Skocz do zawartości

Zablokowane Paintball MOD - CS:GO


Doktorek*

Rekomendowane odpowiedzi

Właściciel/e: Doktorek*
Imię: Piotr
Wiek: 23
Znajomość sp (1-10): 6
Mod serwera: Paintball MOD cs 1.6
Link do GameTracker'a: 
★ [PAINTBALL MOD] ★ [CLASSIC SERWER CS 1.6] [csgo] Counter Strike Global Offensive (gametracker.com)
Czy jest wykupiona reklama?: Będzie zakupiona wraz z wystartowaniem konkursu.
Hosting: 1shot1kill
Dlaczego mamy przyjąć twój serwer?: Zauważyłem że panuje tutaj miła atmosfera od czasu do czasu przyglądam się różnym forom oraz różnym serwerom. 
Udostępniasz serwer pod konkursy?: Po dogadaniu się myślę że tak
Kontakt: Wiadomość prywatna tutaj na forum lub też STEAM - 
https://steamcommunity.com/id/DoktorekOne_/

 

 

Stworzyłem serwer ponieważ jest to mój ulubiony tryb gry a jeżeli mogę mieć ten tryb w CS:GO to postanowiłem zrobić serwer ale w stylu cs 1.6. I właśnie nadeszła chwila poszukania serwerowi odpowiedniego kąta. Który się przyjmie bez negatywnego nastawienia.

 

W planach do końca tygodnia jest zrobienie konkursu przy którym najprawdopodobniej będzie dużo chętnych zobaczymy. Nagrody będą o dużej wartości oraz główna nagroda będzie namiastką tego że każdy będzie chciał być na pierwszym miejscu.

 

Nad serwerem pracuję przeszło rok nie jest to wina mojego braku umiejętności tylko staranności, ciągłych poprawek, ulepszeń, dużo bugów które zostawiają po sobie autorzy pluginów które są do dnia dzisiejszego poprawiane lubię mieć porządek na serwerze więc dla mnie najmniejsza pierdoła jest poprawiana nawet taka która nie wnosi nic od strony grania a od strony konsoli. Ale najwięcej czasu pochłonęło mi życie prywatne. Dlatego postanowiłem wrócić z serwerem. Może ktoś będzie miał myśli a dlaczego paintball a nie inny tryb? Ponieważ kocham paintball od czasów cs 1.6 nic się nie zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jestem na tak:

- Brak takiego moda,

- Z tego co pisze autor paczka dopracowana i zadbana,

- Wiek

- Czuje potencjał :) 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka jest paczką z internetu + jakieś inne pluginy dodane wg. uznania

 

W dniu 18.10.2021 o 15:55, Doktorek* napisał:

Nad serwerem pracuję przeszło rok nie jest to wina mojego braku umiejętności tylko staranności, ciągłych poprawek, ulepszeń, dużo bugów które zostawiają po sobie autorzy pluginów które są do dnia dzisiejszego poprawiane lubię mieć porządek na serwerze więc dla mnie najmniejsza pierdoła jest poprawiana nawet taka która nie wnosi nic od strony grania a od strony konsoli. Ale najwięcej czasu pochłonęło mi życie prywatne. Dlatego postanowiłem wrócić z serwerem. Może ktoś będzie miał myśli a dlaczego paintball a nie inny tryb? Ponieważ kocham paintball od czasów cs 1.6 nic się nie zmieniło.

 

Nie pisz też takich cudów bo wchodząc na ten serwer to nie widać tam roku pracy, ale mimo to dałbym Ci tak bo się starasz, jakiś graczy tam widać od 3 dni jeśli będziesz to utrzymywał to będzie ich więcej no i przede wszystkim brak takiego moda. Sam kiedyś robiłem PB tutaj na tej samej paczce ;) lecz mi się go nie udało rozkręcić :D życzę Tobie powodzenia, bo PB w CSGO to ciężki temat..

 

@Doktorek* takie szczegóły się pisze od razu :D i wiadomo co było robione a co nie :D

@Doktorek* jak chcesz pójść na skróty to zamiast webmastera do zbierania danych o graczach wykorzystaj kento rankme i bazę danych, możesz zebrać wszystko, począwszy od killi, dead, asyst, czasu, mvp, zabójstwa z poszczególnych broni itp. a połączony plugin z bazą wrzucić na web jako wersję live :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Terrorist napisał:

Paczka jest paczką z internetu + jakieś inne pluginy dodane wg. uznania

 

 

Nie pisz też takich cudów bo wchodząc na ten serwer to nie widać tam roku pracy, ale mimo to dałbym Ci tak bo się starasz, jakiś graczy tam widać od 3 dni jeśli będziesz to utrzymywał to będzie ich więcej no i przede wszystkim brak takiego moda. Sam kiedyś robiłem PB tutaj na tej samej paczce ;) lecz mi się go nie udało rozkręcić :D życzę Tobie powodzenia, bo PB w CSGO to ciężki temat..

Nie widać roku pracy tak dokładnie nie ukrywam. Ponieważ przy tym bawiłem się z mapami usuwanie głupich memów które autorzy dodawali poprawianie skrzynek na bombsite ponieważ kulki się od skrzynek odbijały. Poprawa kolizji kulek od strony mapy dodawanie kolejnych spawnów dla graczy bo standardowo było max jak dobrze pamiętam 16 .  Efektów nie widać jasne że nie ponieważ to co jest poprawione wydaje się jak by było czysto od autora i tylko wgrać paintballa i nic wiecej pracy nie ma :) Same konwertowanie modeli mi trochę zajeło ponieważ konwertowałem osobiście z cs 1.6. Dodatkowo modele granatów tak samo konwertowałem z cs 1.6 rok czasu ale z tego 5-6 miesięcy przerwy było i może jeszcze w tej przerwie troszeczkę podziubałem. Same modele konwertowanie ich czy też poprawianie pod CS:GO mi zajęło 2 miesiące. Na obecną chwilę zostało mi do przekonwertowania model broni klasycznej z cs 1.6 oraz glock klasyczny. Teraz mam skryptera który poprawi mi błędy których ja nie mogłem poprawić ponieważ wszystkie paintballe na internecie są pobugowane. A dlaczego tak długo? Ponieważ na temat modeli byłem zielony kompletnie nic nie wiedziałem jak co i kiedy się za to chwycić. Teraz to robię z zamkniętymi oczami ale wcześniej dużo głowienia. Dodatkowo skrypt na modele postaci są losowe też z cs 1.6. 

 

Przy tym nie ośmieliłem się pobawić że swoją reklamą na texturach czy też na markerze xD

 

A co do reklamy to tak przyznam jest 100 razy ciężej rozkręcić taki serwer paintball czy zwykły only dd2. Ale postaram się zrobić co mogę i myślę że w jakimś stopniu mi się uda. 

 

@ Terrorist jeszcze tak dla twojej ciekawości :D Właśnie otrzymałem poprawiony paintball z optymalizacją kodu. Jeszcze jedna mała poprawka i sam paintball jest 100% sprawny :D

 

Teraz poszukuję webmastera który stworzy mi stronę kod konkurs która będzie zbierała dane o graczu na zasadzie konta steam oraz osoby chętne wzięcia udziału w konkursie na takowej stronie mogą się zapisać będzie top lista graczy. Będzie to na zasadzie zbierania pkt typu przegrasz na serwerze 1h dostajesz jeden pkt zrobisz 30 killi dostajesz jeden pkt vip będzie też miał z tego wieksze szanse np dla vipa bedzie 45min 1pkt zrobi 25killi 1pkt wszystko strona będzie liczyć i zrobi się top listę najwięcej pkt przegranych godzin top listę najwięcej pkt za kille oraz top listę wszystkich zsumowanych pkt.

 

@ Terrorist tylko kento jest dla mnie syfem mam strone odpowiednia pod to która pokazuje nawet w ikonach jak to wygląda ale po co? Wolę coś swojego niż czyjegoś xD

 

Inked20210106132852_1.jpg.e3a489255fc3880eb0debef5299485db_LI.jpg

Edytowane przez Doktorek*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwer_przyjety_csowicze2021.png

Po więcej informacji zapraszam na PW :)

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie