Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Podanie O Admina


Fenix Gru

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Dawid
Wiek: 28
Nick z gry: Fenix Gru
Link do profilu GT na serwerze: https://www.gametracker.com/player/Fenix Gru/137.74.5.146:27015/
Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198081011105/
Steam ID: STEAM_1:1:60372688

Czy posiadasz status PRIME?: Tak
Dlaczego Ty?: Gram Sporo Czasu z rana jak i wieczorkiem myślę przyda wam się para rąk Do bonowania ludzi prosto i na temat sporo ludzi wchodzi gra na No prime grają nawet po 2  /3 dni bo trafiają jak nie ma Admina a ja ? Ja cały czas jestem :D 
Ile grasz dziennie?: 3 do 7 h
Składka członkowska 10zł/msc (TAK/NIE): Tak
Znajomość sourcemoda (0/5): 3/5 ale bez problemu się podszkolę :) 
Kontakt: FB
Czy zapoznałeś się z taryfikatorem kar i regulaminem serwera? (TAK/NIE): Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+Wiek 

+Składka 

+Czas 

+Prime 

 

+/- Sm 

+Wyrażasz chęć poprawy swoich umiejętności 

 

 

Ogólnie według mnie jak mało która osoba zasługujesz na tak odpowiedzialne stanowisko, jakim jest bycie administratorem, chociażby dlatego, że jesteś osobą powszechnie znaną oraz szanowaną, która bardzo dobrze rozpoznaje cheaterów, jesteś również jedną z najbardziej aktywnych osób na serwerze, świadczy o tym, choćby zajmowana przez Ciebie wysoka pozycja w rankingu TopTime. Moim zdaniem w administracji przydałaby się taka osoba jak Ty, chociażby dlatego, że grasz w dość wczesnych godzinach, w których żaden inny obecny administrator nie gra przez co nie byłoby już takich sytuacji, że w przypadku np. wejścia cheatera na serwer o godzinie 11, w godzinie, o której zazwyczaj obecna administracja jest w szkole/pracy byłbyś Ty i mógł od razu rozwiązać problem. A więc, jestem jak najbardziej na TAK.

Edytowane przez artcik0009

 

   

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+wiek
+składka
+czas, nie ma chyba życia poza serwerem skoro tyle siedzi na serwerze dziennie, ale na role admina własnie to jest dobre
+prime


Jestem za okresem próbnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+Wiek

++GT

+Prime

+Składka

+/- Cos mi sie wydaje ze wdałeś sie kilka razy w konflikt pomiędzy graczami ale może  być ze sie mylę

Jestem za okresem Probnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+wiek

+gt

+- sm 

Jestem za okresem próbnym ale musisz zacząć się trochę hamować bo często jak zginiesz to przeklinasz czasem nawet obrażasz

 

 

500x200.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie