Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Wywiad z Lee123


jokerek23

Rekomendowane odpowiedzi

WYWIAD.png

Witam serdecznie całą społeczność naszego forum. W dniu dzisiejszym miałem możliwość przeprowadzić wywiad z jednym z naszych a mianowicie jest to @Lee123. Mam nadzieję, że dzisiejszy wywiad również przypadnie wam do gustu i będziecie mogli poznać go lepiej. A teraz serdecznie zapraszam do przeczytania :). Pozdrawiam Jokerek23 <3.

 

                          Redaktor :   

 @ jokerek23 jokerek.gif.c78fc18a233254eca2f109f39dcf

                      Udzielający wywiadu : 

@Lee123  imported-photo-51692.thumb.jpeg.50a9855f

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

Hejka! W dniu dzisiejszym zgodziłeś się udzielić mi wywiadu do naszej redakcji z czego bardzo się cieszę. Witam Cię serdecznie.

 

Witam cię również.

 

Na początek przedstaw się nam - Jak się nazywasz, skąd jesteś oraz ile masz lat?

 

Jestem Jakub. Mam 16 lat i mieszkam w Jastrzębiu-Zdroju - województwo Śląskie.

 

Miło mi poznać mojego imiennika :D. Jastrzębie Zdrój to chyba dość piękna miejscowość prawda?

 

Nie powiedziałbym, w co prawda mamy Park Zdrojowy i nic po za tym. Mamy też duże sukcesy sportowe, np. Mistrz Polski w siatkówce czy też w hokeju lodowym.

 

No to już jest się czym chwalić na pewno. Jesteś dość młodym użytkownikiem naszej sieci. Aktualnie za pewnie się uczysz. Jest to liceum czy technikum?

 

Jest to zawodówka hah :D.

 

O proszę. Jaki dokładnie kierunek? Wiążesz z nim jakiekolwiek plany?

 

Jest to zawód ślusarz. A czy wiąże jakieś plany? Prawdopodobnie tak, moje miasto powstało z górnictwa i ma bogatą historię w tym. Więc prawdopodobnie będę szedł na kopalnie naprawiać jakieś maszyny.

 

Wydaję się, że jest to dość ciekawa i zaraz trudna praca. Skąd u Ciebie takie zainteresowanie?

 

Poszedłem za śladami mojego ojca i za dzieciaka 5 letniego, zawsze w garażu u mojej babci robiłem coś z niczego.

 

O to na pewno masz super zdolności manualne. Co jest twoim największym dziełem jakie udało Ci się zrobić?

 

W praktyce można tak powiedzieć haha. Moim dziełem jest zrobienie noża hah.

 

O proszę. Z czego został wykonany ? Dużo czasu na to poświęciłeś?

 

Taki nóż zrobiłem z blaszki którą znalazłem i się bardzo nadawała no i nie dużo czasu mi to zajęło, bo zajęło z 3 godziny.

 

No trzy godziny to wcale jednak nie tak mało czasu. Używasz do dzisiaj tego noża czy poszedł już na straty?

 

W straty poszedł, po wykonaniu go nasz opiekun mi go zabrał haha.

 

No to nie za dobrze. Ale własną pracę masz zaliczoną ;p. Powiedz mi czym się jeszcze interesujesz poza tym o czym rozmawialiśmy?

 

Interesuję się grami i poniekąd programowaniem.

 

To by wyjaśniało dlaczego jesteś u nas na forum. Długo już grasz w Counter Strike? Skąd zainteresowanie akurat tą grą?

 

W samego Counter Strike gram od 6 lat na non-steamie, zainteresowałem się tą grą, ponieważ poznałem wiele osób dzięki niej, tych fajnych i tych niestety gorszych.

 

Zawsze się znajdzie czarna owca. Rozumiem, że grasz tylko w 1.6? Czy w GO też zdarzy Ci się zagrać?

 

Oczywiście, zdarzy mi się też w GO zagrać oczywiście turniejowe lub skrzydłowe jak mam ekipę, a na serwerach to tylko w 1.6.

 

Rozumiem. Na jakim serwerze można Cię najczęściej spotkać ?

 

Można mnie spotkać na Only DD2 od miśka223.

 

Z tego miejsca serdecznie pozdrawiamy cały serwer :). Wspomniałeś, że grałeś kiedyś non-steam. Zdarzało Ci się używać oszustw tzw. czitów? Czy nigdy nie próbowałeś?

 

Oczywiście, zdarzyło mi się raz i to tylko ten jedyny raz, ponieważ zrozumiałem, że to szkodzi społeczności.

 

Rozumiem. A co się stało, że musiałeś ich używać? Co Cię do tego skłoniło?

 

Mój skill g**** za przeproszeniem, nic nie umiałem. Więc spróbowałem raz i nawet szło jakoś.

 

To wiele wyjaśnia. Miejmy nadzieję, że już nigdy nie będziesz oszukiwać :P.

 

Nie mam zamiaru.

 

Wspominałeś także, że twoim zainteresowaniem jest programowanie. Skąd się to u Ciebie wzięło? Powiedz nam coś więcej o tym.

 

Wzięło się to z tego, że jak kolega się spytał mnie "czy pomożesz mi przy skryptach" więc się zgodziło i tym sposobem zacząłem się uczyć MTA LUA, specjalna składnia pod MTA, czyli mod do GTA SA Multiplayer.

Samo programowanie nie jest trudne, ale straciłem przy tym wiele nerwów.

 

O proszę. Brzmi to ciekawie. Ciężko jest się nauczyć programować? Zawsze kojarzyło mi się z matematyką i ciężkimi godzinami nauki.

 

Jak ja zacząłem się uczyć tego (dalej się uczę), to nic się nie udawało, teraz trochę więcej się udaje zrobić. Trzeba tylko znać angielski i podstawowe komendy. Tam w praktyce nie ma matematyki, jedyne liczby jakie są to koordynaty lub nazwa funkcji. No i oczywiście musisz też znać samo MTA, co i ja.

 

Faktycznie nie brzmi to jakoś zbyt skomplikowanie. Myślę, że jeśli ktoś ma do tego zapał tak jak ty to sobie z tym poradzi.

Wracając jeszcze do tematyki CS-a. Powiedz mi jak to się stało, że trafiłeś tutaj do nas na forum?

 

Przypadkiem tak na prawdę, szukałem serwerów JB jakiś polskich, znalazłem wasz JB którego prowadzi Polkes z Kaczorkiem i tym sposobem zawitałem u was na dłużej.

 

Miło nam bardzo, że postanowiłeś u nas zagościć na dłużej. Uważasz, że ten serwer prowadzony przez Polkesa jest w porządku? Dobrze Ci się tam gra?

 

Grało, ponieważ przeniosłem się na DD2, ale jak grałem tam to jest całkiem dopracowany. Poznałem wiele ludzi tam, ale zdarzają się takie odpały, że wyzywają itp. Także i mi się zdarzyło zwyzywać nie jedną osobę, pokłóciłem się z Polkesem oskarżałem go o niektóre rzeczy. W tym miejscu pragnę go przeprosić z całego mojego serca. Ostatnio też się pokłóciliśmy aż miał mi perma dać ale chyba tego nie zrobił. Więc Polkes jak to będziesz czytał to Cię przepraszam za wszystko co zrobiłem źle u was.

 

Myślę, że takie przeprosiny to na pewno przyjmie. Każdy z nas czasami popełnia jakieś błędy w życiu. Nie każdy jest bez winy.

 

Raz przyjął, ale stało się ponownie gdzie już nie pierdzielił się ze mną...

 

Jak dotąd nie posiadasz u nas żadnej rangi. Planujesz się starać o jakieś stanowisko czy póki co pozostaniesz przy tym co jest?

 

Posiadałem rangę admina na cs go modzie jak istniał jeszcze, ale na obecny moment chciałbym spróbować, może pójść na redaktora ostatnio się udzielam z ciekawostkami czy też recenzją.

 

O proszę. Gdzieś chyba przeoczyłem, że byłeś adminem. No miejsce w redakcji jest aczkolwiek myślę, że na początek powinieneś troszkę bardziej się wykazać na innych rangach. Ale warto próbować dopóki szansa jest.

 

Dlaczego akurat redaktor? Czujesz się dobrze w pisaniu różnego rodzaju artykułów?

 

Redaktor ponieważ myślę, że to będzie odpowiednia dla mnie rola. Czuję się dobrze, gdy piszę recenzje lub ciekawostki.

 

Rozumiem. Czy pisałeś kiedyś już kiedykolwiek swoje teksty czy wrzucane tutaj prace na forum są twoimi pierwszymi?

 

Nie pisałem, to są moje pierwsze prace.

 

Wiadomo, że musiał byś się jednak trochę poduczyć ale pewnie nie byłoby z tym problemu. Kto wie - Może kiedyś zobaczymy Cię na posadzie redaktora.

 

Możliwe, ale moje pierwsze podanie zostało niestety odrzucone więc poczekam z tym na razie.

 

Myślę, że jest to kwestia zdobycia trochę doświadczenia. Dopóki próbujesz jest szansa na osiągnięcie swojego zamierzonego celu.

 

Powoli będziemy kończyć. Czy chciałbyś może kogoś pozdrowić ?

 

Chciałbym serdecznie pozdrowić dobre mordki, a tych gorszych nie.

 

Serdecznie wszystkich pozdrawiamy. Czy jest coś co byś chciał zmienić na naszym forum?

 

W tym momencie nie, wszystko jest w porządku.

 

Miło nam to słyszeć. Czy jest coś co chciałbyś dodać na koniec naszego wywiadu?

 

Chciałbym dodać, tylko to że serdecznie przepraszam Polkesa za wszystkie szkody które zrobiłem w twojej obecności.

Na pewno przekażemy mu to poprzez ten wywiad.

Bardzo Ci jeszcze raz dziękuje, że mogliśmy Cię troszkę lepiej poznać. Cieszę się, że zechciałeś wsiąść udział w wywiadzie.

 

Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś nasze drogi się zejdą na forum. Serdecznie Cię pozdrawiam i do usłyszenia. Hej!

 

Pozdrawiam i do zobaczenia.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

 

 

W dniu dzisiejszym to na tyle. Myślę, że był to dość ciekawy a zaraz nie typowy wywiad z racji pojawiąjących się przeprosin w stronę @ polkes. Miejmy nadzieję, że zostaną przyjęte. A wam drodzy użytkownicy forum życzę miłego czytania tego wywiadu i mam nadzieję, że poznacie dzięki temu lepiej naszego użytkownika jakim jest Lee123.
Miłego dzionka i pozdrawiam Jokerek23 <3.

Edytowane przez jokerek23

9U61ktU.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czas na niszczyciela dobrej zabawy.

 

A) Sporo błędów "wziąść", "nie typowe", 

B ) Miejscowo nieestetyczne np. Dwie spacje po przecinku w ostatniej odpowiedzi, nie licząc "do zobaczenia". Chyba, że jest to wina czcionki

C) Unikaj powtórzeń ~ "Czy pisałeś teksty [...] Czy wrzucane tutaj pracę"

D) Zwroty grzecznościowe "Wy", "Ty" piszemy wielką literą.

E) Miejscowo interpunkcja do poprawy.

F) składnia do poprawy w niektórych miejscach "Bardzo Ci jeszcze raz dziękuje"  Nie lepiej brzmi "Jeszcze raz...Bardzo Ci dziękuję"?  

Liczę na poprawę przy kolejnych wywiadach, powodzonka.

 

Edytowane przez oldschool
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.10.2021 o 19:10, jokerek23 napisał:

użytkownikiem naszej sieci. Aktualnie za pewnie się uczysz. Jest to liceum czy technikum?

Staraj się unikać tak częstego używania zdań pojedynczych.

 

W dniu 15.10.2021 o 19:10, jokerek23 napisał:

Co jest twoim największym dziełem jakie udało Ci się zrobić?

Tego typu błędy logiczne nie powinny mieć miejsca.

 

W dniu 15.10.2021 o 19:10, jokerek23 napisał:

to wcale jednak nie tak mało

Tutaj należałoby usunąć słowo "wcale".

 

Ogólnie bardzo podoba mi się sama rozmowa oraz to, że jest na poziomie pomiędzy koleżeńskim, a formalnym. Dobrze, że nawiązujesz do tego co odpisuje druga osoba, zamiast cisnąć na sucho pytania.

 

Natomiast gorzej jest ze stroną estetyczną. 

Popełniasz błędy interpunkcyjne oraz logiczne, zdarzają się też ortograficzne. 

W przypadku oficjalnego tekstu, takiego jak wywiad, zwroty TY, WY należy pisać przy użyciu wielkiej litery.

 

Pamiętaj podstawowe zasady pisania artykułu:

-Nigdy nie zakładaj, że wszystko zrobiłeś dobrze.

- Przed dodaniem, sprawdź tekst dwa razy.

- Jeśli uważasz, że po sprawdzeniu jest już ok, sprawdź jeszcze trzeci raz.

 

Trzeba jeszcze nad tobą popracować, ale idzie to w dobrym kierunku. 

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość usunął z polecanych i usunął z polecanych ten temat
  • Gość zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie