Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Luźna propozycja


Luis Enrique

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, przychodzę do was z propozycją dotycząca regulaminu UBT 1.6 a dokładniej wprowadzić zasadę taką, że jeśli dana osoba dostaję ssy 4 raz lub więcej admin banujacy  byłby zobowiązany do rozpisania demka na tę osobę (później weryfikacja przez członka ubt tak jak w przypadku bana za czitowanie lub w dziale zgłoś). Wydaję mi się że to byłoby fer w stosunku do graczy banowanych bo skoro dany gracz dostał juz minimum 4 razy ssy to admin banujacy musiał uważać że coś ma.

Z doświadczenia wiem że często ludzie robią ssy ludziom których uważają za lepszych aby "pozbyć" się ich na pewien czas, a jak dobrze wiemy dużo ludzi ma problem z rozpisaniem demka więc wtedy pomyśli nad ssami bezsensownymi.

 

Pozdrawiam

El Jokeros

 

HatefulScratchyBarebirdbat-size_restricted.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, drenn napisał:

Szczerze, to od tego powinien być opiekun, a nie pkt. regulaminu. 

Też jestem tego zdania, dodatkowo twierdzę że większość adminów by po prostu nie banowała ( niestety poziom jest bardzo niski )

ORNreJm.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia wiem, że to bardzo zły pomysł. Adminom nie chcę się rozpisywać demek lub po prostu nie potrafią. Taki zapis spowoduje, że admini nie będą zbyt chętni do tego. Moim zdaniem, to właściciel serwera powinien wymagać tego lub nie wymagać. Wszystko zależy od niego. 

 

Ja to mam lekko kontrowersyjny pogląd ponieważ moim zdaniem, to ubt powinno rozpisywać demka. Tak wymagali na pewnej sieci, na której zaczynałem przygodę jako ubt i strefa banów działała znakomicie. 

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja bez sensu. 

 

Jeżeli admin ma problem z jakimś graczem to wystarczy, żeby się poświecił i nagrał demo z całej mapy a później wysłał je do któregoś z ubt jeżeli sam nie będzie w stanie tego rozpisać. Chłopaki nigdy nie odmawiają pomocy ;p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie wszystko fajnie, wychodzisz z jakąś nową propozycją i chwała Ci za to. Jednak pomysł do kitu moim zdaniem, nie sądzę aby admini byli tacy chętni do rozpisywania demek tym bardziej osobie, która tych banów dostała już kilka. 

Wiem, że taki sposób "pracy"  niestety się nie sprawdzał. Jeśli ktoś ma jakieś podejrzenie co do danego gracza, sam powinien ruszyć swoje cztery literki i usiąść, nagrać demo i rozpisać tak jak Pan Bóg przykazał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłbym jak najbardziej za bo wielokrotnie widziałem na serwerach sytuację w których admini dają ssy, nie patrząc czy dany gracz już wcześniej takowe miał

A gdy powie się żeby rozpisał demko to nagle brak chętnych do zbanowania, bojąc się/brak umiejętności rozpisania 

Błędy podczas rozpisywania demek nie kończą się degradacją, gdzie mógłbym tutaj wpisać poprzednią wcześniejszą administrację FFA, która ewidentnie miała z tym problem 

 

Z autopsji wiem, że wtedy admini nie będą chcieli banować gracza, ogólnie na tak bo wielokrotne dawanie ss'ów nic nie wykaże 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o zmiany w regulaminie to tylko i wyłącznie należy kierować sprawę do Opiekun UBTeam CS 1.6 . Sam też byłem na innej sieci jako UBT i nie sprawdza się jak to xavjer  napisał że admini będą Ci rozpisywać demka. 
Jeżeli jedna i ta sama osoba dostaje parę banów za ss'y to widać że jednak potrafi się kryć albo źle są sprawdzane ss'y. A rozpiski demka pozostają zadaniem UBT oraz adminów w momencie bana za czitowanie. 

 

Wypowiedź się proszę .:TR@kToR:. jak Ty to widzisz ;) 

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że jeśli gracz dostaje 3x ssy, to kolejne bany jeśli takowe ktoś chce dać powinny być tylko na podstawie dema. Skoro ssy kilka razy nic nie wykazały, to czemu kolejny raz mają coś wykazać? Poza tym to trochę lenistwo adminów skoro widzą, że ssy nic nie dają w przypadku konkretnego gracza, a mimo tego dalej je robią zamiast nagrać demo i je rozpisać/przejrzeć/dać do oceny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściciele/Opiekunowie serwerów powinni sprawdzać doświadczenie admina, jestem przekonany, że znajdzie się paru adminów co mają problem pova nagrać. 
Niejednokrotnie spotkałem się z sytuacją gdzie zbanowałem gracza na DD2 za full aimbota, a wchodzę w bansa i ten sam dostaje na  FFa screeny. 
Moim skromnym zdaniem wprowadzenie takiego pkt. regulaminu spowoduje rezygnacje/degradacje bo nie będą mogli poradzić sobie z demkiem i po prostu admini będą bali się banować.
Polecam od siebie dodać na każdym serwerze automatyczne demka co przy zbanowaniu gracza ułatwi nam pracę jeśli admin nie będzie w stanie rozpisać demka wtedy sprawdzi UBT.
Robienie ssów w 2k21 roku bez sensu... każdy cheat ma AntySS, a żeby sprawdzić czy dany grać posiada inne modele broni/ESL wystarczy zrobić raz screeny.

Tak jak parę osób wyżej wspomniało skoro admin jest "leniwy" lub nie potrafi rozpisać demka dlaczego pełni taką funkcje? Rozpisanie demka przez admina to powinna być podstawa by dostać ową funkcje. Robota dla Opiekunów serwerów by sprawdzić kandydata czy się nadaje, a potem płacz, że tylko screeny lecą :)) 

2 godziny temu, ferstel napisał:

Jeżeli jedna i ta sama osoba dostaje parę banów za ss'y to widać że jednak potrafi się kryć albo źle są sprawdzane ss'y.

Pamiętajmy też, że istnieją gracze co potrafią grać, a jak admin nie ma doświadczenia wali screeny na ślepo.. 

 

6 godzin temu, misiek223 napisał:

Jeżeli admin ma problem z jakimś graczem to wystarczy, żeby się poświecił i nagrał demo z całej mapy a później wysłał je do któregoś z ubt jeżeli sam nie będzie w stanie tego rozpisać. Chłopaki nigdy nie odmawiają pomocy ;p 

Myślę, że wystarczy zrobić tak jak napisał @ misiek223 i po sprawie. 

 

Podsumowując wgrać plugin do automatycznych demek i zamiast robienia screenów 4 raz tej samej osobie odesłać na forum "wstaw pova na forum" itp. i będziemy mogli ocenić lub nagrajcie demko i podeślijcie nam. 

 

 

 

 @ ferstel mam nadzieję, że wyjaśnione ;) 

 

 

 

 

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat_zamkniety2_csowicze2021.png

Wyjaśnione :) 

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie