Skocz do zawartości

Zablokowane skarga Shock ;d


Ejvon

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę: Ejvon Nick gracza oskarżonego+SID (można sprawdzić wpisując "status" w konsoli) :  Shock Powód skargi: chciał żebym zgłosił skargę to zgłoszę zabił mnie na zabawie jak wylosowałem freedaya a inna osoba wylosowała zabawę ''dzieci wojny '' chciałem żeby mi dał freedaya na następny dzień lecz  nie dał Dowód(świadkowie/Demo/Screen):  możliwe ze nie ma żadnych świadków   Czas zdarzenia:  19.10.2021    godzina 20-20.15 mapa: jail_galaxy

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na serwerze i taka sytuacja miała miejsce, a z racji że dobrze regulaminu nie znam nie odzywam się czy shock zrobił dobrze czy zrobił źle 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ZjaranyJelen napisał:

Jak nie ma świadków teoretycznie nie ma tematu. Chyba, że admin się przyzna. Tak to jest słowo za słowo i do niczego to nie prowadzi. 

 Od tego jest nagranie z HLTV.

 

To tak:

Po 1. skoro miałeś FD i wiedziałeś jaka jest sytuacja, nie rozumiem po co wchodziłeś do pomieszczenia gdzie było wiadomo byli CT, a przy zabawie Dzieci Wojny było to pewne, że Cię zabiją

Po 2. Jasno i wyraźnie wyświetlił się komunikat " ***JailBreak*** Klawisz Shock zabił Freeday'a Ejvon "

 

Jedyne punkt w regulaminie, przez który można odnieść się do sprawy to :

2.13 W momencie przypadkowego zabicia więźnia, strażnik jest zobowiązany do ożywiane gracza. Jeśli strażnik nie zauważył i nie ożywił więźnia, zobowiązany jest  podarowania tej osobie następnego dnia FreeDay’a.

 

Free Day może poruszać się po całej mapie z wyjątkiem Gun Room'u , przy zabiciu regulamin mówi, że powinieneś dostać Free Day'a następnego dnia, lecz niesstety ewidentnie się podłożyłeś a Free Day nie powinien przeszkadzać w zabawach oraz prowadzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • aDk odblokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie