Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane [Games Support] TheProShizer


TheProShizer

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania:

 

Minimum 15 lat. Add, green, plus/-

Wysoka kultura osobista. Add, green, plus

Brak warnów na koncie. Add, green, plus

Znajomość regulaminu forum. Add, green, plus

Zainteresowanie grami i prowadzeniem w działach porządku. Add, green, plus

Minimum 20 postów na forum. Add, green, plus

Umiejętność pracy w zespole oraz indywidualnie. Add, green, plus

 

 

 

 

 

Nick: TheProShizer
Imię: Karol 
Wiek: 14,5 w kwietniu 15 :) 
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: podczas lekcji zdalnych nawet i 8godzin, podczas gdy jest szkola 3godziny dziennie i wekeendy 2 godziny dziennie :) 
Czy pracowałeś już na takiej posadzie? Na posadzie game supportera nigdy ale na innych {2} forach z serwerami 1.6 i cs  go, bylem na jednej Redaktorem, na drugiej Moderatorem.
Opisz siebie: Hej mam na imie Karol, w kwietniu wybije 15 lat :) Chodze do 1 klasy liceum na profil biol-chem, interesuje sie glownie graniem w tenisa ziemnego, latanie dronami. Jestem osoba cierpliwa i umiejaca pracowac w grupie. Dorabiam sobie pracujac na zleceniach z  drona. 
Dlaczego akurat Ty?: Chciabym pomoc poniewaz nie ma aktualnie zadnej osoby na posadzie games support, chcialbym rozruszyc dzialy o cs'ie, valorancie, Gta V 
Kontakt:  Discord/Fb/Steam 

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • TheProShizer zmienił tytuł na [Games Support] TheProShizer
  • 2 tygodnie później...

Chciałbym dać mu szansę. 

 

Chce zająć się działami, którymi nie zajmuje się nitk, czyli Valorant, CS i GTA. 

Pisze w sposób zrozumiały i bezbłędny, co jest bardzo ważne w tego typu zadaniach.

 

Dodatkowo przekonał mnie do siebie dzisiejszym tekstem o Majorze w CS:GO. Był on krótki, treściwy i dobrze wyglądał. 

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem skłonny go dać na okres próbny

+ brakuje ludzi na owej randze

+ chęci

+ czas

- mała aktywność dziale

Zwiększ aktywność i będzie idealnie, post o majorze był subtelny, prosty i treściwy, przekonał mnie do wypowiedzenia się ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podanie_przyjete_csowicze2021.png

Okres próbny 2 tygodnie. Powodzenia ;) 

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie