Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Może UB?


Klusia

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, witam wszystkich wszem i obec.

 

Piszę ten temat, aby zaproponować "koło ratunkowe" dla pewnej persony - pewnie większości starych wyjadaczy znanej. :) Mowa oczywiście o @ OpoReKAlKoHoLiK, myślę, że każdy zasługuje na drugą szansę, a u tego Pana zauważyć można znaczną poprawę zachowania. Nie wiem jak to wygląda od strony administracji, aczkolwiek mnie za swoje wybryki przeprosił oraz w ostatnim czasie dużo przesiaduje na serwerze Discord gdzie można dostrzec jego zmianę. Wspierał Naszą sieć finansowo, a także na inne sposoby, więc myślę, że ściągnięcie mu tej "nikczemnej" rangi mogłoby być możliwe. Chciałby uczestniczyć w życiu forum, stąd też ten temat. Nie ma on możliwości odwołania się od "wilczego biletu" oraz wypowiadania się na Czatboxie, bo zwyczajnie nie ma do tego uprawnień dlatego ja poruszam ten temat. Mam nadzieję, że jako administracja rozważycie moją i jego prośbę.. tudzież propozycję. :)

 

#FreeOporek

 

Pozdrawiam serdecznie, wszystkiego dobrego! 

piekne.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

sygna.png.578a8aac197e6986e32fb654f07a6899.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

chodnikowy wilk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:plusjeden: Oporek jak to oporek mówi jak jest na rzeczy, nie każdemu się to podoba jak to ujmuje w zdanie, ale prawda jest prawdą.

Jak Klusia wspomniała dużo zainwestował swojego czasu w sieć i gdyby nie Oporek wiele graczy/użytkowników by nawet nie wiedziało o tej siecie.

 

:nunu:za Oporka

 

#FreeOporek 

 

Z pozdrowieniami Żarłok

 

I zapomniałem dodać aby przemyśleć nie tylko o oporku ale także o innych użytkownikach

Edytowane przez STAŚ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu taki temat w ogóle powstaje w propozycjach...

 

Ten osobnik nie bez powodu dostał @ Wilczy bilet zamiast @ Zbanowany

Wyzwiska, chamstwo, oszczerstwa, działanie na szkodę sieci itd.

 

Wilczy bilet jest po to aby nigdy więcej nie zawitały tu osobniki takiego pokroju, które są zwykłymi chamami. I podejrzewam, że cała administracja podzieli moje zdanie na ten temat.

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy wyżej wyjaśnili raczej wszystko przed moją wypowiedzią także pozwolę sobie zamknąć.

 

/Cl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie