ale Twoja osoba jakoś specjalnie nie zapadła mi w pamięci w związku z tym byłym w stanie Cię poprzeć, natomiast osobiście nie przepadam za tak młodą administracją. 

 

Jeżeli ogarniesz składkę na serwer i faktycznie ogarniasz SM to nie mam nic przeciwko, żebyś był adminem - jedynie obyś się sprawował i miał poukładaną kulturę osobistą :)

 

EDIT: 
Tak wgl to na serio ile masz lat? Po glosie dalbym Ci wiecej... I szczerze troche wkur****sz sie jak nie udaje Ci sie zabic xd

  Fr mam 14 lat , na dole przesylam ksiazke dziecka .  Niestety gra wkurza coraz bardziej , ale i tak jest zecydowanie lepiej do poprzedniego tygodnia :D

  image.png.ef7e83390e4484dcc4c69aa4ac655ad2.png

                                                                                                                      SlawekOG - .devGaming - Tradycyjna rozgrywka RolePlay w nowoczesnym wydaniu!                                                                                                                                                    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, takko napisał:

mogles pesel jeszcze dac xd

 

kurwdus lubie cie

 

 

na tak

 

+/- wiek

+sm

+sioe chlopok stara od od roku

 

 Tez cie lubie Jakubie :))

                                                                                                                      SlawekOG - .devGaming - Tradycyjna rozgrywka RolePlay w nowoczesnym wydaniu!                                                                                                                                                    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podanie_przyjete_csowicze2021.png

@prdxqpo 1: nie spamuj w swoim podaniu, ostrzegam Cię słownie.

po 2: zgłoś się do mnie na fb/steam w celu dogadania szczegółów. 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie